Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lekarz, bezinteresowna pomoc,czy coś innego?

Polecane posty

Gość gość
Autorko jak bedziesz miec ta kontrolna wizyte to badz czujna i go obserwuj jego ruchy sa pewne symptony ktore swiadcza ze facet ma mięte do kobiety ale trzeba byc uwazną- kolezanka,ktora z Toba pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się czy w ogóle iść na kolejną, dla mnie one już są trochę bez sensu. Nie wiem, czy on jest w stanie jeszcze cokolwiek mi pomóc. autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak myślałam,te kolejne wizyty są zupełnie bez sensu. Gadka szmatka,zero konkretów. o co chodzi.....? autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko miło Cię znowu czytać:) myślałam że z czasem napiszesz coś pikantnego a tu nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dążę do niczego pikantnego i jak widać on też nie, bo jakby dążył to już by coś zrobił. A tak tylko mam poczucie,że tracę czas na coś co jest bez sensu.autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc jakie to dziwne moze on przyzwyczail sie do mysli ze nic nie bedzie?i poprostu stracil na checi dzialania kolezanka z ,ktora pisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe, że tak to jest z nim. Tego nie wiem i nigdy się nie dowiem.Ciekawa jestem co nim kierowało. Te ostatnie wizyty zupełnie bez sensu, nic, a nic nie wniosły do leczenia. Praktycznie tylko rozmowa o d**erelach.autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOze powiedz mu tak Ze czujesz sie dobrze i wlasciwie to juz nie potrzebujesz kontrolnych wizyt i ze przyjedziesz jak tylko cos cie zaniepokoji i juz postaw temu kres :) kolezanka z ktora pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy będę miała odwagę tak powiedzieć, bo jeszcze go urażę. Za każdym razem,gdy wyznacza wizytę to myślę, że po coś ważnego i konkretnego,bo to w końcu lekarz i zna się na tym. A tu okazuje się, że idę i po prostu ucina pogawędkę. Czy to coś ze mną nie tak? autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego z tobą nie tak?nie rozumiem ,co masz sobie do zarzucenia? Koleżanka z którą pisałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to ja dziwnie odbieram jego zachowanie? Może to norma?autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnie odbierasz jego zachowanie znaczy jak?kolezanka z którą pisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ze mną nie tak w sensie, że może powinnam zauważyć,że facet zwyczajnie leci na mnie i chce żebym przychodziła, a ja naiwna wierzę, że to chodzi o leczenie. Robię z siebie idiotkę, bo on w jakiś sposób ze mną gra, a ja tego nie zauważam.autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie on działa w tym obszarze którym może i będzie to trwało a Ty nic z tym nie zrobisz i tak aż do usranej ......... Musisz to czuć czy on na Ciebie leci gapi się? O czym gada?kolezanka...itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gapi się, jest rozmowny, widzę, że raczej radosny gdy rozmawiamy.A gada głównie na tematy zwyczajne i przyziemne, prawie nie ma w tych rozmowach już tematyki medycznej.Może on po prostu taki jest względem każdej pacjentki,nie wiem tego.autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie masz wyjścia z tej sytuacji Musisz dalej tam chodzić na te jego wizyty to bardzo delikatna sprawa ,wiesz te relacje damsko męskie Koleżanka z ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no raczej nie będę dawał się tak wkręcać w bezsensowne wizyty.Jeśli chciałby pogadać to niech powie wprost, a nie podstępem zwabia mnie do gabinetu.Przecież zrozumiałabym, że chce pogadać.autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyłka, literówka * dawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w jaki sposób nie będziesz się dawała :)interesuje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienię lekarza i przestanę do niego przychodzić, to chyba najprostszy sposób. Trochę szkoda, bo to dobry fachowiec i o wielkim sercu, ale skoro nie ma innego wyjścia.autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm odważne wyleczył Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem? Pomógł mi i to bardzo i dlatego teraz mam w zamian chodzić do niego na pogawędki towarzyskie? autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładam jednak że Ty nie masz 100% pewności że on myśli o Tobie inaczej niż o pacjentce a jeśli on ma swoje własne sposoby że tak powiem na leczenie lub których on się wyuczył a dla laika jest to niezrozumiałe każdy lekarz ma swoją intuicję co do choroby wchodzimy teraz w obszar jego kompetencji musisz być pewna jak będziesz to wtedy działaj jak chcesz kolezanka .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat schorzenia i problemy, które mają nie wymagają "wizyt pogawędkowych".To nie psychiatra. Miałam dosyć poważne problemy, w tej chwili wszystko jest dobrze i on nie jest w stanie nic więcej mi pomóc. A nawet jakby mógł, to wdrożyłby jakieś dodatkowe leczenie, czy diagnostykę, a tego nie robi, więc to dziwne.autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz tak sobie jeszcze pomyślałam,że nie mam pewności, że on może myśleć o mnie inaczej. Tylko dlaczego akurat o mnie? On ma mnóstwo pacjentek,jest b.lubiany i pod jego gabinetem zawsze jest mnóstwo fajnych kobiet.autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj kochana a czy to wiadomo o co chodzi tym facetom my tylko gdybami ze Zauroczył się sama wiesz czasem spada to jak grom z jasnego nieba kolezanka z ktora pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No masz rację,nie mam pojęcia co siedzi w jego głowie.Może tylko zabawia się mną, a ja jak ta głupia gąska słucham jego poleceń.autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czujesz się zabawką?a bada Cię na tych wizytach przeprowadza wywiad,?czy tylko takie tam srututu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko takie srutututu. Badań jako takich już nie ma,ani wywiadu, ani leczenia.autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przez to czuję się zabawką.Nie jestem przecież głupia i widzę, że niepotrzebnie przyszłam chociażby na ostatnią wizytę.autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×