Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocka

Mineta na ulicy

Polecane posty

Siema jestem dosc przystojny i obyty, inteligencji też mi nie brak ale myslę ze mam lekkie zboczenia i troche za mocnych popędów zapędów. czy jeśli widze ze wpadlem w oko jakiejs mamusce a ona ma np. akurat leginsy albo jakieś lateksowe rajstopy to czy moge sie normalnie spytac czy by chciała minetke czy dostane w ryj?? pytanie powazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz smialo pytac. Zaufaj mi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha na..co za idiota.Dawno się tak nie usmialam. Z tego co pamiętam, to jesteśmy z jednego miasta. Mam nadzieję, że nigdy się nie spotkamy... bo nie wiem czy przezylbys ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty ciągle o tych minetach przecież wszyscy wiedzą że lubisz cocka w buzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co bym przeżył? liścia w twarz? Czy byś mnie zatrzymała na dłużej?bo jesteś za bardzo napalona na młodych, pięknych i rozochoconych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie interesują mężczyzni prawdziwi..a nie dzieciaki z rozbuchanym ego.. Rano chyba do szkoły wstajesz? Idź spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesują Cię prawdziwi mężczyźni tzn. jacy? jak wyobrażasz sobie takiego mężczyznę? jakie cechy w nich uwielbiasz? jestem pewien, że po herbacie w moim towarzystwie dowiedziałabyś się więcej o sobie niż sama wiesz. :) całuję gorąco https://www.youtube.com/watch?v=1G4isv_Fylg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byś jakoś była zła? Twoja mina by to wyrażała? byś się pierw uśmiechnęła i potem mi dała liścia? czy byś się zezłościła i mi dała liścia? x ja znam się trochę na kobietach, nawet gdyby taka odmówiła ale się uśmiechnęła.. wiecie zebym od razu nie pomyslał ze sie godzi zeby jej to nieznajomy robił.. ze się szanuje, ma zasady ale się usmiechnie bo może by się zgodziła wtedy ja to odczytuje jako po prostu mały sprzeciw ale wiem, że po dłuższej namowie jest na to możliwość.. więc idę z nią kawałek i próbuje dalej. opisuje, że jej sie spodoba, że się na tym znam jak mało kto.. itp itd x Jaka reakcja jest właściwa gdy kobieta się na to nie godzi?? jak wy byście się zachowały?? Proszę o krótki komentarz albo mały scenariusz jeśli możliwe ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rommma04
Boże, a myślałam, że tylko na http://ekstaza.pl można spotkać takich zboczonych facetów. Serio miałbyś odwagę zapytać jakiejś kobiety, czy chciałaby minetę? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×