Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jak wielu znacie metalowców i czy ich lubicie?

Polecane posty

Gość gość
on czymś pisac muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 stycznia zmarł Kevin Lawrence z Rapidfire w którym karierę zaczynał Axl Rose, a 4 dni później, Glenn Frey z The Eagles. Axl Rose skutecznie blokował za pomocą swoich prawników, nagraną w 1983 roku EPkę "Ready To Rumble", aż wreszcie 15.11.2014, ukazała się w formie mp3 i 8.01.2015 na CD, chociaż tonie był jego zespół, tylko Kevina Lawrence'a. https://www.youtube.com/watch?v=qnibHXuXtuU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałaś tak jakby był rozpieszczonym dzieckiem. facet był chory od kilku miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto, Iommi? Cóż, Lemmy jakoś grał do końca i nie marudził, nawet jak ledwo chodził. :P Swoją drogą ale kretyńskie komentarze pod artykułem o śmierci Grudzińskiego na interii: "sory moze jestem z innej bajki?ale kto to jest?i co to za zespol?nigdy nie slyszalem o tak slynnym zespole" "Nikt o tej grupie za granicą nie słyszał" "RIP Mieszkam w Warszawie ale pierwszy raz słyszę o riverside" "Nie znam... :/" Ja też nie słyszałam o wielu muzykach, zwłasza z świata elektroniki, ale nie wiem, po cholere się tym chwalić. Mam wrażenie, że ci, co tak komentują te artykuły są typowymi januszami i grażynami, których jedyny kontakt z muzyką to RMF FM i nie mają pojecia o istnieniu innych polskich zespołów rockowych niż Lady Pank i myślą że w naszym kraju zespołów jest kilka, bo innych nie puszczają w TV. No i muszą wyrazić swoje zdziwienie, że istnieje cokolwiek, czego nie znają, i do czego poznania trzeba choćby minimalnego wysiłku, bo przecież jak to możliwe, ludzie słuchają czegoś co niemodne? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nawet nie wiedzial, że jest chory bo forma raka jaką miał zabija w kilka tygodni, więc nie możesz nawet porównywać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedział że był chory, o nowotworze nie wiedział, ale to nie była jego jedyna choroba, nawet kilka jego koncertów w 2015 przerwano, bo zasłabł na scenie i opowiadał mediom, że jest tak chory że nie umie chodzić ale nie obchodzi go to i robi swoje. No ale to był Lemmy, człowiek instytucja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak gówniara wypowiadająca się o tym jak obcy człowiek powinien przechodzić chorobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jeszcze hanyska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ostatnio ciągle trupy i trupy, kto następny?" Keith Emerson z ELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrót od hello? Co tam słychać? - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co słychać? Myślałam że gdy znajde sobie męską bratnia duszę, to moja mizantropia się złagodzi, może wtedy zaczne lubić ludzi, przestana mnie irytować, bo będzie mi łatwiej zaakceptowac świat z bratnią duszą u boku, nie będe czuła się tak wyobcowana z społeczenstwa jak do tej pory :classic_cool: No a okazało się ze nie - pan bratnia dusza się znalazł(albo raczej odnalazł mnie dosłownie w tłumie), a ludzi nadal nie lubię bo sa nędzni i głupi :) Wynika z tego że moja mizantropia nie jest efektem niedojrzałości lub zgorzknienia, tylko zwyczajnie to wszystko co mysle o ludzkości to brutalna prawda :classic_cool: ale przynajmniej wewnętrznie jestem szczęśliwsza niż kiedyś i to mi pozwoli przetrwać na tym swiecie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli masz chłopaka i sobie razem narzekacie na ludzi? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy poderwałaś kogoś? Nareszcie. Można razem z kimś nie lubić tego świata i opłakanej rzeczywistości. Takich jest więcej niż myślisz, ja tylko z takimi dogaduję się, bo chcę, a z innymi, bo muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak myślicie, czy wypada podać jako powód do rozwodu, że mąż nie chce już słuchać metalu? Jeszcze w dodatku się ostrzygł na krótko, mam go dość. To już nie jest ten sam człowiek, w którym się zakochałam kiedyś. Tylko kariera zawodowa i zarabianie pieniędzy, nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz "różnice nie do pogodzenia" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za podpowiedź, tak zrobię. Każdy ma prawo się pomylić. Dobrze, że jestem tylko trochę zagubioną kobieciną, a nie saperem ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tylko żartujesz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie żartuje, tylko tak trochę z powodem do rozwodu. Jeśli ktoś staje się innym, wrednym człowiekiem po latach znajomości i jest złym mężem, a do tego znalazł sobie towarzystwo, które mi nie odpowiada to po co się męczyć? Odkryłam, że większość moich znajomych to niestety byłe metale, ale dadzą się lubić w dalszym ciągu. Już nawet sama byłam na kilku koncertach, albo ze znajomymi z Norwegii :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo róże miłości najlepiej przyjmują się na grobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ogólnie to nuda, załóżta jakiś ciekawy temat. Bylim na koncercie Kata, ale czad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×