Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochałam sie w szwagrze juz nie wiem co robic

Polecane posty

Gość gość

Sorry juz nie moge tego trzymac dłuzej w sobie. Wczesniej go tak nie znałam, mieszkał za granica i przyjechał dopiero na nasz slub. Chodzi mi tu o brat meza. A mniejsza o wszystko ale dzis sobie zdałam sprawe ze jestem w nim zakochana. Przez to maz stał mi sie obojetny, jego zone znienawidziłam tak jak i tesciowa. Nawet nie mam komu sie wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kocham męża szwagierki. Ona myśli, że się nie znosimy, a naprawdę spotykamy się na seks już pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ci zazdroszcze bo dzis myslałam, ze mi serce peknie jak opowiadał do meza o tym jaki prezent jej zrobi na urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna... wiem co czujesz jestem w podobnej sytuacji:( tez nie wiem co zrobic tylko ze osoba w ktorej ja sie zakochalam juz chyba mnie nie nawidzi i to jest najgorsze ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam lepsze prezenty niż jego żona :p. Od zawsze mnie nienawidziła, a tu jej mąż woli mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie idiotyczne, irracjonalne uczucia to żart mózgu z jego posiadacza. Czekaj aż ci przejdzie. Doprawdy, jako dojrzała kobieta, mężatka powinnaś mieć więcej dystansu do swoich emocji a nie zachowywać się jak nastolatka. :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja jestem swiadoma tego ze zachowuje sie jak małoletnia idiotka. Nawet probowałam go kusic, prowokowac wygladem ale nic on nawet nie zwraca na mnie uwagi. Wpatrzony w zone i corke jak w obrazek. Probowałam tez byc taka jak ona ale szybko zdałam sobie sprawe ze to nie ma sensu i jest debilne. W trakcie seksu mysle o nim. Zastanawiam sie nad wizyta u psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to mają jazdy niezłe.Miłości do szwagrów,szwagierek,osób które nie widziały na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie próbuj go "kusić". Rozbijesz swoją i jego rodzinę. Za jakiś czas Ci przejdzie. Przestań o nim myśleć i skup się na sobie i mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw szczęśliwą rodzinę w spokoju to raz. A dwa - myślisz, ze brat bratu mógłby żonę rwac? O nieee w dobrych męskich relacjach jeden drugiemu rogów nie dorobi. Tu akurat faceci są uczciwi wobec siebie - to damska solidarność jest bujda, nie męska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×