Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy lozeczko turystyczne nadaje sie dla noworodka?

Polecane posty

Gość gość

Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie bardzo, bo przecież dziecko będzie trzeba jakoś odkładać, a łóżeczka turystycznego nie da się ustawić na wyższy poziom. Dla dziecka może i ok, ale kręgosłup ci siądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, a dla kogo te lózeczko niby jest , jak nie dla dzieci ? Lózeczka turystyczne maja taka nakładke podwyzszająca poziom, własnie dla noworodkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H helix
Łóżeczko trzeba wybrać takie, żeby miało dwupoziomową, podwieszaną podłogę i wtedy się nadaje. Łóżeczko jest, jak sama nazwa wskazuje, turystyczne. Według mnie najlepsze jest zwyczajne łóżeczko z porządnym materacem. Pamiętaj, że dziecko będzie spędzać początkowo w łóżku prawie cały dzień, więc musi mu być wygodnie i zdrowo. Ja mam drugie turystyczne w domu na drugim piętrze, żeby mieć brzdąca przy sobie niezależnie, na którym piętrze jestem. Obowiązkowym elementem jest dokupienie do łóżeczka turystycznego porządnego materaca. Ten dołączony do łóżeczka nie nadaje się do niczego. Może do przespania jednej nocy na wyjeździe jeszcze da radę, ale jeśli ma to być drugie albo nawet jedyne łóżeczko domowe, to nie ma opcji. Fajnie jak łóżeczko ma przewijak, to nie trzeba nadwyrężać kręgosłupa. Przybornik z półeczkami też się przydaje na kosmetyki, pieluszki czy dodatkowe ubranko. Dla mnie też super sprawą są płozy do kołysania, bo maluch uwielbia kołysanie i mogę go łatwo nim uśpić. Jedyny problem, że dość niewygodne jest ich składanie i rozkładanie parę razy dziennie. Ja mam płozy rozłożone na stałe, bo często bujam, a jak chcę, żeby się nie bujało, podkładam własnej roboty bloczki pod nóżki łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie lepiej kupić normalne, stacjonarne łóżeczko - z pewnością będziecie spokojniejsi kładąc tam dziecko. Jeśli poszukujecie pięknej pościeli dziecięcej (do wybranego już łóżeczka!) polecam sklep http://papillon-shop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×