Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Masaż relaksacyjny w warszawie

Polecane posty

Gość gość

Macie jakieś sprawdzone miejsca gdzie robią porządny masaż relaksacyjny? W dobrej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Urody i Pięknej Sylwetki na Bemowie. Chodzę tam na masaż regularnie, od 2 lat. Przy okazji chętnie tez korzystam z innych zabiegów - robię sobie peelingi chemiczne i maski regenerujące. Miejsce zdecydowanie godne polecenia. Fachowa obsługa i doradzenie w każdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzieś bliżej Placu Wilsona nie znacie? Jest na Żoliborzu jakieś fajne miejsce / gabinet masażu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekssss
Na placu wilsona ja wykonuje masaże :) kamil.kamil114@opoczta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedaleko Placu Wilsona, na Elbląskiej jest fajny salon Tres Jolie. Robią tam super masaże. Polecam to miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w tej klinice na Bolkowskiej to jakie masaże robią? jakieś lecznicze, specjalistyczne czy relax? Bo ja mam problemy z kręgosłupem, więc nie wiem, czy będą odpowiednie. A miałabym blisko, dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Bolkowskiej jest super masaż relaksacyjny, klasyczny, bańka chińska i anty-aging twarzy. Ja lobię relaksacyjny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na Bolkowskiej to jest ta Klinika Urody i Pieknej Sylwetki? Oni tam chyba maja atrakcyjne ceny na różne zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, na Bemowie, na Bolkowskiej maja super zabiegi na twarz i ciało. Teraz chyba znowu są jakieś promocyjne ceny na pakiety endermologii i Icoone. Ja często zaglądam na ich stronę i zawsze cos sobie wypatrzę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleya
Ja bardzo czesto chodze na masaże salonu Kreatornia Masażu na Żurawiej 20a. Pracują tam sami profesjonaliści, człowiek wychodzi zrelaksowany, odprężony. W salonie panuj***ardzo przyjemna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociara0333
To ja polecam Samui SPa w Novotelu :) Masażystki mają super i po prostu kocham ich masaż indonezyjski. Zawsze czuję się po nim odprężona i mega zrelaksowana. Do tego mają całkiem przyjazne ceny, co jest dla mnie bardzo ważną kwestią... Polecam, bo jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska003
Ja osobiście korzystałam z masażu leczniczego w klinice Rmedica na Nowoursynowskiej. Nie dość, że pomógł mi on bardzo, gdyż borykałam się z problemami kręgosłupa, do tego było to bardzo przyjemne przeżycie ;) Bardzo miła obsługa, a sama jakość masażu na bardzo wysokim poziomie. Zerknij sobie na ich stronę pod adresem http://rmedica.pl/ albo jedź od razu do ich siedziby i umów się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
Witam serdecznie polecam masaż relaksacyjny w Warszawie http://relaxmindandbody.pl Salon jest doskonały a masaż super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×