Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkell

Spotkałem wczoraj moją byłą

Polecane posty

Gość gość
"Narzucać, wymagać, oczekiwać" - to, mogli rodzice. Dorośli rozmawiają, idą na kompromisy, uzgadniają, wyrażają szacunek do siebie poprzez to, że nie narzucają własnego zdania jako nieodwracalnej alternatywy, nie żądają bo "jak nie to sobie uszy odmrożę"...Dorośli. A ty jesteś wychowany w rodzinie, gdzie wszyscy bali się tatusia bo "jak nie, to on pokazał, co potrafi? Tragiczne są wzorce wyniesione z własnej rodziny: zaborczość, głupota, hipokryzja, nieudolność bycia samym i podejmowania własnych decyzji bez pomocy drugiej osoby, sztywne zasady doprowadzające do ucieczki od tyranii.. Tfu, wybacz, ale jesteś debilem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkell
No to jestem albo debilem, albo frajerem. Zgodziłem się, że spróbujemy jeszcze raz, chcę jej uwierzyć, zaufać ale ciężko jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś debilem i frajerem. Ale możesz ją jakiś czas bzykać a potem powiedz, że szykuje ci się wyjazd i nie chcesz się wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skont na tym forum tyle jadu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontowni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah dobre! Autorze widocznie kochasz ją jedną szansę zawsze można dać! Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla laski ważniejszy był wyjazd niż ty i związek i jeszcze chcesz się z nią spotkać? Frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkell
Staram się trzymać ją na dystans. Wczoraj nie widzieliśmy się chociaż bardzo nalegała. Tylko kontakt telefoniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynasz od nowa trzymając na dystans? Idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkell
Wiem, jestem idiotą, debilem i frajerem. Nie mogę w jej obecności logicznie myśleć, rozum odmawia rozsądku, nie ogarniam już tego wszystkiego, sam odmawiam sobie szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani jednym, ani drugim, tylko sfrustrowanym desperatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×