Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to jedyna prawda

Kobiety po 30stce są samotne bo nie potrafią zaakceptować wad partnera

Polecane posty

Gość to jedyna prawda

oraz mają kompleksy co do własnej osoby ( częściowo wymyślone a częściowo narzucane społecznie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowno prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po części prawda.Są same bo koncentrują się na jednej czy dwóch wadach a zapominają o zaletach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dziwne zeby kobieta,ktora dba o siebie wybrala faceta np z krzywymi zebami, albo brudasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ trzeba być ograniczonym aby mylić własne poglądy z "jedyną prawdą". To jakbyś założył klapki na oczy, aby przypadkiem nie zauważyć że się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo grubasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślące słowa
gość dziś no dziwne zeby kobieta,ktora dba o siebie wybrala faceta np z krzywymi zebami, albo brudasa >>> a może ten z krzywymi zębami czy brudas to najwspanialszy partner dla takiej a ona go olała, i teraz narzeka że samotna. Facet nie musi być piękny, tylko ma być mądry i zaradny, kobieta też nie musi być piękna tylko musi czuć własną wartość i mieć pewność siebie ze swoimi zaletami i wadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dziwne zeby kobieta,ktora dba o siebie wybrala faceta np z krzywymi zebami, albo brudasa xx a ciekawe jak ty wyglądasz, czy jesteś taka idealna super hiper zawsze, masz śliczne ząbki, cerę, nóżki, idealny biust, gęste włosy, jak ślicznie wyglądasz rano bez tapety na mordzie :) pokaż swoje zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po 30 samotna ,fakt czasami mi smutno ,ale za nic nie obniżę poprzeczki ,nie chodzi o wygląd ,a o to co w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce jest więcej kobiet niż facetów, po co brać zużytą 30tke jak jest tyle wolnych 20 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo z tym "zużyciem" to bym polemizował :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zużyte w sensie zaczynają się objawy w postaci zmarszczek, a 20latki są jeszcze jędrne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mi powiedział że. Gdy Bóg stworzył kobietę, długo, długo się jej przyglądał w końcu machnal ręka, trudno, będziesz się musiała malować cale zycie... I co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 90 procentach samotność wynyka ze strachu. Człowiek, obojętnie kobieta, czy mężczyzna boi się postawić wszystko na jedną kartę i wejść w odpowiedzialny związek. W 10 procentach samotność to wynik głupotu. Człowiek gra, udaje kogoś, kim nie jest, czasem chamstwem zasłania swoją nijakość. Brak szczerości w kontaktach to drugi powód samotności osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Zgadzam się z Gościem dziś Strach zwycięża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po części prawda.Są same bo koncentrują się na jednej czy dwóch wadach a zapominają o zaletach --- ta... JEDYNE DWIE WADY, jakie miał były, to alkoholizm9 (zapił sie) i druga partnerka z dzieckiem, o czym mi nie powiedział przez cały czas trwania naszego" związku". Poza tym był idealny:D:D no taaak, miał TYLKO dwie wadym i gdybym je zrozumiała, to bylibysmy az do jego smierci:D:D Taaa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy Bóg stworzył kobietę? a ja mysłałam, ze ludzkosc powstała w wyniku ewolucji, a ktos tu nadal w bajki wierzy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, nie potrafię zaakceptowac pana, który deklaruje swoje wyższe wykształcenie, a pisze'' ktury''', ''pużno'', '' na prawde'' i innymi bykami strzela..... - bo dla mnie to znaczy, ze pan kłamie w ELEMENTARNYCH SPRAWACH, poza tym jest na tyle zadufany w sobie,że myśli ,że jego kłamstwo nie wyjdzie na jaw i uważa mnie na tyle głupią,że to przełknę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie potrafie zaakceptowć pana, który przychodzi w zapoconym podkoszulku na spotkanie umówione kilka dni wcześniej, na które sam mnie zaprosił....- bo jest to oznaka LEKCEWAŻENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaakceptuję pana, który przyjezdża autem i zamawia w barze alkohol, choćby to była jego JEDYNA WADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figo fago fiku miku
Samotność to brak szczerości ze sobą oraz innymi, NIC WIĘCEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recepta na przyszłość
Samotność to strach odrzucenia co powoduje zaniechanie próbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z zasadami
gość dziś jestem po 30 samotna ,fakt czasami mi smutno ,ale za nic nie obniżę poprzeczki ,nie chodzi o wygląd ,a o to co w głowie. >>>> a skąd wiesz co w głowie jak oceniasz zewnętrzność? coś do pomyślenia, bo aby kogoś poznać wewnętrznie to potrzeba wiele czasu, lat nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulić ciepłe ciało
gość dziś nie zaakceptuję pana, który przyjezdża autem i zamawia w barze alkohol, choćby to była jego JEDYNA WADA A kto ci każe spotykać się z pijącymi? Jest wielu facetów którzy nie piją nawet piwa, nie palą i nie ćpają, ale o to się pyta ludzi PRZED spotkaniem. Pozatym może nie robi tego ale np. ma słabą prace, czyli co taki też odpada? Nie można mieć wszystkiego kobiety, np. jak jest kasa to nie ma czasu, jak jest spokojny to nie będzie was bronił w razie czego, jak nie pije to może zawodowy masturbator, nie ma ideału, po prostu musicie tak się dobierać aby te wady partnera były dla was w miare znośne i tyle, a wy szukacie ideału bez wad, no to szukajcie dalej ( ale nigdy nie znajdziecie ), a życie przekeci wam przed oczami w podąrzaniu za iluzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie potrafie zaakceptowć pana, który przychodzi w zapoconym podkoszulku na spotkanie umówione kilka dni wcześniej, na które sam mnie zaprosił....- bo jest to oznaka LEKCEWAŻENIA widocznie o tym nie pomyślał lub ma inne pojęcie higieny niż ty, jeżeli taka wada ci przeszkadza to spotkanie od razu zakończyć mówiąc dlaczego to robisz, trzeba być szczerym z ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie jezeli dorosly facet nie potrafi zadbac o stan uzebienia, zmienic koszuli na spotkanie to tym bardziej nie bedzie w stanie zadbac o rodzine!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ma milion w banku i dlatego ma brak uzębienia bo mu to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaką rodzinę stara ruro? po 30tce to ty już rodziny mieć nie będziesz, bo ci płodność spada z każdym rokiem. Swoją drogą ciekawe co byś zrobiła gdybyś jutro miała wypadek samochodowy i straciła wszystkie zęby, a nie stać by cię było na implanty za 100 tys i jakiś facet by cię odrzucił bo jesteś bezzębna i NIEZADBANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary pryku po 1 zdaj sobie tez sprawe z tego,ze twoje plemniki tez z wiekiem traca na jakosci, a po 2 co innego stracic zeby w wypadku a co innego pokazywac krzywe, zolte lub braki. zreszta zluzuj pory bo ci zylka peknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępota to choroba
plemniki to ma dobre i 90 letni dziadek, może mieć ile dzieci chce, to baba ma koniec płodności nie facet, ale jak zegar biologiczny tyka to rozum umyka hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×