Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety, kręci mnie Wasza intymność...

Polecane posty

Gość gość
.26, a ja Ciebie kręcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie, stoimy po tej samej stronie ;) Poza tym, zachowujesz się jak dziecko :p Myślisz, że kilka luźnych zdań i jestem nakręcona ? Ale rozmowa mnie bawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawca spermy1111
Niedopieszczone mężatki nie potrafią sie przyznać że coś ich podnieca nawet się nie masturbują a facet zamiast k****a ma flaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawca = głupoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.34 trudno, widocznie mam większe libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A suche masz majtki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Panowie :D Nie da się z Wami dyskutować za to pier/do/lić i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.47 szybko uciekasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię zabawy o takim nastawieniu jak opisał autor topicu. Tylko nie koncentruję się na czynnościach że tak powiem fizjologicznych. Smaczek przełamywania oporów, obserwacji pokonywania bariery wstydu poznałem przy doprowadzeniu mojej pani do zrobienia mi pokazu masturbacji. Potem było jeszcze wiele wiele sytuacji i zadań, często drobiazgi, w większości w przestrzeni publicznej nie tylko w sypialni czy domu. Raz ma czas na przygotowanie innym razem jest realizacja natychmiastowa - np zbieramy się na plaży do powrotu do hotelu i ja po prostu zręcznie rozpinam i zdejmuję jej stanik. Zostaje w zwiewnej bluzeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćk
Są tacy dla których sfera fizyczna jest na pierwszym miejscu i tacy, którzy za piorytet uważają element emocjonalny, gdzie fizyczność jest tylko dopełnieniem. Zawsze mnie pociągała przewaga psychiczna - daje nieograniczone możliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako autora też bardziej pociąga mnie sfera emocjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfera emocjonalna stanowi punkt wyjściowy :) Przełamywanie kolejnych barier potrafi być fascynujące :) Jednakże nie jest to całkiem oczywiste i czasem trzeba czasu i pracy aby osiągnąć zamierzony cel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a lubisz patrzeć z ukrycia jak kobieta kuca i myje sobie pipke reka ,jak siedzi na sedesie z rozchylonymi nogami i goli włoski,potem przygląda się pipce w lusterku jak wyszło,potem pochyla się i goli łydki,podnosi ręce przed lustrem i goli pachy potem masuje sobie piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie :D Kobiety mnie nie kręcą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo ,bardzo spodobał mi się pomysł autora i chyba zgodziłabym się mój mąż bardzo lubił uczestniczyć w wielu moich intymnych sytuacjach i był bardzo zadowolony a i mnie podobało się jego podniecenie,teraz ciut zluzowaliśmy,nie mieszkamy sami ale tęsknię za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz jakie to ludzie dziwne są do kibla nawet włazą zeby zobaczyc wymiane tampona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.19 nooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a lubisz patrzeć z ukrycia jak kobieta kuca i myje sobie pipke reka ,jak siedzi na sedesie z rozchylonymi nogami i goli włoski,potem przygląda się pipce w lusterku jak wyszło,potem pochyla się i goli łydki,podnosi ręce przed lustrem i goli pachy potem masuje sobie piersi?" x Mega uwielbiam, wlasnie o tym jest ten temat. Chciałbym zobaczyc jak powoli wyjmuje sobie tampon z pipki i patrzeć na to z odległości kilkunastu centymetrów, a potem widzieć jak zamyka sie pipka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Brawo ,bardzo spodobał mi się pomysł autora i chyba zgodziłabym się mój mąż bardzo lubił uczestniczyć w wielu moich intymnych sytuacjach i był bardzo zadowolony a i mnie podobało się jego podniecenie,teraz ciut zluzowaliśmy,nie mieszkamy sami ale tęsknię za tym." x Tylko sie spotkać z Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bytom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bytom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są wsydliwe nie potrafią się przyznać ze maja fantazje erotyczne czy ze się masturbują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Warszawa. Moze przejdziemy na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bytomianko, jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię patrzeć z ukrycia jak kobieta masturbuje sie lub przez chwile dotyka sie po pipce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypadkiem przyłapałem moją panią na delikatnej zabawie muszelką. Wcześniej stanowczo twierdziła że nigdy tego nie robi - od czasu jak jest ze mną. Zażyczyłem zrobienia pokazu masturbacji. Super było jej zakłpopotanie i zawstydzenie. No i od czasu do czasu wyszukiwałem coś co ją krępuje i zawstydza i ustawiałem sytuację, żeby to właśnie zobaczyć, żeby takie coś zrobiła. Dotychczas najtrudniejsze - i za każdym razem tak jest, nie tylko za pierwszym, jest swobodne zachowanie w saunie. Pomimo, że otoczenie nie ma problemu z nagością (bywamy za granicą, u nas to lipa) dla mojej pani problemem jest już samo odłożenie ręcznika przy siadaniu na ławeczce a co dopiero przejście nago tych kilku kroków pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej żonie zawsze golę cipkę. Wtedy mogę ją dokładnie obejrzeć. Z******ta zabawa i zawsze kończy się ostrym seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy jeszcze tutaj jesteś ,ale jeśli tak to proszę podaj maila. Bytomianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×