Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry stomatolog Warszawa

Polecane posty

Gość Kingis

W Warszawie po wielu podróżach u dentystów trafiłam na centrum Demed - i się okazało że jest to strzał w 10! Delikatnie, dokładnie i profesjonalnie. Dla mnie to bomba i mega wygoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimsa

Centrum Demed jest ok moim zdaniem - są tam wszyscy specjaliści, jest dokładnie i miło. Jak widać można leczyć zęby w miłym otoczeniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do dentysty to ja jeżdżę do Łomży do kliniki Bodent, tam stomatolodzy pracują na wysokiej klasy sprzętach i znają się na zębach. W Warszawie lekarze strasznie wygórowane ceny mają. A do Łomży jak jadę to jeszcze przy okazji ciotkę odwiedzę, także łącze przyjemne z pożytecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Dużo dobrych opinii słyszałam o Eurodental. Ktoś z Was korzysta z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konix

W Centrum Demed jest doskonały dentysta – nie wiedziałam ze istnieje coś takiego jak leczenie zębów bez stresu. A jednak się da! Także moim zdaniem naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Ja korzystam z opieki stomatologicznej w Lux Med. Mam wykypiony fajny pakiet. Chodzę do Eurodental. Pracują tam naprawdę świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku lat odwiedzam gabinet www.gabinetdentystyczny.org. Najczęściej chodzę na wizyty kontrolne oraz czyszczenie zębów z kamienia i osadu. Posiadają miłą i profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiretka

a ja od jakiegoś już czasu korzysta z usług Lux Medu i ich placówek stomatologicznych Eurodental, niedawno kupiłam u nich pakiet stomatologiczny aby mieć nieograniczony dostęp do kontroli stanu uzębienia, w ramach pakietu przelądy mam nielimitowane więc praktycznie cały czas jestem pod kontrolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAtiska

W Centrum Demed czuję się komfortowo co do leczenia zębów. Jest bez bólu, miło i dość sprawnie. Nie trzeba czekać w kolejce. Także jak dla mnie jest to miejsce które nie będę zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Para99

Nie ma bardziej przyjemnego stomatologa niż Tomasz Sak przyjmujący na Ursynowie, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Łomiankach pod Warszawą znajduje się bardzo dobre centrum stomatologii. Jeżeli zależy wam na zdrowych zębach to polecam wam zapoznać się z ofertą ortodentis.pl Cała moja rodzina tam chodzi i mogę powiedzieć że wszyscy mamy zdrowe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to chodzę do Centrum Demed i nie mogę narzekać. jest na prawdę bardzo fajnie i dokładnie - leczą bardzo sprawnie. jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jest natrafić na profesjonalne miejsce, ja chodzę do eurodental i jestem bardzo zadowolona, centrum stomatologiczne ma samych peofesjonalistów, leczą najnowszymi metodami no i nigdy nie było problemu z umówieniem wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnych dentystów mają w Dental Fraternity na Wrocławskiej. Pełen zakres usług stomatologicznych miął obsługa pomocnicza. Polecam dr Katarzynę Pazdan. Bardzo miłą i konkretna pani stomatolog z super podejściem do pacjenta. I co najważniejsze leczy dokładnie, skutecznie i bezboleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z opieki stomatologicznej w Eurodental. Mają tam świetnych stomatologów i szeroką ofertę usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja leczę zęby w ramach pakietu stomatologicznego Komfort. Całkiem fajna sprawa, bo mam zapewnioną kompleksową opiekę za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na al. Jana Pawła 26 przyjmuje do Aleksandra Hajdo. Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Świetnie naprawiła moje ząbki i co najważniejsze prawie bez bólu. Spokojnie mogę ją polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego stomatologa spotkałam w Centrum Demed na Esperanto 12. Cudowna, wyrozumiała Pani doktor, doskonale leczy i przyjmuje też dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×