Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Głupia byłam

Polecane posty

Gość acordeon
-masz małego, -a ty małe cycki! -a ty spuszczasz się po 3 sekundach! -a ty jesteś tam mokra,że ci po nogach leci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie prawda, nie oddawałam,tylko poprostu uświadomiłam sobie ze nie ma duzego kiedy sam brał tabletki i mówił sam w żartach " mój mały" to jakoś wyszło z czasem...potem ja tez tak palłam w żartach a ja mam chyba gorzej skoro nie lubi mnie pieścić ja go choć pieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale malego ma w zwisie czy jak stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Brał tabletki na przyrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acordeon to nie było oddawanie bo to były przerwy między tymi sytuacjami a nie ze on mi masz mokra a ja mu ze ty malego ...serio nie chcialam sie mścić...poprostu mi przykro ze mnie nie dotyka i nie pieści cipki i wogóle nie całuje po szyji jak pisalam wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko głupia gęś powie "masz małego" Reszta mści się standardowym " ...a orgazmy udawałam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acordeon - tak brał tabletki jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zimny drań- jakie pytanie o szerokośc? nie zdołałam wymierzyć jakość cały czas długością się zajmowałam a teraz wiem ze mój błąd...będe dziś mierzyć jak mi da szerokosc choć wiem ze to będzie ciężej;-) bo ostatnio mąż nie chce niestety i się męczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak te 10 cm to jak stoi ...naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś nigdy by mi nie przyszło do głowy zdradzić, wrecz krzywo patrzyłam na takie osoby, a ostatnio,mam taką chęć to zdradzić ale nie wiem czy bede zdolna to zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziały cały co brały ,ale ok nie wiedziałeś co się liczy ,ja bym go zostawiła ,w łóżku z partnerem musi być super,szukaj nadal swego szczęścia,męża zostaw czym prędzej bo i tak go zostaeisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Znałem kobiety które nie chciały żeby facet lizał im ci=pe,faceta który nie lubił minety bo mu zapachy przeszkadzały,kobiety leżące jak kłody ale żeby facetowi przeszkadzała wilgoć i nie wiedział gdzie jest łechtaczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zimny drań - dzięki i wzajemnie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak można powiedzieć ze wcześniej myślałam ze inne wartości są ważniejsze i pewnie tak jest ale ten seks tez jest ważny szczególnie jako młodzi małżonkowie...myślałam o rozwodzie w chwilach kryzysu i tego typu sytuacji ale jakos zaraz myślałam ze ja do niego jestem tak przyzwyczajona...nie wiem czy to nadal miłość...boję się tez ze mogę trafić na gorszego np moze seks bedzie udany ale w innych strefach życia sie coś spieprzy np trafi mi sie pijak lub kobieciarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
No właśnie to jest odwieczny dylemat co będzie gdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mnie dotykal to widzialam jak później ręce wycierał bo moje mokre mu zostało na rękach...więc czułam sie tak jak by sie mbie brzydził a to normalna wydzielina tak do tego stopnia...juz tez sama nie wiem czy faktycznie az tak mokra jestem czy on przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest pedantem więc może przez to,ma jakies obrzydzenia czy cos no,nie wiem...znów nie leje sie ze mnie..poprostu jak sie podniece mam mokro...a ostatnio często czuje potrzebe a o nie i mi odmawia...chciałabym codziennie ;-) kiedys nie mialam az takich potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Tak rodzi się właśnie osławiona i krytykowana wszędzie zdrada,a może Ty faktycznie jesteś taka mokra,ale bez przesady,żeby ręce wycierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Potrzeba jest matką wynalazku.Każdą decyzję trzeba przemyśleć żeby później nie żałować.Chociaż ja sobie powtarzam,że lepiej żałować tego co się zrobiło niż żałować,że się czegoś nie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak acordeon to prawda ...dobranoc...dzięki za rozmowę, pewnie jutro zaglądnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Jutro mnie raczej nie będzie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×