Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dosyć już

Polecane posty

Gość gość
Tak,jestem młody,ale i wśród młodszych dziewczyn zdarzają się już panny z dużym ,,przebiegiem''.Niektóre 16,17 latki sypiają ze starymi dziadami za 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ma za soba jednorazowe przygody. "kazdy" = ty ;) i jak wspomnial gosc wczesniej autorze, takie cwaniary raczej nie ujawniaja swojej przeszlosci, ale za to potrafia sie owijac sobie facetow w okol palca. szczerosc i nawinosc uczciwych kobiet zawsze w pierwszym podejsciu przegra z takimi manipulatorkami, dlatego trzeba umiec je rozpoznawac, a tego autorze widocznie jeszcze nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się zdarza ale bez przesady...więc szukaj dziewicy...ale taka dziewica po latach związku moze mieć chęć spróbowac z kimś innym...ludzie sa różni...jednak skoro masz takie obawy to znajdz dziewice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego sie sprawdzić nie da x da sie, choc dla wiekszosci ludzi to nielatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sie i da ale nie w każdy przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mężatka...wcześniej nie byłam z nikim innym niz mąz tzn mąz jest moim jedynym meżczyznom a teraz po kilku latach żałuje ze wcześniej nawet nie spróbowałam z nikim innym i nie mówie tu o puszczaniu sie na prawo i lewo ale choćby mieć porównanie ...kiedyś miał takie myślenie jak ty ale mi się troche zmieniło. Moze lepiej by było jakbym miała np z dwóch facetów przed męzem a tak teraz mam,niezaspokojone fantazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udowodnij ze w "Kazdym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy obserwowac mowe ciala, mikroekspresje twarzy, znac i rozpoznawac techniki manipulacyjne. wtedy z powodzeniem mozna rozszyfrowac kazde falszywe slowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak myślałam ale jak ktoś jest urodzonym aktorem to nie wyczaisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet urodzony aktor nie kontroluje pewnych odruchow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:05 Co innego spanie z kimś w związku,a co innego puszczanie się z przypadkowym kolesiem :).Gdyby moja partnerka była ,załóżmy po nieudanym związku/(2,3) związkach to nie przeszkadzałaby mi to,ponieważ znaczyłoby to ,że nie chodzi do łóżka z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc sie nie martw...znów takich puszczalskich nie ma tak duzo...chyba że ja żyje w jakiejś bajce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.05 ja tez spalam tylko z mężem a on ze mną. Powiem ci, ze ja nie zaluje. Milosc jest najważniejsza, seks to dodatek. Tak wiem, zaraz powiedzą niektórzy, ze seks jest bardzo ważny, bez dobrego seksu związek sie rozpadnie itd. Moze i tak. Ale ja nie zaluje, a nieprawda jest, ze seks po latach z ta sama osoba jest nudny, wręcz przeciwnie, maz coraz lepiej poznaje moje ciało, wie co lubię i stara się robic wszystko jeszcze lepiej, czego więcej chcieć? Nikt mu nigdy nie dorówna, nawet nie musze tego sprawdzać i nie chce. To jest seks, wszystkiego w nim można się nauczyć, technik itd. Dawaliśmy sobie czas, zeby wszystkiego sie nauczyć, nie musieliśmy szukac kogoś innego, kto juz wszystko umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie ze tak myślisz...ja pewnie zaczełam myśleć inaczej bo mojemu męzowi nie chce sie próbować, często to ja nalegam na seks...nie jest może taki zły w lóżku ale mam myśli jakby to było z innym który spełnił by to co ja chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jest po prostu zmęczony? Dużo pracuje? To bardzo wpływa na seks, my np oboje ostatnio harujemy ze nawet nie ma na to czasu...ani sily. Ale jak przychodzi weekend to szalejemy :D a u was jak to wygląda? Pracujecie oboje? Ja jak studiowalam i bylam ciągle wypoczęta to byłam zla jak nie chcial czasami, a teraz go rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:23 Obawiam się,że żyjesz niestety w takiej bajce :(.Zbyt dużo widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje pewnie to przez pracę...on pracuje a ja nie i mam ciągle ochotę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra :).Najgorsze,że przez tą nieufność czuję się naprawdę beznadziejnie :/ -Autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze to zawiodłeś się na kimś że masz taką nieufność? bo bez powodu to nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to jest samospełniająca się przepowiednia? jeśli masz jakieś przekonania podświadomie pakujesz się w pewne sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:52 Niestety tak,i to okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz opisać po krótce te sytuacje...? naprawde jedna sytuacja czy dwie nie świadczy o tym ze wiele takich kobiet jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:00 Byłem wykorzystywany emocjonalnie i manipulowany :D.Przez swoją romantyczną naturę miałem przesrane,jedna dziewczyna bawiła się mną przez pół roku(raz mówiła,że tylko mnie kocha,później wracała do byłego ,później do mnie,a na końcu kazałem jej spadać).Kolejna nie lepsza.Też bawiła się moimi uczuciami,żeby potem odejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety,tak to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, nastepnym razem kiedy bedziesz widzial, ze dziewczyna cos kreci to odpusc ja sobie na wstepie. z wczesniejszych doswiadczen wyciagnij wnioski i potraktuj je jako nauke. niestety, w drodze do szczescia zazwyczaj trzeba upasc wiele razy, ale najwazniejsze zeby byc wytrwalym, za kazdym razem wstawac i isc dalej. nie wstyd troche poddawac sie po paru kopniakach od skadinad niezbyt wartosciowych bab? mezczyznie nie przystoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze swoimi wypowiedziami przypominasz mi pewna osobe. Podasz swoja litere imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:57 A jaka jest pierwsza litera imienia osoby,którą swoimi wypowiedziami Ci przypominam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:51 To nie jest takie proste,jak Ci się wydaje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś najlatwiejsze rozwiazania sa przewaznie najlepsze ;) ale ludzie lubia sami sobie komplikowac zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×