Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety, kręci mnie Wasza intymność...

Polecane posty

Gość gość
Ja lubię się masturbować i jak facet patrzy a potem on się masturbuje i spuszcza na piersi i na rozłożoną pipcie a potem zlizuje i myje mi pod prysznicem reka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałaś kiedyś o masturbacji z drugą kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam o seksie z facetem+kobieta lesbijka -oboje mnie pieszczą ,potem ja ja pieszczę a on wchodzi we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafemen@wp.pl - mail autora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co mamy pisac na maila czy nakręcać filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mail dla osoby, która mnie poprosiła o jego podanie. Jesli macie chęć, to byłbym mega szczęśliwy, gdyby któraś z Was wysłała filmik z intymna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks z drugą kobietą jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bytomianko, jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie fajna intymność, to jak kobiety nie gola sie przy pipce i pod pachami - robia to dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kończyłem remont mieszkania, opóźniła się dostawa drzwi. Przyjechali znajomi, oni swobodni na urlopie, my codziennie rano do pracy dlatego w porannym ruchu nie było kolizji w okolicach łazienkowych. Łazienka duża, prysznic i wc mamy po obu stronach wejścia do łazienki tak że z korytarza, jak nie podejdzie się blisko jest dyskretnie. Zaskoczenie było dopiero w weekend. Rano do łazienki a z całej długości korytarza widać naguskę przy lustrze rzucającą przez ramię bezpretensjonalne - jeszcze tylko chwileczkę - nie przeszkadza wam brak szlafroczka ale balsam się jeszcze wchłania. Przy okazji zobaczyliśmy że opala się toples i w stringach, tak apropo planowanego wspólnego wyjścia na plażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×