Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stefuś1

Co mogą oznaczać takie słowa ?

Polecane posty

Gość Stefuś1
Nie potrzebuję jakichkolwiek rekwizytów do rozbawiania płc***ięknej. Polegam tylko na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, sam robisz za rekwizyt? :D W Chińczyka masz zagrać nie po to, żeby ją rozbawić, tylko żeby uznała Cię za wyjątkowego kolesia. Bo wierz mi - jesteś wyjątkowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polegasz na sobie, więc marnie to widzę NAPRAWDĘ! Stefek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefuś1
Mam nadzieję, że się zapyta, czy podoba mi się jej figura czy inteligencja, wtedy odpowiem; Twoje poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, jak cie tak zapyta, gorzej jak o nic pytać nie będzie, tylko sama będzie chciała sexu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefuś1
To wtedy ucieknę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefuś1 dziś Mam nadzieję, że się zapyta, czy podoba mi się jej figura czy inteligencja, wtedy odpowiem; Twoje poczucie humoru. XXX I dostaniesz plaskacza z tekstem "to uważasz, że jestem gruba i głupia, ty świnio, jak mogłeś tak powiedzieć" :D I koniec związku :D Stefuś, od razu chcesz stąpać po cienkim lodzie, wariacie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefuś1
Nie takie rzeczy już jej mówiłem, jeśli jej się to faktycznie podoba, tzn. że nadajemy na tej samej fali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzerozerosiedem
słowa jak słowa,gorzej jak to byłby tekst w stylu-ale smutas jesteś,aż się popłakałam....więc w sumie to komplement,bo kobiety lubią facetów,przy których mogą się śmiać (przynajmniej tak mi się wydaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefuś1
Podobno śmieje się na samo wspomnienie o mnie. Przynajmniej tak mi mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefuś1 dziś Nie takie rzeczy już jej mówiłem, XXX Ale nie wtedy, gdy miała okres:classic_cool: Wtedy w kobiety wstępuje ZUO Stają się krwiożerczymi bestiami, słońce przygasa, a świat spowija szara mgła. Nawet wilki nie wyją, bo kobieta z okresem może to usłyszeć i przyjść. Stefuś - uważaj na siebie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefuś1 dziś Podobno śmieje się na samo wspomnienie o mnie. Przynajmniej tak mi mówiła. XXX Ja się śmieję na wspomnienie Ciebie w piance i masce z płetwami, żeby nie mieć usmarkanego garniaka, więc coś w tym jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sie usmialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę Cię oceniać,bo i po co?Wydaje mi się,że masz ogromny dystans do siebie i otoczenia.Pomysł z pianką 10/10:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a podobno gdzie Polakow dwoch tam trzy zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ironia, to znaczy byś lepiej się nie odzywal, albo faktycznie było ok zależy jaki wyraz twarzy miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misia fazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposob Cie zaprosila i co to byla za pomoc? Pytam bo moze jestem w podobnej sytuacji, kolega mi pomaga i chcialabym mu pozniej podziekowac za pomoc. Nie ukrywam, ze on nie jest mi obojetn..tylko bez ' glupich' odpowiedzi prosze. Nie chce zmarnowac szansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefuś1
Popsuł jej się samochód, o ile te kupę złomu tak nazwać można, pomogłem jej zorganizować pomoc, w niedziele wieczorem to nie takie proste, zawieźli go lawetą do warsztatu a ja ją do domu, po drodze wpadliśmy jeszcze na gorącą herbatę, bo byliśmy zmarznięci. Spotkamy się dopiero w sobotę bo jutro odbiera auto ale kontakt mamy już na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo proste. dzwonisz po pomoc i ona przyjeżdża i zabiera samochód, tym bardziej, że kobiety lubią dodatkowo wykupić np. assistance (a ten jest darmowy i przyjeżdża nawet w niedzielę po samochody). Stefuś szykuje się du/p/cze/nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Ty! Powodzenia Stefuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefuś1
Dlaczego Wy myślicie wszyscy tylko o seksie ? Zboczone jakieś jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu mysla innymi organami a nie mozgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×