Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Usg 3D i 4D a płeć dziecka

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny idę niedługo na badania prenatalne w 21 tyg ciąży. Na stronie gabinetu, w którym będę miała badanie doczytałam, że będzie to usg 3D/4D może mi ktoś powiedzieć czym się różni 3d od 4d? I czy na takim usg tez trzeba mieć szczęście żeby maluch pokazał co ma między nóżkami, czy przy takiej technologii poznanie płci to żaden problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dziecko musi się dobrze odwrócić by zobaczyć płeć. 4D to filmik a 3D to zdjęcia takie "realne",widać na nich jakieś zarysy twarzy dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do określenia płci nie musi być D .Zwykle usg. Do tego w trójwymiarze robią by dokładniej sprawdzić wady wielkości itp... Zawsze powinno się przy każdym badaniu ojca dziecka. Są dwa powody liczą się z nami i dokładniej przebiega badanie nie ma zgubnej rutyny!! Po drugie integruje się bardziej mąż z nami i dzidziusiem. Wiem że wiele żon jest bardzo zacofanych wstydzą się męża! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź :-) Lekarz wspominał właśnie o tym, że dostanę płytę z filmem. Nie wiem dlaczego miałam przekonanie, że płeć na takim nowoczesnym sprzęcie to nie jest żaden problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do ojca dziecka to nie może być przy badaniu bo pracuje w delegacji. Lekarza wybrałam takiego, który nie zbywa pacjentów także jestem o to spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×