Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izka1989

dieta owocowa

Polecane posty

dieta owocowa, czyli jedzenie owoców w każdej postaci, normalnie albo w postaci koktajli, co wy na to? Taka oczyszczająca 5 dniowa, daje coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pod warunkiem że po, tych pięciu dniach nie rzucisz się na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a candida paczy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina14j
Tylko myj te owoce porządnie , bo ja miałam przez radykalną diete miałam zaburzenia jelit i musiałam brać dicopeg. Nie miłe doświadczenie ciągłych zaparć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przez te 5 dni będziesz jadła tylko owoce? nie wiem czy jest to właściwe dla organizmu, nawet przez taki krótki czas. Aby organizm dobrze pracował potrzebuje wszystkich składników odżywczych. http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/ myślę,że lepiej nie katować się takimi dietami a po prostu ograniczyć trochę jedzenia, jeść częściej, ruszać się, pić wodę, dobre są też suplementy diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Same owoce to raczej marny pomysł. Ja planuję sobie zrobić detoks sokowy. Takie soki warzywno-owocowo-ziołowe. Nie mam sprzętu do wyciskania takiego na wolnych obrotach by nie podgrzewać soku i nie tracił wartości więc zamówię soki tutaj: sportfoodsoki.pl Planuję być na tym detoksie 3 dni. A później dieta redukcyjna już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luma

ja kupuję gotowe soki ze sportfoodsoki.pl i szczerze mówiąc na prawdę mi bardzo smakują. Są mega pozywne i mega smaczne. Dzięki nim nie chodzę głodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×