Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ćwiczenia a zerowa kondycja fizyczna. Pomoże mi ktoś? Wypowiedzcie się proszę.

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, wzięłam się za siebie, raz, że chciałabym odrobinę (ok 5kg) schudnąć, ale przede wszystkim chcę ujędrnić i jakoś wysmuklić swoją sylwetkę. Problem w tym, że mam zerową kondycję, nigdy nie lubiłam aktywności fiz, ale teraz jakoś złapałam bakcyla, nakręciłam się i chcę to pociągnąć. Nastawiłam się na ćwiczenia z Chodakowską, przedwczoraj zrobiłam pierwszy Skalpel. Właściwie to zrobiłam 20min, bo więcej zwyczajnie nie miałam siły (nogi mi drżały, nie mogłam wytrzymać już w żadnej pozycji z tych ćwiczeń). Wczoraj to powtórzyłam, dzisiaj mam zakwasy (ale wcale nie jakieś gigantyczne) i właśnie nie wiem - robić dzisiaj też te ćwiczenia? Nie chcę sobie zrobić krzywdy, nie wiem ile powinnam ćwiczyć, co ile robić przerwy, czy w ogóle robić. Może ktoś miał podobnie i podzieli się swoimi doświadczeniami? Długo zajęło Wam wyrobienie jakiejkolwiek, nawet minimalnej kondycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodakowska na sam początek to trochę hardcore. Lepiej chyba było zacząć np. z Mel B. Codziennie się ćwiczeń nie powinno wykonywać, powinien być 1 albo 2 dni w tygodniu odpoczynku, np. 3 dni ćwiczeń-1 dzień przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek idąc ulicą, jak Twoje ciało wibruje, jak odczuwa te wszystkie bodźce, myśli, które napędza gonitwa za sukcesem, pracą twórczą, rozwojem ???? Jesteśmy w ciągłym ruchu.. Ciało ma swoją pamięć, zbiera informacje i doświadczenia, ma swoje życie… Każdy ból, kontuzja, zmęczenie jest nośnikiem informacji. Każdy ruch, gest, mimika mówi do nas i prosi o uwagę, troskę. Przyjrzyj się ciału, odkryj, że współpraca z nim jest konieczna, by zachować zdrowie, skuteczność na długie lata. Zapraszam na Sesje Pilates : https://www.facebook.com/events/1496523760652196/1496523767318862/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów spamerski bełkot. jakieś poważne odpowiedzi!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×