Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DariuszAB

jaki kurs angielskiego wybrać?

Polecane posty

Gość Żaneta

Ja uczułam się w Norton, początkowo ciężko szło mi porozumiewanie się po angielsku, teraz nie mam z tym problemu, stawiają tam duży nacisk na komunikatywność co jak dla mnie jest bardzo duży plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Jaki kurs angielskiego? Najlepiej skuteczny! A serio, to ja polecam szkołę językową, ale profesjonalną i nie nastawioną jedynie na zysk! W Koszalinie jest na przykład Learning Center, dzięki nim szybko zaczęłam się komunikować po angielsku, a z każdą lekcją czuję, że jestem w tym lepsza i lepsza. Wcześniej nie byłam w stanie wydusić z siebie nawet słowa, a jeszcze gorzej było ze zrozumieniem ze słuchu. Dzięki kursom w Learning Center rozumiem już bardzo dużo, czasami mogę oglądać filmy po angielsku bez napisów, a i tak bardzo dużo rozumiem. Dlatego z ręką na sercu polecam Learning Center!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARzena

Ja sama nie chodziłam na kurs ale z polecenia koleżanki wysłałam swoją córkę do LANG LTC i w ogóle nie żałuje tego wyboru oczywiście córka tez nie. Przygotowywała się do rozszerzonej matury ale najbardziej chciała poprawić mówienie po ang i to się jak najbardziej udało – matura ustna zdana na 100% : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz

Ja angielskiego bardzo szybko nauczyłam się w Norton, sami profesjonaliści, którzy znają się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolona z Pi School - szkoła fajna, dobrze dobrane grupy i nauczyciele sporo czasu poświęcają każdemu jednemu. Także ja czulam się doskonale, bo wiedziałam ze w razie czego mogę zwrócić się o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Jeżeli ktoś z was szuka profesjonalnej szkoły językowej dla dzieci i młodzieży to ja polecam  - Szkoła Języków Obcych Cosmopolitan we Wrocławiu na ulicy Bulwar Ikara 10. Szkoła gwarantuje wysoki poziom kursów językowych prowadzonych z wykorzystaniem nowoczesnych metod edukacyjnych przez doświadczonych lektorów i native-speakrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Najlepiej języka angielskiego nauczysz się w profesjonalnej szkole językowej, w której masz zajęcia z lektorami Ja polecam szkołę językową Lc- Szkoła języków obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Ja również polecam learning center- mają bogatów ofertę kursów językowych za rozsądną  cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Korzystałam z wielu kursów ale taki który mnie nauczył w 99% języka to szkoła językowa TUTLO. Możesz sobie u nich wziąć lekcje próbna i zboczyć czy Ci pasuje czy nie . Mi od razu forma przekazywania treści podpasowala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

Języka angielskiego porządnie nauczyłam się dzięki szkole językowej Learning Center w Koszalinie. Mają duże doświadczenie oraz wspaniałe metody. Korzystałam z kursu przygotowującego do egzaminów międzynarodowych, ponieważ moim marzeniem było studiować za granicą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Tutlo rzeczywiście jest ciekawym rozwiązaniem. Najfajniejsze jest w nim to, że języka można uczyć się za pośrednictwem platformy, a nie trzeba biegać po szkołach językowych (takie typowe zajęcia zawsze najbardziej zniechęcały mnie do nauki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keja

Dla mnie fajną szkołą do nauki języka angielskiego jest Pi School w Wawie. I szczerze mówiąc wiele się w niej nauczyłam. Także ja jestem zadowolona z takiej nauki, przyniosła mi fajne rezultaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka

Ja mogę z czystym sumieniem polecić TUTLO . Szkoła językowa online to dla mnie najlepsze rozwiązanie . Uczę się kiedy chce o dowolnej porze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGACIA

mnie skusilo tutlo, a dokladnie to ze ucze sie z lektorem przez ich platforme, nie musze latac po miescie i pilnowac cxasu zeby sie nie spoznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

A jak wyglada to nauczanie ? Są jakieś darmowe lekcje z tym TUTLO ? Nie chciałbym kupować kota w worku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elajza
Dnia 6.05.2019 o 09:14, Gość Kasia napisał:

A jak wyglada to nauczanie ? Są jakieś darmowe lekcje z tym TUTLO ? Nie chciałbym kupować kota w worku. 

Masz jedna lekcje darmowa i wtedy możesz zobaczyć jak to wszystko wyglada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam pomyśleć również o swoich dzieciach, bo one nawet w wieku przedszkolnym spokojnie mogą się uczyć języka angielskiego, czy nawet jakiegokolwiek innego. W przedszkolach takich jak http://www.przedszkoleharmonia.pl jak najbardziej prowadzone są różne zajęcia językowe, które na przyszłości dziecka odbić się mogą naprawdę dobrze. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bean

Ja osobiście chodziłam do tej szkoły www.cosmopolitan.edu.pl i byłam bardzo zadowolona. Szkoła nauki języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i francuskiego   działa przeszło od 28 lat we Wrocławiu i cieszy się bardzo dobrymi opiniami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mono

W tamtym roku musiałem na szybko wybrać się do UK na taką wymianę i miesiąc wcześniej chodziłem do profilingua, żeby odświeżyć język. Była to mega szybka i efektywna nauka. Teraz znów jestem w szkole, ale uczę się hiszpaństkiego, bo tak mi się spodobało.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Też uczę się z tutlo. Z kursu jestem bardzo zadowolona, można się na prawdę dużo nauczyć i przede wszystkim nabrać pewności w rozmowach- co dla mnie osobiście było priorytetem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uczyłam się w Angloville i bardzo dobrze wspominam kurs. Dzięki przebywaniu w ich tzw. Angielskiej Wiosce musiałam przełamać barierę językową  i w końcu nauczyłam się porozumiewać po angielsku bez większych oporów. Wcześniej głównie rozumiałam, co słyszałam, ale nie umiałam odpowiedzieć, bo się bałam, że coś powiem nie tak. Kurs bardzo mi pomógł, polecam teraz każdemu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

słyszałam o tych wioskach angielskich, super sprawa! jako osoba po studiach anglistycznych wiem, że konieczność komunikowania się w obcym języki, wiedząc, ze inaczej rozmówca cię nie zrozumie, sprawia, że przełamujesz tą barierę mimo wszelkich oporów 🙂 skoro angloville to właśnie taki kurs, to uważam go za bardzo dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Ja znalazłam super ofertę na kurs języka angielskiego  we Wrocławiu  w szkole Szkoła Języków Obcych Cosmopolitan na ul. Bulwar Ikara 10.  Szkoła oferuję naukę również takich  języków jak niemiecki, rosyjski  lub hiszpański czy francuski.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

Do Twojego celu idealny będzie kurs który odbędziesz w Angielskiej Wiosce. Ja byłem w podobnej sytuacji i ta szkoła okazała się wybawieniem. Nie idziesz uczyć się tam języka jak w normalnej szkole tylko uczysz się rozmowy w tym języku. tzn mówiąc bardzo ogólnie. Kurs prowadzony przez prawdziwego Anglika dużo daje bo jesteś zmuszona mówić żeby się komunikować :) no i nie potrzeba żadnych ksiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja proponuję zainteresować się ofertą szkoły językowej Tutlo. Naucza za pośrednictwem specjalnej platformy, przez co nie trzeba uczestniczyć w żadnych zajęciach stacjonarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingaaa
15 godzin temu, kalipsa napisał:

Ja też wolę nie tracić czasu na dojazdy, pilnowanie zajęć. Dla mnie ten kurs on line jest zbawienny, muszę podnieść swoje kwalifikacje językowe do nowej pracy a czasowo jestem ograniczona niestety. 

Tez szukam dobrej szkoły online żeby zaoszczędzić czasu i się zastanawiam nad dobra szkoła mam dwie szkoły na oku, ale jedna bardziej do mnie przemawia . Co sądzicie właśnie o TUTLO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annka

Musis zostać rzuconym na głęboką wodę. Tak jak z pływaniem, jak nie będizesz miał odwrotu i innej możliwości, to się nauczysz :D sprawdź sobie lekcje w Angloville. Tam masz duzy nacisk położony na komunikację więc mówić nauczysz się bardzo szybko ;) i do tego bez książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek225

Ja od jakiegoś czasu uczę się z tutlo i jestem zadowolony. Lekcje prowadzone bardzo fajnie- można się wiele nauczyć i osłuchać z różnymi akcentami co później bardzo ułatwia rozmowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×