Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

His infernal majesty jest opętana serio

Polecane posty

Gość gość
dopiero teraz na to wpadłeś ? Ja to już wiem, od dawna. Ona zwyczajnie ma coś z głową i nie chce jej tu obrażać. Ale chwila, jak gdzie ty ją widziałeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu tak teraz widząc jej tematy sobie pomyślałem.. HIM co z tobą będzie dziewczyno w przyszłości ? :o ratuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz mówiłam, że him to nie ja, ale tak zdałeś się zmanipulować gościom, że uwierzyłeś w te głupoty. Z wyrazami szacunku Mysiasysia vel Justa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku co Ty wiesz o opętaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jesteś j*******y i co jest gorsze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetos244 dziś Mysasysia ale ja mialem na mysli twoje zdjęcie i twoje tematy usmiech.gif - Co ty wiesz o zabijaniu? I napięciach przedmiesiączkowych? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi się podziału z główką nie powiem, że fakt zagubiłam się:D chciałam zwrócić na siebie uwagę, pokłóciłam się ze swoim i mi głupota strzeliła i głupoty wypisywałam, ale to dlatego, że chciałam zwrócić na siebie uwagę, napięcie przedmiesiączkowe. Potrzebuję porozmawiać a koleżanek nie mam bo wyjechały i głupieję... Jedynie co mnie ratuje to wodny aerobik i joga bo wtedy wychodzę do ludzi i jedynie co mam dobre to bardzo dobry kontakt z mamą i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty naprawde chodzisz na ten aerobik HIM ? Bo coś mi sie wydaje że sciemniasz.. Szkoda calkiem sympatycznie sie z tobą pisalo na początku o jodze i tych pierdołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Him z tego co słyszałam to chodziła na zumbę i salsę, ja na jogę i aeurobik. A bo mi się posypało troszku i robię z siebie debila by zwrócić uwagę, chcesz mogę Ci udowodnić że nie jestem HIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, bd dopiero pod wieczor. Niewysylaj mi zdjec kolezanek czy siostry, szczerościa duzo wiecej zyskasz. Człowiek ktory niema nic do ukrycia jest najbardziej wolny sposrod wszystkich. To do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ja mam zrobić z twoja ezoteryczną terapeutką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak opętana to spalic na stosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakiej okolicy ona grasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×