Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to jedyna prawda

Kobiety po 30stce są samotne bo nie potrafią zaakceptować wad partnera

Polecane posty

Gość gość
ale faceci też odrzucają kobiety bo mają np. za mały biust, są za wysokie, mają kilka kg za dużo więc nie wiem czemu tak się bulwersujecie że kobieta wymaga higieny i dbania o siebie. I może poczytajcie trochę, to się dowiecie że sperma też z wiekiem traci na jakości.Faceci po 40stce częściej płodzą dzieci z autyzmem. Poza tym nie chodzi tylko o to żeby spłodzić dziecko, trzeba mieć jeszcze siły żeby się nim zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępota to choroba no ciebie to chyba splodzil staruch :/. moze z wujkiem google pogadasz bo mi szkoda dyskusji z toba na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 30-tce wyszłam za mąż - najwyrażniej więc zaakceptowałam wady partnera. Jednak po 5 latach się rozwiedliśmy - czy to dlatego, że przestałam akceptować wady partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opisz tą bajke
gość 2015.11.22 Po 30-tce wyszłam za mąż - najwyrażniej więc zaakceptowałam wady partnera. Jednak po 5 latach się rozwiedliśmy - czy to dlatego, że przestałam akceptować wady partnera? >>> Jaki był powód ślubu i jaki powód rozwodu? Tylko 5 lat, to szybko zauroczenie mineło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latające dywany istnieją
gość 2015.11.22 ale faceci też odrzucają kobiety bo mają np. za mały biust, są za wysokie, mają kilka kg za dużo więc nie wiem czemu tak się bulwersujecie że kobieta wymaga higieny i dbania o siebie. I może poczytajcie trochę, to się dowiecie że sperma też z wiekiem traci na jakości.Faceci po 40stce częściej płodzą dzieci z autyzmem. Poza tym nie chodzi tylko o to żeby spłodzić dziecko, trzeba mieć jeszcze siły żeby się nim zająć. Jeżeli kobieta łapie faceta tylko na wygląd to potem są takie sytuacje. Dojrzały facet nie rzuca kobiety z durnych przyczyn np. rozmiar biustu. Chyba miałaś doczynnienia tylko z niedojrzałymi chłopcami. Co do spermy to nie faceci płodzą dzieci z autyzmem tylko kobiece stare komórki rozrodcze już są na ostatkach. Facet po 40stce ( a nawet po 80tce ) może spokojnie spłodzić zdrowe dziecko zdrowej kobiecie przed 30stką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam tematy na kafeterii to mam wrażenie, że w większości wypowiada się mój były mąż. Taki właśnie jest. Pełen jadu, goryczy, wściekłości. Dumny z tego, że kogos zmieszał z błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twój mąż ma wiele kont na serwisie. Nie jedna tu jadłem pryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Mnie rzucił facet a byłam już po 30 stce. I teraz znów jestem sama.bzdurny temat wymyślony przez jakiegoś małego fiutka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×