Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki prezent na święta dla chłopaka?

Polecane posty

Mój twierdzi że każdy prawdziwy facet ucieszy się z narzędzi. Tak więc ja co roku kupuje mu komplet kluczy w tym dostanie komplet śrubokrętów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mafferty
może okulary vr? w teletorium całkiem tanie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ombre_Clothing
Zgadzamy się, najlepszy prezent to prezent praktyczny. My ze swojej strony możemy polecić prezent jakim jest męskie ubranie. Czy to sportowy dres dla biegacza, czy zestaw koszula + marynarka na pewno taki upominek ucieszy każdego faceta. I decydując się na którąś z propozycji zajrzyjcie do nas na rozeznanie. Bo sklepem internetowym z odzieżą męską własnie jesteśmy i bez zbędnej bawełny polecamy do nas wpadać.  A jesteśmy tutaj --> www.ombre.pl :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszulki termo aktywne są rewelacyjnym pomysłem na prezent, w szczególności gry nasz ukochany uwielbia sport. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria12
Ja swojemu chłopakowi kupiłam głosnik bezprzewodowy z goclever. Wciaz slucha muzyki i stwierdzilam, ze taki gadzet mu sie przyda. Cieszyl sie jak dziecko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ciekawą opcją poszukiwania świątecznego prezentu jest strona http://www.gadzetytokantis.pl/ . Wszystkie prezenty dla bliskich wynajduje w ich ofercie. Proponuje przyjrzeć się ich skórzanym portfelom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madikal
Może jakieś fajne słuchawki do telefonu? Na pewno przydadzą mu się takie z naprawdę dobrym dźwiękiem. Spróbuj poszukać na http://www.cozacena.pl/zestawy-sluchawkowe mają bardzo duży wybór. Powodzenia, trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×