Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zbliżający się poród

Polecane posty

Gość gość

Hej kobietki.Jestem w 39 tygodniu pierwszej ciąży i powiem szczerze że głupieje...No na pewno porodu nie przegapię ale objawy zbliżającego się porodu są dla mnie obce. Wczoraj odczuwałam ból z boku brzucha podczas przekręcania się czy wstawania natomiast dziś również przy chodzeniu boli całe podbrzusze, tak jakbym miała zakwasy po robieniu brzuszków. Jutro na szczęście mam wizytę i wszystko stanie się jasne ale tak po waszych doświadczeniach czy miałyście podobne bóle które sugerowały bliski poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za długie ! Skróć do jednego słowa albo spadaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja już pod koniec pierwszej jak i drugiej ciąży byłam taka obolała - jak się przekręcałam na boki albo jak wykonałam gwałtowny *******le to nie zwiastowało rychłego porodu. To raczej kwestia tego, że już na kilka tygodni przed porodem ciało się przygotowuje, rozluźnia itp. Powiem Ci, że w pierwszej ciąży byłam u lekarza dzień przed porodem i powiedział, że nic się nie dzieje i że nie wygląda jakbym miała zaraz urodzić. A parę godzin po wyjściu od niego zaczęła się akcja. Tak więc czasem ciężko cokolwiek przewidzieć. Przy drugim odszedł mi czop, zaraz potem miałam biegunkę przez 2 dni (żadnych skurczy) Zaraz potem odeszły mi wody, zaczęły się skurcze od razu regularne i po 2 godz był syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosz kurczę a już myślałam że na pewno urodzę w tym tygodniu :D ale póki jest nadzieja są i marzenia :D Jak byłam 2 tyg temu szyjka była już miękka i może jakieś bardzo małe rozwarcie więc może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×