Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klaudia12m

Chce zakupic buty w markionline.pl wie ktos cos o tym sklepie?

Polecane posty

Gość gośćola
witam dziwne ja jestem zadowolona z tego sklepu. jakieś gówniarskie frustracje wyładowujecie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacpre
Dostałam dzisiaj buty jordan ja jestem zadowolony Kacper W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata w
Mój syn kupił mi tutaj buty sportowe .polecam ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowydetektyw1
nie kupujcie w tym sklepie, przeczytajcie, znalazłam to dziś w internecie, jak przeczytałam to oniemiałam www.vinted.pl/forum/ulubione-sklepy/898316-nie-kupujcie-przenigdy-na-markionlinepl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markionline
Pani Stella Dzierżek trudną ja nazwać panią kupiła u nas buty po informacji ze przesyłka sie opóźni w poniedziałek 08,02 zrezygnowała za zamówienia prosząc o zwrot pieniędzy. Które miały był zwrócone do środy czyli 10.02 . przelew został zrobiony. Dziewczyna wypowiada sie negatywnie . nie mając podstaw a to na prawdę kłamliwa i głupia dziew-czy. Markionline Zuzanna Leśniewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćn
Sklepu nie polecam w żadnym razie. Na wysyłkę czekałam 10 dni, buty przyszły o rozmiar za duże, zostały przeze mnie odesłane. Niestety sklep nie zwraca mi pieniędzy ... Jeżeli nie otrzymam pieniędzy sprawa wyląduje na policji. Będę informowała na bieżąco o postępach w sprawie, na tą chwilę wygląda to na oszustwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam podobna sytuacje. Widac tak dzialaja. Wysylaja to co maja na stanie, wiedzac ze czlowiek bedzie chcial odeslac i wymienic badz odzyskac pieniadze i wtedy sklep juz milczy, przeciaga sprawe, nie odbiera telefonow ani nie odpisuje na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA OSZUŚCI!!! Nie wpłacąc im żadnych pieniędzy. Nie kupować bo nie otrzymacie towaru i pieniędzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w sklepie MArkionline.pl to strata nerwow i kasy. butow nigdy nie zobaczycie a kase stracicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszustwo
Fajnie jak od razu ktoś odp jaki to idealny sklep widać ze fejk strona a właścicielka jest niewyrzyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper S
Wcale nie jestem botem ktory pisze dobre komentarze o fejk stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę czytam opinie i myślę sobie - jak są zadowoleni z tego sklepu i niezadowoleni - to niech te zadowoleni podadzą NIP sklepu z paragonu, otrzymanego wraz z zamówionym towarem, myślę ze być powinien, ponieważ stanowi podstawę reklamacji. (na paragonie jest obowiązek umieszczania NIPu) i wszystko stanie się jasne jak słońce. Jestem osobą bezstronną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podróbki !!!! Nie kupować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sklep to przekręt, nie kupujcie tam niczego!!! Strata czasu i pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM! Zdecydowanie. Zamówiłam 2 pary butów prawie 2 tygodnie temu za pobraniem. O wysyłce mieli informować mailowo. mają na to ponoć 73 godziny, czym bardzo się szczycą, tymczasem DZIŚ otrzymałam wiadomość o anulowaniu mojego zamówienia!!!??? Żadnego wyjaśnienia, zapytania, NIC! Anulowano i koniec. Dodzownić się nie można, bo skrzynka ciagle pełna. Na maile nikt już 2 dzień nie odpowiada. Banda oszustów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra 452
Daj sobie spokój grupa oszustów i naciągane.sprzedaja podróbki syn odesłał buty kasy nie widzę od miesiąca kontakt jak z analfabetami. Sprawę zgłaszam na policję. Nawet nie mają zarejestrowanej działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam tego sklepu
Kupiłem w tym sklepie air force czekałem na przesyłkę jakieś 2 tygodnie do tego buty nie są oryginalne i przysłano mi o rozmiar za duże, odesłałem je i poprosiłem o zwrot pieniędzy od 19.04 do dzisiaj nie otrzymałem przelewu na konto, oczywiście sprawa tak się nie zakończy idę na policję może być końcu dotknie ich sprawiedliwość, pani wyżej ma rację, ale ja bym napisał, że jak z jakimiś dzieciakami które nie potrafią do końca pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że o tych oszustach oprócz policji należy powiadomić Urząd Skarbowy. Ponieważ nie mają możliwości wystawienia opinii na swoim pseudo sklepie wszyscy oszukani, okradzeni powinniśmy zbojkotowac ich na Facebooku żeby ostrzec kolejnych potencjalnych klientów. Nie kupujcie bo dostaniecie podróbki a jak odeslecie o pieniądzach można zapomnieć!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktokolwiek z Was zgłosił sprawę na policję, czy jest jakakolwiek szansa odzyskać pieniądze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos juz zglosil to jedno wielkie oszustwo na Policji??pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam butów zamówiłem buty asics przyszły jakieś śmierdzące i brak kontaktu ze sklepem wysyłałem wielokrotnie email i brak odpowiedzi, dzwoniłem i zawsze ze skrzynka jest pełna nigdy nie odbierali telefonu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chętny na pozew zbiorowy? pisać na email kondzix77@o2.pl Im więcej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlow
Sklep sprzedaje bubel, wadliwy i nieoryginalny chiński towar w wysokiej cenie. Otrzymałam buty o różnej wysokośc***ięty. Zerowy kontakt ze sprzedawca, na maile nie odpowiadaja telefon nie działa. Jestem strasznie zła na siebie ze uwierzyłam w te opinie pisane przez pracowników sklepu! Uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam u nich buty, głupia byłam, że wpłaciłam pieniądze i czekałam. Po pewnym czasie gdy butów nadal nie otrzymałam, napisałam do nich, oczywiście przesyłka miała być wysłana na drugi dzień. Jak łatwo się domyślić codziennie ta sama historia. W końcu napisałam, że zgłoszę na policję. Po ciągłych wiadomościach zwrócili mi pieniądze. Koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUŚCI !!! Ich towar to w 100% fake. Ja dałem sie nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×