Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jak wielu znacie metalowców i czy ich lubicie?

Polecane posty

Gość gość
Brednie i kupa śmieci,czego nikt już nic nie pisze o metalach?Wyrazy współczucia dla autorki,straszne niedorozwoje tu piszą,syf,chlew,zero kultury,czym starsze tym głupszy .Znam pełno metali u nas w szkole i lubię, bo nie chamy:-) zawsze mi dają zadanie odpisać jak nie mam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rodzice nie pozwolą na Woodstock jechać, dopiero jak będę dowód osobisty mieć. Znam takich co nie mieli 18 lat i byli,nic się nie stało.Znam metali i lubie,interesujemy się polskim blackmetalem szczególnie. Achtung,wiem,że Woodstock to nie metalfest tylko wszystko do kupy,niech starzy ludzie mnie nie uczą bo ja czytać potrafię i korzystać z wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu...troll mi pojechał, że nie jestem w temacie tego gdzie kasia chodzi. Mało, że stalker to jeszcze jest z tego dumny, nolife :D Co do Woodstocku, to powiem szczerze, że jakbym miała po drodze to bym pojechała chociaż tych od Kryszny (czy jak to się zwie) zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po godzinie trzeciej w nocy chyba przysłał personel psychiatryka :-( Jedni dorwali się do forum i hejcili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na angielski dodatkowy,kurs przygotowawczy do FC i znam kilku metali z tego kursu i lubię. Można z nimi porozmawiać nie tylko o muzyce,oczytani,inteligentni,bywają na koncertach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z 17:14 ten personel to spał chyba i nie pilnował psychicznych,a oni weszli sobie na forum i hejcili.W psychiatryku można korzystać z komórek, tabletu.Wypuścili mnie na święta. Nie byłem tam przez słuchanie metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy koniec?idziecie na rekord czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczegóły zachowaj dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki rekord,głupich postów. Bitwa na głupie posty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyobrażacie sobie metalówę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"MizantropiaOdraza1994 2015.12.07 "Hanysy to po prostu bardzo roszczeniowa grupa społeczna, uważająca, ze wszystko IM się należy, poza tym, to fanatyczni antypolacy, dlatego są tak nielubiani. " To raczej niektórzy polacy są przeciw śląskiej kulturze." Nie pisz z małej litery Polacy Ty kur/wo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miała napisać w srodku słowa duże p? Ta zasada nie dotyczy tego typu słów, "k***o" (widzisz jaka jestem miła, używam twoich terminów grzecznościowych :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ona pisała. Ona jako hanyska jest prośląska i tylko zacytowała antyśląski post w obronie śląskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
knock knock knocking on this topic's door....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid Bowie nie żyje. Umiera jedna gwiazda rocka po drugiej. Ten nie miał dla mnie takiego znaczenia jak Lemmy, własciwie mało go znałam, a poznałam go wiele lat temu poprzez ksiązke "My, dzieci z dworca ZOO", główna bohaterka była na jego koncercie i strasznie się egzaltowała tym faktem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chyba więcej słucham Bowie niż motorhead...no i Labirynt to był fajny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze z postacią Ziggiego Stardusta go kojaże, bo kiedyś kolega napisał mi na gg, że wyszedł na zdjęciu jak Ziggy Stardust i myślał pewnie, że wiem co to, a ja musiałam sprawdzić potem w wikipedii :P I to jest całość moich związków z Dawidem Bowie.Nigdy nie słuchalam jego muzyki, szczerze mówiąc. Słabo znam się na rockowej muzyce sprzed lat 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj w pracy w radio słyszałem o tym i pytam kolegi, który siedział przy radioodbiorniku, czy dobrze usłyszałem. "własciwie mało go znałam, a poznałam go wiele lat temu poprzez ksiązke "My, dzieci z dworca ZOO"" Nie mów, że nie znałaś przynajmniej takich kawałków, jak "Ziggy Stardust" z "The Rise And Fall Of Ziggy Stardust And The Spiders From Mars", czy tytułowy z "Heroes". Kasia, zobacz co dostałem w Saturnie. http://oi64.tinypic.com/t5oppl.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był film z 81r."My,dzieci z dworca ZOO",w którym David Bowie zagrał samego siebie,na tym koncercie.Znam książkę i film.Christina później sprzedała jego płytę,żeby mieć na narkotyki.On był też aktorem,kogo to obchodzi,znajdzie sobie.Też go nie słuchałam,ale widziałam go jeszcze w kilku filmach i tak z pamięci mogę tylko wymienić utwór"Tonight",duet z Tiną Turner i "Space Oddity" chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nigdy nie czytałam dzieci z dworca zoo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nazywajmy utworów muzycznych"kawałki".Może być kawałek szynki,sera,papieru,materiału itp.,ale kawałek muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie czytam książek,bo po co,od tego się ślepnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja książki czytałam, po prostu nie tą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczekasz pod złym drzewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.bpios.pl/punkt/A1/004a.html HAHAHAHHAHAAH :D dlaczego na każdej katolickiej stronie muszą być takie bzdury o tej muzyce? :D "Kilka razy zdarzyło mu się nie wrócić do domu na noc. Ogolił głowę, pozostawiając z tyłu wycięte trzy szóstki - symbol szatana. Na półkach pojawiły się dziwne publikacje. Książki o czarach, magii, z modlitwami do szatana. Na ścianie obok plakatu "Metaliki" powiesił odwrócony do góry nogami czarny krzyżyk.(...) Kiedy zaczęłam na niego krzyczeć, powtarzając kilka razy "Boże, Boże", wrzasnął: A co ty k... myślisz, że twój Bóg cię usłyszy? Szatan jest jedynym bogiem, wszechmocnym panem. Patrz jaki świat jest straszny. Twój Bóg to sprawił, módl się do niego teraz. Zrzucił ze ściany drewniany, stary krzyż (...) złamał go i podeptał. (zob. Kurier Poranny, 1996 nr 16, s. 12) O matko :D :D: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×