Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię dla dziewczynki

Polecane posty

Gość gość
A imię Nikola zawsze kojarzy mi się z Nipepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam Dominika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba imię Elsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się ostatnio w szpitalu na oddziale położniczym spotkałam się z imieniem Alara (nie, na pewno nie Klara)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amelia to ladne imie a do tego miedzynarodowe, jakos w innych krajach nie rozkminiaja tak jak w pl,ze to po lacinie jakas choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam wczoraj u lekarza i stwierdził, że amelia to ładne imie i jakoś nie padł argument, że to nazwa choroby więc niektórzy przesadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy mi sie nie podobalo o imie, ale odkad wiem ze to nazwa choroby to mowy nie ma bym tak nadala dziecku na imie. nie chodzi o "rozkminianie sie", po prostu nie nie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola to męski odpowiednik mikołaj nie było ladniejszego imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola to odpowiednik imienia Mikołaj ? Hahah. Czyli Nikola to męskie imię ? Podejrzewam, że miałaś na myśli, że Mikołaj to męski odpowiednik Nikoli. Naucz się pisać poprawnie. A słyszałaś o takim imieniu jak Nikodem ? Walnij się w łeb głupia krowo. Moja córcia według mnie ma piękne imię i każdy ma inny gust. Mi nie podoba się Amelia, kojarzy mi się z patologią z mojego osiedla i nie tylko, poza tym to zbyt bardzo popularne imię. Nie chciałabym, żeby w klasie oprócz mojej córki było jeszcze kilka innych o tym samym imieniu. Nic nadzwyczajnego.. Nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola- imię wybierane zazwyczaj przez patologie, bądź po to żeby rodzice mogli podnieść swój pseudo status społeczny. "Bo w klasie będzie jedyna itp". Beznadziejne imię. Pracuje w ośrodku pomocy społecznej, wiec widzę na co dzień jakie "piękne" nietypowe imiona sa nadawane dzieciom. Nikola, Jessica, Dustin itd......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Nikola to odpowiednik imienia Mikołaj ? Hahah. Czyli Nikola to męskie imię ? Podejrzewam, że miałaś na myśli, że Mikołaj to męski odpowiednik Nikoli. Naucz się pisać poprawnie. x Tak, męskie. To TY się naucz pisać poprawnie, a zwłaszcza - poczytać najpierw o temacie, w którym się bez pojęcia wypowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhgd
Zakilka lat w szkolach bedzie tylko julia maja i zuzia. Nie wypadaj z obiegu daj ktores z tych trzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja swojej córce dam na imię Alicja podoba mi się jeszcze imię Adela ale mężowi nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×