Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolalgol

Jak czesto sie masturbujecie i kiedy ostatnio to robilyscie i czym?

Polecane posty

Gość gośćmen
A kiedy ci sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika147
W sobotę, chciałabym być wtedy sama w domu co mogłabym sobie pojęczeć na podłodze w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłagościara21
Ja to dzisiaj zrobie w lozku pod kolderka, wczoraj to robilam, przedwczoraj, niemal codziennie to robie, przewaznie wlasnie w lozku przed snem, no chyba ze mam te dni okresowe to wtedy pare dni przerwy, ale tak to codziennie, za kazdym razem gdy jestem sama w domu wykorzystuje na zabawe, wtedy jest wlasnie najlepiej gdy moge sobie glosniej pojeczec. Uwielbiam sie masturbowac, chyba sie uzaleznilam od masturbacji, teraz to piszac zrobilo mi sie wilgotno, dzisiaj znowu paluszki pojda w ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika147
Miłagościaro, ja jak pisałam tamtą poprzednią wiadomość to też robiło mi się mokro, mam okres od wczoraj i od wczoraj taką chęć no i już wczoraj nie wytrzymałam pod prysznicem i musiałam trochę pomasować mojego motylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłagościara21
Czika a probowalas kiedys pocierac swoja muszelke np o mala poduszke? Ja tak nieraz robie gdy jestem sama w domu, klade sobie mala poduszke miedzy nogi i zaczynam ruszac biodrami, lechtaczka i cala c**eczka jest wtedy pieszczona, silne doznania, przy takiej masturbacji mam najsilniejsze orgazmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika147
Nie próbowałam ale chyba będę musiała kiedyś spróbować, jak na razie robiłam to palcem i prysznicem. A ty robiłaś prysznicem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłagościara21
Tak, zabawiam sie tez prysznicem, paluszki, prysznic, mala poduszka, nie probowalam nigdy bo nie mam a szkoda jakiegos fajnego wibratora, ale kto wie, moze sobie sprawie. Uwilbiam tez miec robiona minetke, raz nawet gdy mialam 18 lat zrobilam to z druga dziewczyna, z moja przyjaciolka postanowilismy wspolnie przy sobie sie zabawic, usiadlysmy obok siebie i zaczelysmy sie zabawiac, gdy juz bylam mocno rozpalona przyjaciolka nieoczekiwanie schylila sie i wlozyla glowe miedzy moje nogi, chcialam ja delikatnie odepchnac bo mialysmy sie tylko wspolnie masturbowac ale zrobilo mi sie tak dobrze ze nie bylam wstanie zaprotestowac, pamietam to jak dzisiaj, alez bylo mi cudownie wtedy, byla to pierwsza minetka w zyciu, pozniej juz tylko mi chlopak robil, ale to juz nie bylo az tak przyjemne jak przyjaciolka co mi wtedy zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika147
Ja też nie mam, może kiedyś sprawie sobie takie jajeczka jak ma maskotka i jak narazie to raczej będę się ograniczać do stymulowania łechtaczki (dziewica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłagościara21
Nie ma to jak jest sie samemu w domu, mozna wtedy pojeczec glosniej, nie trzeba sie kontrolowac zeby ktos nie uslyszal, w pelni oddac sie rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłagościara21
Nie ma to jak jest sie samemu w domu, mozna wtedy pojeczec glosniej, nie trzeba sie kontrolowac zeby nikt nie uslyszal tylko w pelni oddac sie rozkoszy, a czasami bywa ze jestem glosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde to watek les?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Dziewczyny, a robilyscie to kiedys z kimś na odległość? Przez sms, Tel, lub jakiś czat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika147
Oj tak jak się jest samemu w domu to jest świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłagościara21
Z moim bylym juz chlopakiem, gdy on byl u siebie w domu a ja u siebie razem sie zabawialismy wieczorami w swoich lozkach przez smsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
To może się wymienimy mailami i jak będzie sprzyjajaca sytuacja do tego to "zabawimy się" razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłagościara21
Nie "zabawiam sie" z obcymi osobami, nawet nie wiem ile masz lat, na taka wspolna zabawe zgodzila bym sie tylko z moim chlopakiem (ktorego w tej chwili nie mam) wiec przykro mi. Jak juz tak chcesz wspolnej zabawy to mozesz pomyslec dzisiaj o mnie zabawiajac sie ze ja tez sie zabawiam, bo jak sie poloze do lozka to paluszkami doprowadze sie do orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Milagosciara a jesteś juz w łóżku? Czika a Ty się piszesz na takie zabawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj intensywnie swoją prawą dłonią na czatruletce rosyjskiej :-))))) a mialem widzke , ze hohoho :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Dziewczyny Wam to lepiej robic w łóżku przed snem bo po orgazmie po prostu zasypiacie sobie. A ja czasami jak wytrysne to musze potem pościel zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłagościara21
Nie jestem jeszcze w lozku. U nas tez jak jest mozne podniecenie i c**eczka jest bardzo mokra to tez moga zostac plamy na poscieli. Ale to fakt, przy orgazmie my dziewczyny mamy lepiej od was :) bo wy zawsze musicie cos podlozyc, chyba ze wymiana poscieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
No to fakt. Chociaż przeważnie to da się chusteczka wytrzeć z brzucha, ale czasami jak jest duże podniecenie i mega orgazm to nie wiadomo gdzie poleci. Zwłaszcza po kilkudniowej przerwie. Ale się nakrecilem, a juz jestem po kąpieli właśnie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika147
Gość on, to już zależy od tego z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Czeka, co za różnica z kim, skoro i tak nie znasz ani nie widzisz tej osoby wiec możesz sobie wyobrazić ze jest kim chcesz. Wyobraźnia działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika147
No niby tak, moja czasem działa aż za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
To dobrze ze wyobraznia działa. Moja tez. A jak tam wczoraj udal się wieczór? Bylo cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika147
No miało nie być ale jednak było, nie mogłam się powstrzymać, zrobiłam to we wannie prysznicem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Wiem, wiem, to jest silniejsze. Jak juz najdzie ochota to nie można się powstrzymać. A dzis juz to robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika147
Tak troszkę popieściłam swoją myszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on
Ja tez juz raz dzis to robiłem, ale jak pisze z Toba to mam ochotę na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czika147
To zrób to nie krępuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×