Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drumnn

sklep interetowy

Polecane posty

Gość drumnn

znalazłam niszę jeśli chodzi o produkty do sprzedaży i chcę założyć własny sklep internetowy. pozostaje kwestia tego, że żeby go założyć to potrzebne mi miec na czym a w tej dziedzinie szczerze móiąc jest takie zatrzęsienie ofert że potrzebuję jakiegoś polecenia albo chociaż napomknięcia co wybierać. POMOCYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwek
Polecam na przyszłość sprawdzać literka po literce jak się pisze bo z takimi błędami to i sklepu nie uciągniesz ;) wydaje mi się, że powinnaś zakręcić się przede wszystkim za asystentem sprzedaży, bo jak ktoś chce zamówić ze stronki fioletowej a nie zielonej to i tak zamówi i tak, ale najważniejsza powinna być sprawna i prawidłowa wysyłka, a przy nawet kilkunastu zamówieniach to już jest nie do udźwignięcia w pojedynkę bez technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaLicja83
To ja powiem z czego sama korzystam, bo przedmówca ma świętą rację - musisz położyć nacisk na obsługę zamówień. A jak jeszcze jakiś gratis będzie czy coś, to jeszcze lepiej. Wykupiłam dawno temu już sellasist.pl i jestem bardzo zadowolona, głównie dlatego, że nawet jak czegoś nie można, to wystarczy się skontaktować z obsługą i już można, bo zawsze coś zintegrują, dodadzą i masz dokładnie to, czego Ci trzeba. No i zbawienna rzecz przy zakupach internetowych - obsługa wszelkich możliwych płatności internetowych, chyba już niezbędna w tych czasach :) jest darmowa wersja, jak wejdziesz to możesz dzięki temu wypróbować bez konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i przede wszystkim będziesz musiała zainwestować w kasę fiskalną, ale na szczęście teraz są dostępne takie małe, poręczne, jak np. http://kdf.poznan.pl/kasy-fiskalne/przeno/kasa-z-kopia-elektroniczna-nano-e-267, czasami się jeszcze jakaś promocja trafi, to jest taniej. No i mozesz ubiegać się o dofinansowanie, zawsze to jakiś dodatek i koszt się zwraca. No ale bez tego raczej nie założysz sklepu, bo musisz się rozliczać na podstawie paragonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć bardzo ładną i porządną stronę internetową, teraz jest takie zatrzęsienie sklepów, że klient sobie pójdzie jak nie będzie mógł się odnaleźć na stronie, no bo po co ma się męczyć, skoro zaraz znajdzie w internecie inny sklep z o wiele lepszą stronką. Ja ci polecę www.kbsystems.pl bo robią strony pod sklepy internetowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokalne Studio graficzne Fotpiotr doradzi a jak trzeba będzie to założy Tobie sklep internetowy. Polecam www.fotpiotr.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten fotpiotr nawet wlasna strone ma konkretnie zj****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drumnn Wszystkie wpisy (poza powyższym) to reklamy. Teraz chcą Ci wcisnąć swoje produkty ;) uważaj na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jeśli zaczynasz swoją przygodę ze sklepem internetowym to zachęcam do skorzystania z takiej usługi jak hosting dedykowany. Są to serwery z administracją, wygodnym i intuicyjnym panelem DirectAdmin oraz instalatorem skryptów Installatron ( możesz tu sobie wybrać jakiś fajny skrypt pod sklep) Ja gorąco polecam Prestashop.Zajrzyj do https://www.statnet.pl/ . W razie pytań mają sprawnie działający czat ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace889

Jeszcze ważne jest kto Ci ten sklep internetowy tworzy. Od siebie bardzo polecam profesjonalną agencję interaktywną Proformar z Wrocławia. Sklep jest przejrzysty zresztą jak cała strona www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×