Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość renia84
Aga ja stosowalam dietę 3D chili dla każdej osoby indywidualnie jest rozpisywana i trwa tylko 28dni nie ma głodówki,smaczne potrawy przeważnie pikantne (jeśli lubicie ) częste posiłki,ja czasami nie moglam zjeść całe porcji a kilogramy leciały bez efektu jo-jo i nie musisz uprawiać dużo sportu więc polecam do przetestowania :-) U mnie 33 tydz się zaczął dzisiaj miałam usg córeczka jest cudowna i rozwija sie książkowo -* Niestety nadal koczuje w szpitalu magnez mi sie nie wchłania i musze brac kroplowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Gosciu a moze wlasnie dzisiaj masz owu skoro śluz jest wodnisty i przezroczysty,niby biały jest nieplodny chociaż różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, nie wiem czy się zrozumiałymy, chodziło mi o to, że w odróżnieniu od RTG i tomografii, których nie można robić w ciąży rezonans jeszcze przejdzie więc wydaje mi się, że to nie wpłynie negatywnie na ewentualne zagnieżdżenie :). Ja bym robiła bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku:) Doris to może jednak te plamienia w 2 fazie to wina prolaktyny, a plamienie podczas owu może oznaczać problemy z estrogenami, tak mi kiedys wspomniala moja lekarka... a u mnie lipa... jestem załamana, powtarzałam wyniki i tsh spadło ale niewiele, było 3,52 a jest 3,23 więc nie ma szału, ale głównie to jestem załamana cholesterolem, bo po 3 tyg pilnowania tego co jem, ćwiczeń nie drgnął wogóle, nadal jest ponad norme a na dodatek triglicerydy poszybowały w górę... a ja się pytam jakim cudem? :( aż mi wstyd z takimi wynikami iść do mojej lekarki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, blondyneczko a może to jeszcze trochę za mało czasu żeby zbić bardziej ten cholesterol? Hmm, z tą prolaktyną to w sumie możliwe, nie wiedziałam, że plamienia mogą mieć z nią związek, myślałam, że pod koniec cyklu to tylko kwestia progesteronu. W tym cyklu to była jakaś masakra, 5 dni plamienia przed @, trochę się zmniejszyło jak zaczęłam brać duphaston ale całkowicie nie przeszło. Jak mój ginekolog znowu jutro powie, że wszystko jest w porządku to mu nogi z tyłka powyrywam :). Czy któraś z Was jest z podlasia i może polecić dobrego ginekologa? Co prawda podobno mamy w Białymstoku zagłębie klinik dla starających się ale szukam kogoś z polecenia bo mam w sumie powoli dosyć mega optymistycznego podejścia mojego lekarza, który na wszystko odpowiada "proszę się starać, wszystko będzie dobrze, w końcu sie uda" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris nie wiem cxy malo czasu ale nie wiem czy dobrze zrobilam badajac cholesterol po swietach i sylwestrze, wiadomo ze jakies grzeszki sie zdarzyly i bylo mi napewno wiecej niz mniej, ale moze potrzebowalam takiego kopa. Przejrzalam juz neta i wiem co robic zeby te wyniki zbic... Doris a bierzesz witaminy? jakis kompleks witamin na kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Doris mi polecono dr. Bartosza Pietrzyckiego. Jeszcze nie byłam, ale znam osoby ktorym pomogl. Ide dopiero w marcu po wizycie bede mogla cos wiecej powiedziec. Ja czekam na.@... W czwartek przyjdzie i to z hukiem bo juz mnie pobolewa a to znak, ze bedzie bolesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko biorę Vitotal dla kobiet, łykam tran ale zaczęłam dopiero jakiś czas po tym jak mi poradziłaś więc wcale nie tak długo, może trzeba poczekać na efekty. Blanula dzięki :*, dam mojemu ostatnią szansę i jak znowu błyśnie entuzjazmem bez żadnych konkretów to sprawdzę gdzie przyjmuje Pietrzycki. Jestem w trakcie 7 cyklu po zabiegu, wcześniej udało się w 4 cyklu, wiem, że to nie jest tragedia ale zaczynam już tracić cierpliwość :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris u mnie witaminy pomogly odrazu, zaczelam na poczatku cyklu i w tym samym cyklu nie bylo plamien, wiec u Ciebie to raczej nie jest kwestia witamin a raczej prolaktyny skoro progesteron jest w normie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia trzymaj sie w tym szpitalu, jest jakaś szansa, że wyjdziesz do domu jeszcze przed porodem czy szykuje Ci się leżenie do końca? Blondyneczko, kurczę faktycznie może to źle, że badania były po świętach i tylu rarytasach:) ale tak jak mówisz masz lepsze powody do pełnej mobilizacji. Maomi jak tam? Pewnie zajęta jesteś malutką, daj znać, że wszystko w porządku. U mnie pełne lenistwo po świetach:) buszowałam na wyprzedażach, ale tak mało rzeczy dla kobiet brzuchatych znalazłam, że nie kupiłam nic:) wizyta za tydzień, zobaczymy co i jak, na razie maluch szaleje. Aga! Ja mam fajną dietę, schudłam na niej swojego czasu 8 kg w 2 miesiące. Nie jest to jakas głodówka, ale musisz lubić warzywa i jogurty naturalne:) jeśli chcesz podaj mi swój mail a wyślę Ci skany i opiszę na czym polega. Nie pamietam juz skad ja mam, ale czułam sie na niej świetnie i choc nie wierze w cuda to na tej faktycznie schudlam, i choc kg nie wrocily to i tak ją powtarzam co rok dla lepszego samopoczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za info dotyczace diet. Moze skorzystam z waszych rad. Co do johirtu naturalnego to za nim nie przepadam niestety ale dziękuję wiem ze powinnam go jesc ale wiecie jak to jest jak sie go nie lubi. Justyn w sumie dziwnie u mnie jest nie mam plamien ale znowu podczas stosunku byl lekko różowy sluz . I w poprzednim cyklu mialam krotki okres ale duzo plamien. Progesteron mam ok a prolaktyne jak badalam mialam na granicy normy bralam bromergon i spadla moze znowu jest za wysoka i te palmienia. Bede gina w marcu jesli nie znajdę to bede miala monitoring cyklu to mnie zbada ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko w tym cyklu zbadam jeszcze raz prolaktynę żeby zobaczyć czy to nie był skok spowodowany stresem (czytałam, że stres może mieć wpływ na jej poziom), jeżeli dalej będzie podwyższony no to będzie jakaś wiedza, trzeba będzie zbijać. Jutro powiem o tym lekarzowi, może raczy coś doradzić, dzięki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris to czekamy co Ci lekarz powie:-) Aga a nie chcesz zbadac na wlasna reke prolaktyny? bo gdyby sie podniosla to zaczniesz z nia walczyc wczesniej niz za 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Nitka dzisiaj miałam już wyjść że szpitala pod względem ginekologicznym jest wszystko tak jak być powinno,ale po odebraniu wyników krwi okazało się ze mam za mało magnezu więc do jutra mam nadzieję zostaje :-) Dziewczyny dzisiaj się dowiedziałam,że zbyt mało magnezu może powodować poronienia więc warto również to sprawdzić.Ja brałam 2 ×dzienie przez parę lat i ciagle jest zbyt mało w organizmie,więc może coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodyneczka nie chcr isc znowu badac bo ostatnio mam dosc juz tych wszystkich wizyt u lekarzy wiesz bo ostatnio jak nie jedbo to drugie. Teraz mam rezonans magnetyczny na ktory czekalam rok czasu. Wydaje mi sie ze u mnie prolaktyna nie wplywa bo przy podwyzonej mialam owulacje normalnie. Wole poobserwowac kolejne cykle jak beda sie układać. Hm dziwne ze tsh u ciebie tak malo spadło moze wieksza dawke dostaniesz na zbicie. Kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Doris i ja czekam na efekty wizyty :) będę wiedziała o co pytać lekarza bo wizyta w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Maomi jak tam? W domu już jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja mam wizyte w srode za tydzien, a co do dawki jodu to raczej wolalabym wizyte u endo i normalne leki a nie zbijanie tarczycy co miesiac 0,3 bo mi to pol roku zajmie :-/ zobaczymy co mi powie w srode A to ze masz dosc lekarzy i badan to wcale Ci sie nie dziwie bo mam tak samo... dosc mam juz robienia tych badan i tej calej reszty, ale ja nie mam woboru bo bez lekarza i tych badan nie unormuje tarczycy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kobietki. Dzien masakra... @ zaczyna sie rozkrecac dwa dni za wczesnie, cykl pewnie tak jak myslalam byl bez owu... Boli mnie mocno podbrzusze i do tego mi slabo jak nigdy... Ehhh. Milego dnia Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris jak po wizycie co Ci lekarz powiedział? Dziewczyny w którym dc bada się prolaktynę? Może być w tym samym dniu co progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam jeszcze, idę po pracy wiec dam znać wieczorem. Prolaktynę można w każdym dniu, ja również badałam za jednym razem z progesteronem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi daj znać jak u ciebie na pewno teraz nie masz czasu bo cały twój świat to maleńka istotka. ... jeszcze trochę a reszta dziewczyn tez urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Oczywiście znowu ucieLO mi post ... blondyneczka ja mam na mailu dietę 3 d chili jak będziesz chciała to pisz ewelinkaozi@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia i jak tam wyszłaś?:) wyniki sie poprawiły? Dziwnie tak cicho bez Maomi:) Doris jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi dziekuje Ci Kochana ale ja juz wyczytalam co powinnam jesc a co nie by zbic cholesterol, wiec dieta w moim przypadku powinna byc szczegolowo,dobrana pod ten cholesterol nieszczesny... Dzis odebralam wynik estradiolu i pnie sie do gory, byl 25 a jest 38 i musze dopic do min 50:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z wizyty, pęcherzyk ma 22mm i wszystko wskazuje, że dzisiaj będzie pękał, martwi mnie trochę endometrium bo ma ok 7mm ale sprawdził w archiwalnych USG i w cyklu w którym sie udało było tak samo więc powiedział, że jest w normie i nie ma co się przejmować na zapas. Pokazałam mu wyniki badania progesteronu i prolaktyny - progesteron jak najbardziej ok ale przepisał duphaston i mam łykać od 16 do 25dc, później test, jeżeli pozytywny to biorę dalej jeżeli negatywny to odstawiam i tak w kółko, prolaktyna lekko powyżej normy (norma to 35 ng/nl a ja mam 36,5 ng/nl), powiedział, że jest do zbicia więc przepisał Bromka. Jeżeli nie uda się w tym cyklu to w następnym zaczynam brać clo. Jak dalej nic z tego nie będzie to za 2 cykle mam się zameldować ale już mi się nie chciało pytać jaki będzie plan gry, pożyjemy, zobaczymy. Dziewczyny, pytanie na kolejny cykl tak w razie czego: jakie są metody na pogrubienie endometrium - wino, orzechy to wiem, coś jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Doris No to wszystko ładnie:) i plan tez dobry jak teraz (odpukać!) sie nie uda. A bedziesz miała monitoring przy clo? Ja pogrubialam endometrium, bo malutkie miałam. Wino wytrawne czerwone, uwielbiam:) kup jakies lepsze zeby sie nie zrazić do smaku, jakies dojrzewające bedzie pyszne! No i orzechy, wyczytałam ze najlepsze sa brazylijskie, dla mnie okropne w smaku i tluste ale do zniesienia, do kupienia np. w lidlu. I jeszcze łykałam kwasy omega3. U mnie taki zestaw bardzo pomógł. Powodzenia i do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, co uwas? maomi pewnie zafascynowana małą, może jak bedzie miała czas to nam ją pokaże. blondyneczko ty to masz cierpliwość. jak nie urok to sraczka. ja myślę że powinnaś dostać euthyrox na zbicie tsh. samym jodem to będzie trwało i trwało. doris świetny plan, zazdroszcze że wiesz na czym stoisz :) sarilec jak tam u ciebie sytuacja? ja mam jeszcze 2 tyg brania tabletów, standardowo masakra się czuję, cyce zaraz eksplodują, spinam się w sobie żeby nie pozabijać domowników :D. czy któraś będzie wiedziała czy clo można brać zaraz po odstawieniu tabsów czy cza czekać do fizjologicznej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka z winem czerwonym nie będzie problemu, mogę pić w ilościach hurtowych, orzechy każde uwielbiam więc będę wcinać, kombinuję co by tu jeszcze. Czytałam, że właśnie duphaston brany po owulacji też ma przyczyniać się do pogrubienia, no zobaczymy. Na razie martwie się jak będę znosić bromka bo podobno jest średnio przyjemny w skutkach no ale tego nie przeskocze. Kamyczku u Ciebie też wiadomo co i jak - skończysz tabsy, zaczniesz brać clo, trochę seksu i będzie ciąża, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×