Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panny mlode na 2016 r. Ile kosztuje wasze wesele?

Polecane posty

Gość gość

Ile kosztuje wasze wesele? Na ile gości robicie przyjęcie weselne i w jakiej cenie kupujecie suknie ślubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem bardzo ciekawa, czeka mnie to niedługo. Zastanawiam się czy 20 000zł jest wystarczającą kwotą. Nie chcę na wszystkim oszczędzać, ale jeśli się uda coś załatwić taniej, to skorzystam. Oczywiście trzeba brać poprawkę, że zależy to od miejsca. Ile średnio liczą za gościa na sali? Chodzi o wesele i poprawiny. Jakie są ceny za fotografa i kamerzystę? I ile najlepiej przeznaczyć na dodatki (dekoracja sali, stołów, plakietki, kwiaty itd.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze w 20 tys sie nie zmieścisz. Ja za sale place 15 tys. Wesele na 100 osob, a jeszcze tort, alkohol, wystrój, zespół,fotograf, obrączki, stroje. Liczyliśmy ponad 30 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20000 za wesele z poprawinami to bardzo mało. Zależy też na ile osób, ale samo przyjecie weselne w sali kosztuje paręnaście tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie po napisaniu postu, doszło do mnie, że się pewnie o 20tys. pomyliłam. Sama suknia podejrzewam, że z 4 000, gości chcę zredukować do max. 100os. (bez redukcji wychodziłoby 200...), dla połowy noclegi... a jeszcze alkohol, napoje i wiele innych rzeczy... Pieniądze nie są problemem, bo są, tyle że się zbiera wszystko i wychodzi suma... dość duża, a ja rozrzutnie pieniędzy nie wydaję. Będziemy planować niedługo. Może pojeździmy w końcu po salach, czy coś jeszcze jest wolne na październik, ile będzie kosztowało "za talerzyk", ile noclegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero teraz planujecie slub na październik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wyjdzie 35 tysiąc na okolo 95 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu takie pytanie, że dopiero teraz planujecie ślub na październik? Przecież jeszcze wuchta czasu do października. Ja swojej kobiecie oświadczyłem się miesiąc temu. Sale i orkiestrę już zarezerwowaliśmy na wrzesień 2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a ile planujecie wydać na suknię ślubną? Moja koleżanka ostatnio kupiła za 5 tys i mój narzeczony stwierdził, że to trochę za dużo, a suknia, którą ja sobie upatrzyłam - taka http://emmimariage.pl/blog/2014/11/18/fantasy/ - kosztuje 3,2 tys, moim zdaniem to dobra cena. A Wy ile zamierzacie przeznaczyć na suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz faceci nie wiedza ile kosztują suknie ślubne. Jak powiesz ze teraz sa takie cenny o tańszych nie ma to zrozumie. Jeszcze powiedz ze ma to byc wasz dzień i chcesz się czuć wyjatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Ogólnie wesele na około 100 osób to koszt około 25-35 tys zależy gdzie. W raz z suknią, samochodem, kamerzystą czy fotografem. Jeżeli będziecie szukać kamerzysty to polecam jak najbardziej studio Charles, które działa na terenie całego kraju i zagranicą. Maja profesjonalny sprzęt jakość 4k Ultra HD i do tego bogatą ofertę. Nawet filmowanie z powietrza. Zerknijcie sobie na ich realizacje: https://vimeo.com/124643390 . Super podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaręczyłam się w styczniu, wesele było w pazdzierniku, prawdziwe planowanie zaczelismy w maju. Da się. Wesele na 100 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda354
Dla mnie koszty nie były takie ważne, bo tak się składa, że ślub i wesele zorganizowali nam rodzice przy pomocy konsultanta http://magdawarchol.pl - oczywiście wszystko konsultowaliśmy wspólnie, jesteśmy im bardzo wdzięczni za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Emmi Mariage ma naprawdę dobre ceny sukien, więc faktycznie powiedz narzeczonemu, jak Ci dziewczyny radzą :) Zobacz na ich stronie http://emmimariage.pl ceny pozostałych modeli, wydaje mi się, ze 3 tysiące to naprawdę optymalna cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile płacicie za talerzyk? Dopiero zaczynam planowanie i chciałabym się zorientować w cenach. Jak wygląda sprawa dzieci? Czy są jakieś upusty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ok.40-45 000, talerzyk 155 albo trzeba jeszcze dekorować, ogólnie w moich stronach rynek ślubny jest drogi, a zarobki słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irminka90
Weselę zależy przede wszystkim od tego w jakiej sali je zorganizujemy i co wymarzymy. Każda atrakcja to dodatkowy koszt, wiec zależy od nas. Ja na swoje planuje wydać 30000-35000zł, w sali weselnej http://campoverde.pl/ . Warto sprawdzić jeśli ktoś poszukuje sali na wesele w lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia Zawadzka
Ja robię przyjęcie weselne. Ja i mój narzeczony jesteśmy w tej sprawie zgodni. Na nasze przyjęcie zaprosiliśmy najbliższą rodzinę to będzie jakieś 40 osób. Nasze przyjęcie odbędzie się w Tawernie Greckiej Lukulus w Gdańsku. Mają przystępne ceny,fajne wariany do wyboru menu weselnego lub przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak róbcie takie przyjęcie weselne to będzie jakas muzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromne 100.000 ale na wszystkim oszczędzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 tys na wesele to mało? xDDD To już urodziny na 100 osób w sali na dobę jest o wiele tańsze. Jak tylko te debile z sal słyszą słowo "wesele" to cena idzie w górę 10ciokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GREYCY
My robimy wesele na 200 osób ...typowe wiejskie wesele w remizie. Mieliśmy problem z wyrobami mięsnymi na wesele. Nie wiedzieliśmy czy kupić wędliny i mięso w hurtowni typu selgros ale moja koleżanka, która robiła podobne wesele w zeszlym roku poleciła mi super masarnie http://czachorowskamasarnia.com.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×