Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

buty z born2be

Polecane posty

Gość gośćMarta
też miałam pare do odesłania, bo nietrafiłam z rozmiarem., zadzwoniłam, powiedzieli mi co i jak i odesłałam tym ezwrotem co maja. Paczka doszła w kilka dni, nie miałam zadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, ciężko powiedzieć. Musisz napisać do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często zamawiam na born2be, nigdy z niczym nie miałam żadnych problemów, a jak czegoś nie wiedziałam albo nie byłam pewna, to po prostu do nich dzwoniłam i pytałam, po to chyba mają infolinię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, konsultant po drugiej stronie przecież nie ugryzie >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie miałam problemów z tym sklepem, nawet jak robiłam zwrot, bo raz zamowiłam za duże, poza tym wszystko okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam. O zwrot lepiej się dopytać, ale konsultantki bardzo miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, też wole zadzwonić zapytać, niż się domyślać jak to zrobić, a później wyjdzie, że coś nie tak zrobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię się, że nie ma wyjścia z tej sytuacji: każdy mój ruch w tej chwili przekracza wartość butów. Nie chodzi o sumę ale o paradoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że w tej sytuacji sklep też ma związane ręce..nie wyczarują ci zaginionej paczki. Poczytaj czy możesz zgłosić tą sprawę do poczty albo jakąś reklamację napisać, moze oni Ci oddadzą hajs. A co do tej paczki za którą musisz płacić to chyba bardziej by Ci się opłacało sprzedać te buty xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to kurier którego wysłalas skoro Ci zgubił paczkę powinien za nią odpowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozum to: ja tych butów nie mam, więc nie mam czego sprzedać. Bardziej opłaca mi się nic nie robić niż ich szukać, bo opłaty za kuriera we wszystkie strony przekraczają cenę butów. Pies gryzł to 64 zł już odżałowałam. Opisałam cały incydent, dlatego, że nikt mi nie pomógł. Moja krytyczna uwaga na fb zastała usunięta z profilu b2b, a dział obsługi klienta wysyła mi linki do regulaminu. Dopóki kupujesz- wszyscy mili, jak coś potrzebujesz mają cię w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkcja naszych pantofli odbywa się ręcznie, dzięki temu otrzymujesz wyjątkowy produkt o wysokiej jakości. Sprawdź sam, a na pewno się nie zawiedziesz. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenkaa
Dla mnie buty z born2be to czysta przyjemnośc! Szczególnie szpilki, których mam już całą szafę! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violek7
Mają fajne te buty w born2be. Ten artykuł http://czops.pl/born2be zachęcił mnie do kupowania tutaj i co jakiś czas zerkam do tego sklepu. Wiem, że można tutaj dostać buty w niskich cenach. Jakie sobie tutaj kupiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaa87
Również ubieram się w born2be, nie tylko buty ale też i ubrania :) Ostatnio kupiłam dla siebie buty sportowe, z który jestem meega zadowolona :) taki model: https://born2be.pl/czarne-buty-sportowe-survivor Świetne do biegania i na rower, polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:36 może Ci nawet przyjść rachunek za przechowywanie butów gdzieś w jakims magazynie. Masakra. To moglas juz nie odsylac i wywalic do pojemnika PCK. Swoja droga ja teraz juz wole iść do sklepu i przymierzyć, dotknac niż przez Neta buty czy ciuchy kupować, bo tez wiele razy się nacielam. Chytry dwa razy traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Buty najgorszej jakości a bluza męska róż.XL to małe S . Odesłałam i czekam na zwrot pieniędzy 🤔ciekawe jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu

Czy za wysyłkę zwrotu trzeba zapłacić? Jak wygląda zwrot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wybrałaś dostawę poczta to przysługuje Ci darmowy zwrot. Jeśli masz wątpliwości zadzwoń na infolinię, konsultantki są bardzo serdeczne i chętnie odpowiadają na pytania i nie robią łaski jak w niektórych sklepach. Ja zgodnie z informacją na stronie dokonywałam zwrotu, zobacz tutaj https://born2be.pl/zwroty   Zazwyczaj trafiam z rozmiarem, chyba jest to uzależnione od tego jaki jest producent. Jestem mega zadowolona z butów z borna :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×