Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Ech dziewczyny ale się się porobiło... DigitalGirl Kamyczku szybkiego powrotu do zdrowia. Milka ja byłam u lekarza w 42 dc, było widać tylko pęcherzyk. Oby u ciebie też się pojawił tam gdzie trzeba. To co piszesz jest niepokojące, ale trzeba mieć nadzieję do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Kamyczek, Justyn... Pochlalam wczoraj :) juz mi lepiej. To cudowne wiedzieć, ze mam wsparcie tutaj i w życiu od najlepszych na świecie przyjaciółek. Z jedna przegadalam godzne przez telefon z drugą, która mieszka bliżej siedziałam przez 3h :) Nie dadzą mi zginąć :) Mój M. też jakoś się trzyma chociaż widać, że potwornie się przejmuje. Nuta...tak mi przykro :( Kamyczku..widzę, że u Ciebie też wesoło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Milka, jeszcze nie jest wszystko stracone. U ciebie beta wzrasta prawidłowo i to daje nadzieję. Ja jestem po pozamacicznej jajowodowej. Beta od początku była podejrzanie niska, choć rosła te 70 % co 48 h. W końcu przy wartości 550 zaczęła świrować i już było wszystko wiadomo. Lekarze od początku sugerowali ciążę pozamaciczną, choć ja myślałam, że jeszcze jest wcześnie by coś przesądzać. Niestety mieli rację.. :-( Skończyło się szpitalem, laparoskopia - wycięcie 7 cm jajowodu.. :-( Trzymaj się dzielnie i życzę Ci byś jutro zobaczyła pęcherzyk w macicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Digital, Kamyczku ech.. takich wiadomości tu nie chcemy.. Ale niestety, człowiek spotyka się z trudnościami.. przezwyciężycie to! Jesteście silne kobiety! Będę bardzo mocno trzymać kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DigitalGirl plus w tym wszystkim taki, że wiesz co stoi Ci na przeszkodzie. Super, że masz wsparcie, to bardzo ważne, żeby nie byc samemu, bo tylko czlowiek sobie wymysla:) Trzymaj sie, antybiotykuj, wsyztko bedzie dobrez, bo dlaczego mialoby nie byc:) Kamyczku, wredna ta Twoja torbiel, ale masz swietny plan! to teraz bedziesz dzialac i dzialac:)) Lec po sexi bielizne i i bzykajcie sie wszedzie i o kazdej porze, haha:) Milka, co tam u Ciebie? jutro masz badania? Daj znac co i jak, oby wszytko dobrze sie skonczylo, ja nigdy nie slyszalam o takim przypadku. Dziewczyny jakos smutno na forum sie zrobilo, ale najwazniejsze, ze wszystkie walczycie. Dzielne babki jestescie ( jestesmy:) Jak juz wsyztkim sie uda to zrobimy sobie zlot gdzies w polowie drogi i bedziemy wspominac nasze starania, ale juz z maluchami na kolanaach:)) Maomi kochana jak tam u Ciebie? Podrzuc na zdjecie Malutkiej, ciocie czekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kochane. Jakos powoli zaczynam wracac do zycia... Latwo nie jest nadrobic zaleglosci w czytaniu a jeszcze tyle smutnych wiesci... U mnie 13 dc sluz i boj jajnikow od wczoraj jak na owulke wiec dzialamy... Dostalam jakis wypryskow na plecach i te jajniki wiec podejrzewam ze ten cykl moze byc z owu... Poza tym jestem przemeczona i smutna... A nie znam powodu ani smutku ani przemeczenia. Pozdrawiam Was Wszystkie i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro mam USG i betę, może coś więcej będzie wiadomo. Dziś na papierze toaletowym zauważyłam odrobinkę różowej wydzieliny. Teraz to się boję na maksa :( (Milka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka oby wszystko było dobrze, trzymaj się kochana. Czekamy jutro na dobre wieści. Blanula to owocnych starań, może dostaniesz w prezencie na poprawę humoru dwie piękne kreseczki. Ja przez weekend trochę odpoczęłam i przynajmniej mnie plecy nie bolą. Myślę że ten ból jest spowodowany pracą przy biurku, przed komputerem. Muszę wdrożyć jakieś przerwy i krótkie spacery, o ile się da bo wiadomo jak to w pracy bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milka.. raczej lekarze się mylić nie będą.. A szkoda bo jak w jajniku to nieciekawie.. jak diagnoza się potwierdzi to pozostanie Ci modlitwa by jajnika nie wycięli.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, bo lekarze się nigdy nie mylą. Dobre sobie ;) Dopóki usg nie potwierdzi to mogą sobie gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu zaglądam po weekendzie i co tyle zlych wiadomości. Dziewczyny co moge wam zyczyc wytrwałości napewno :-) Musicie byc silne! Do mnie wczoraj tez zawitała @. Myslalam ze padne znowu ogromny bol brzucha ze az prawie zemdlalam zrobilo mi sie slabo i ciemno przed oczami nigdy tak nie mialam przestraszylam sie mega. Ale skad te bole to juz mam tak 2 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny sorki że wcinam wam się w wątku ale może mi cis doradzcie.Staram się z mężem o dziecko od dwóch lat w tym msc zrobilam test w 25 DC pozytyw w 26dc okres tzn plamienie w nocy nic rano ból brzucha lekkie krwawienie po południu plamienie w nocy nic itd.Testuje codziennie drugą kreską nadal jest jestem w 29 DC dzisiaj i nadal lekko krwawienia a kredką dalej jest.Nie jest to mocną krecha ale widoczna różowa,kiedy bym nie zrobiła jaki bym nie zrobiła wychodzi pozytyw.Jak myslicie co to jest? Poronienie samoistne? Torbiel? Jak długo hormon w moczu może się utrzymywać.Proszę ODP martwie się co mi jest straciła całkiem apetyt chyba że stresu.Nie bardzo wierze w jakieś okresy w cuaxy, gdyż mam już jedną dziecko i nic takiego nie miało miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Gościu, ja w obecnej ciąży w 31 dc miałam pozytywną betę, potem w 33 dc pojawiło się u mnie jednodniowe krwawienie.. myślałam, że to już koniec, ale robiłam tą betę co 48 godzin i prawidłowo rosła aż do momentu pojawienia się pęcherzyka ciążowego w macicy z bijacym serduszkiem.. U Ciebie na tym etapie lekarz nic nie zobaczy, polecałabym Ci się na szybko udać do laboratorium by mieć potwierdzenie ciąży na papierze. I wieczorem szybko do lekarza, być może jest to poronienie w toku, bądź objaw fizjologiczny w terminie @. Dałby Ci na wszelki wypadek progesterony na utrzymanie ciąży. I za 2 dni powtórzyć betę, wówczas się przekonasz czy ciąża się rozwija czy niestety się nie utrzyma. I leż. Nie forsuj się. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuj***ardzo za ODP,zapomnialam napisać że w pierwszej ciąży także bralam duphaston.Na pewno zrobię bete krwawienie niby ustaje i wydaje mi się że dziś kreską lekko ciemniejsza niż w sobotę tyle,że nie czuje się ciazowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
DigitalGirl, Kamyczku - trzymam kciuki za Was, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, życzę Wam siły na uporanie się z przeciwnościami! Nuta tak mi przykro i życzę, żeby wyniki były dobre! Milka, nie trać nadziei, mam nadzieję, że się ciąża uwidoczni w macicy i będziesz mogła odetchnąć z ulgą. Atomka, w kodeksie pracy jest napisane, że kobieta w ciąży może pracować 4h przy komputerze i nie chodzi tu o promieniowanie a o pozycję siedzącą - wiadomo jak jest w firmach ja też siedzę 8 h ale jednak co jaki czas wstaje od biurka choć na kilka minut. Nitka toxo nie można zarazić się od psa ;) nawet od kota nie koniecznie, bo jedynie sprzątając jego kuwetę. [Spośród wszystkich zwierząt domowych, tylko koty są żywicielami ostatecznymi pasożyta wywołującego toksoplazmozę (głównym źródłem zarażenia kotów są pierwotniaki występujące w mięsie upolowanych gryzoni). W związku z tym tylko od nich można zarazić się tą groźną dla kobiet w ciąży chorobą. W związku z tym psy, nawet te chore, nie są źródłem zakażenia toksoplazmozą i nie stanowią zagrożenia dla człowieka. Jak przekonują weterynarze - aby zarazić się toksoplazmozą do psa, należałoby go zjeść na surowo.] Gościu krwawienie w ciąży zdarza się niesamowicie rzadko, natomiast zdarza się też, że testy się mylą (ale zwykle jeden a nie kilka). Dlatego proponuję zrobić betę i ponowić po 48h, a jeśli nie będzie przyrostu to po prostu zgłoś się do ginekologa, powiedz o swojej sytuacji i na pewno zaleci Ci badanie hormonów, no i spojrzy czy nie masz jakiegoś torbiela. Życzę jednak, żeby to była ciąża. (Poszłabym do ginekologa, bo może po prostu musisz brać luteinę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi,jutro z rana wykonań 10 test i jeśli nadal będzie pozytywny lece na bede, mieszkam w małej miejscowości więc musiałaby być już o 8 na badaniu.Także jutro mimo wszystko zrobię,jeśli wyjdzie pozytywną pójdę do lekarza.Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelinko! Ale sie usmialam z Twojego postu:) No raczej nie bede psa jadla:) przyjaciol sie nie zjada haha, dzieki:) Wiem ze od kota mozna sie zarazic, dziekuje Ci za wskazowki, jak jakis czas temu bylam w instytucie chorob zakaznych i rozmawialam z Pania profesor to mowila ze jesli jeszcze nie chorowalam to juz raczej nikle szance i najbardziej kazala wyrzekac sie salaty, bo trudno ją domyć i warzyw surowych z ziemi, czyli marchewka buraki itp. Atomko jak ja pracowalam jeszcze to szef mi kazal wręcz po 4 godzinach robic przerwę godzinną. Pracowalam caly czas przy kompie 8 h dziennie. Jak Ci ciezko znikaj na zwolnienie:) Milka jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Nitka, no ja niestety kiedyś musiałam przejść tokspolazmozę, tak wynika z badań które robiłam jak się dowiedziałam o ciąży, ale choć u mnie w domu od zawsze był pies, kot, a także inne zwierzęta, to ja wiem, że nie od nich się zaraziłam i w ogóle uważam za głupie mówienie, że ciężarna powinna pozbyć się kota - powinna jedynie unikać sprzątania kuwety no i "całowania" się z kotem. Ja przypuszczam, że zarazić się mogłam przez pożywienie i bardziej mam na myśli sushi, które bardzo lubię i często jadałam, tatar, który uwielbiam i całą ciążę mam ochotę ale się muszę przemęczyć, carpaccio wołowe itp. Niestety jest to choroba bezobjawowa więc nawet nie wiem kiedy ją przeszłam.. Milka daj znać co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Hej dziewczyny czytam i trzymam kciuki za Was bo jakoś smutno się zrobiło i u mnie też nie za ciekawie. Postanowiłam dzisiaj jeszcze odwiedzić lekarza bo to juz 35tc tak dla swietego spokoju i okazalo sie podczas badania usg ze kość udowa jest o 2 tyg krótsza do wieku ciazy hmm do teraz było wszystko dobrze a tutaj nagle taka niespodzianka jestem załamana :-( lekarz potraktował mnie przedmiotowo ponieważ miał zajęcia ze studentami. Jutro odwiedzę innego oby się nie potwierdziło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelina Nitka dzięki za rady, po weekendzie odpoczęłam i dziś było ok. Staram się też jak najczęściej wstawać, wyjść do wc, do drugiego pokoju, zrobić coś do picia, aby rozprostować kręgosłup. Myślałam że takie dolegliwości to raczej się pojawiają w ostatniej fazie ciąży, gdy brzuszek już jest spory. Milka co tam u Ciebie? Renia a byłaś u swojego lekarza prowadzącego czy u innego? Wytłumaczył ci z czego może wynikać ta różnica i co może oznaczać, może po prostu dzidzia jest trochę młodsza niż do tej pory sądził, może to nie oznacza nic złego i dlatego aż tak się w to nie zagłębiał. Może nie sądził że aż tak cię to zmartwi. Daj koniecznie znać co powie kolejny lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka szkoda że@ jednak przyszła. Co do tych bóli, może warto porozmawiać z lekarzem, aby wykluczyć jakieś choroby itp. A może to taka twoją natura, że tak cię boli, ale nic złego się nie dzieje, może przepisze ci jakieś specjalne środki na ulżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia a bylas u dobrego specjalisty? Bo wiesz, specjalisci sa rozni i sprzety tez mniej i bardziej dokladne.A to tyczy sie tylko jednej nozki? A mialas takie trzecie usg w 32 tg, gdzie wszystko sie mierzy jak na polowkowym czy nie?Ja jak bylam na usg 22 tg to tez mialam napisane rozne wymiary i na ich podstawie byl obliczany wiek ciazy i raz to bylo tak jak mi wyliczyli a raz ze jest mlodsza, a lekarz powiedzial ze wszystko miesci sie w normie, bo przeciez rodza sie dzieci mniejsze i wieksze i chyba wtdy norma odchylenia to bylo wlasnie 2 tg. Idz koniecznie do innego lekarza, bo najgorsze co moze byc to sie martwic. Dopytaj o wszystko dokladnie i nie martw sie na zapas! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Oj Renia.. co to może oznaczać? Lekarz coś mówił? Kurde nie lubię doktorków którzy powiedzą zła nowinę i olewajaco potraktują pacjenta. Przecież to dla nas dużo znaczy! Ja mam kolejną wizytę za 10 dni i też już się denerwuje czy u malucha wszystko gra.. Gościu ja w tej ciąży krwawiłam w dniu spodziewanej miesiączki a ciąża się rozwijała. Dobrze że kreska ciemnieje - beta rośnie. Koniecznie zrób betę. Atomko mnie krzyże też bolą, czasem boli w wzgórku łonowym.. zaczynam 13 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część dziewczyny,wczoraj pytalam was o radę dziś wykonała kolejne 3 testy jeden z porannego dwa z trzeciego moczu i każdy znowu pozytywny czyli już 13 pozytywnych.Byłam dziś na necie wynik wieczorem bedzie. Boje się,że mam może jakoś chorobę moczu,ale z drugiej strony 22 DC jak robilam był negatywny raptem od 25 DC pozytywne nie wiem już sama co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu testy nie kłamią jesteś w ciąży, życzę powodzenia aby beta dobrze rosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdziło się najgorsze - ciaza pozamaciczna. Nie widać zarodka nigdzie, za to krew wydostaje się z jajowodu. Dostałam zastrzyki na zatrzymanie rozwoju, może się uda zakończyć to bezoperacyjnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boisz się, że masz chorobę moczu? Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,gdyż nadal lekko plamie moje cykle to od 23-26 dni i gdybym okresu nie miała to bym się cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×