Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie dziewice pójdą do piekła które uprawiały seks nieprokreacyjny

Polecane posty

Gość gość
Nikt mnie obecnie nie może jednak przekonać że kościół chce dla mnie dobrze. Proszę o przekonujące argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bez popędu ludzie wcale nie pakowaliby się w rodzicielstwo. xxxx gdyby tak było to robilibyśmy co chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebo miało być w niebie, ale poleciały rakiety i go nie znalazły. piekło miało być pod ziemią, ale też się do niego nie dokopano. to mity dla naiwnych z przed dwóch i więcej tysięcy lat. bóg pewnie jest, świadczą o tym badania naukowe badaczy atomów, gwiazd, galaktyk, za bardzo to wszystko jest zgrane, żeby było dziełem przypadku. ale piekło z diabłami i kotły, to mit dla prymitywnej hołoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale piekło z diabłami i kotły, to mit dla prymitywnej hołoty. xxxxx aha czyli nikt nie odpowie tylko muszę czytać jakieś głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg wymyślił seks i zamiast być mu wdzięcznym za to kościół bez przerwy straszy piekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się , że mit piekła z diabłami i kotłami jest głupi i śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem bez popędu ludzie wcale nie pakowaliby się w rodzicielstwo. xxxx Może jednak się z tym zgodzę. :) To są tak zwane wpadki, nie chcemy dzieci ale je robimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się , że mit piekła z diabłami i kotłami jest głupi i śmieszny. xxxxx a tym przekonasz się po śmierci. I jak będziesz się śmiał wtedy to będzie się śmiał naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyślcie racjonalnie. Tylko popęd sprawia że ludzie są zdolni do prokreacji. Bez niego do niczego by nie dochodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tak bo popęd jest zbyt mocny... dobra nieważne. nie doczekałem się odpowiedzi ani przekonujących argumentów. Dalej nikt mnie nie przekonał do słuszności tego co kościół mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to że seks służy płodzeniu dzieci. Jedna lekcja biologii wystarczy by w to uwierzyć. Kościół wobec tego radzi niczego nie nadużywać. Bo jeśli mimo dni płodnych nie kończysz w kobiecie to jakbyś chciał przechytrzyć pana Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prdl, misjonarz kafeteryjny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po śmierci, to będę duchem, żaden kocioł mnie nie przestraszy. to tak realne, jak 12 dziewic dla muzułmanina w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakbyś chciał przechytrzyć pana Boga. xxxxxx Przecież Boga nie da się przechytrzyć ani zrozumieć dlatego jest Bogiem. A tu jednak da się... coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co, mamy mieć po 500 dzieci? albo po 5000, albo co, jak araby walić w rurę ??? www.youtube.com/watch?v=dDcfCMAgaOY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pozostają jeszcze dni bezpłodne i przynajmniej wtedy szansa że się nie zajdzie. Przynajmniej tyle dostaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojeslowasabeznaczenia
- nie dziewice pójdą do piekła które uprawiały seks nieprokreacyjny - mam dowód na to że jest zupełnie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej uważam że dostaliśmy coś od Boga i zabronił z tego korzystać. Cieszyłbyś z takiego prezentu pod choinkę którego nawet nie moglibyście dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o to że seks służy płodzeniu dzieci. Jedna lekcja biologii wystarczy by w to uwierzyć xxxx wiem do czego służy seks nie musisz robić ze mnie głupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejne to prowo 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu jednak da się... coś nie tak. x Da się tylko dlatego, że Bóg szanuje wolną wolę człowieka. Miłość bezwolnych zombie by go nie zadowalała. Ale chciałby by rodziło się tylu ludzi, ile On chce. Jednak nikogo nie przymusi do zostania rodzicem konkretnego dnia. Jednak przypadki gdy dochodzi do wpadki mimo połączenia dwóch metod antykoncepcji świadczą o tym, że Bóg też czasami chce nas przechytrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor jest prawiczkiem, który nie umie zrozumieć pożądania i chcicy, bo nigdy nawet tego nie robił - po co ktoś taki prawi morały i zabrania ludziom pieprzenia się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21:47 ok dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym żeby Bóg walnął mnie po łbie i zacząłbym myśleć jak wy, może nawróciłbym się ale na razie nie potrafię... nawet zrezygnowałbym chętnie ze swojej wolnej woli... do zoo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po co ktoś taki prawi morały i zabrania ludziom pieprzenia się?' x tyle jego, co sobie popisze na kafeterii i sobie ulży, przecież nikt się tym serio przejmował nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×