Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morelowe sny

zabawy w sypialni w większym gronie

Polecane posty

Gość morelowe sny

Razem z żoną myślimy o poznaniu jakiegoś symatycznego małżeństwa ( najlepiej z innego miasta ) do poszerzenia i wymiany wspólnych doświadczeń seksualnych , celem uniknięcia rutyny - która nas dobija - czy to normalne ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może weżcie do zabawy zwierzątka jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to wspaniała zabawa lecz dla nie wszystkich. Powinien być partner przygotowany że Cię będzie pieścił i uprawiał seks obcy facet. Mój jest przygotowany bo zawsze uczestniczy przy każdym badaniu ginekologicznym pochwy. Wspierał porody wiec wiele widział. Jest to w miarę bezpieczne gdy się uprawia seks grupowy ze stałą parą unika się zakażeń. Są to przeżycia niesamowite jak i bardzo wielkie podnieca nie widzieć seks męża z inną czy mąż mnie z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to normalne ale my tak robimy. Podstawa to zaufanie do partnera, nigdy żadnych pretensji. W końcu poto to robimy, żeby był odjazd. Pamietaj, nie wszyscy daja radę patrzeć jak twoja ukochana połówka kopuluje z innymi a po jej minie widać, że jest w siódmym niebie. Jak sobie dacie z tym radę droga otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prędzej czy później takie niemoralne zabawy prowadzą do rozpadu związku. A poza tym jestem chrześcijanką i nigdy w życiu bym się nie posunęła to takiego czynu. Są tacy co to robią i lecą później do Kościółka udając pobożnych. Wstyd dla takich ludzi, po prostu wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelowe sny
00:19 weź już skończ pierdolić o tych wspólnych badaniach ginekologicznych, fetyszysto, i jak zwykle twoje banialuki o trójkątach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość jest uparty, podobnie jak ten co ciągle podbija tematy o saunach pisząc o pindolach jakie tam zaobserwował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałam kiedyś okazyjnie spać w jednym łóżku z siostrą i ze szwagrem.Taki mały zjazd rodzinny i miejsca do spania brakowało.Miałam wtedy 18 lat a oni po 23 i byli 2 lata po ślubie. Zrozumiałe , że krew się u nich gotowała do migdalenia i seksowania.Rozbieraliśmy się razem w ich pokoju.Bez piżam, my z siostrą w majteczkach i koszulkach bawełnianych a on w slipach bo było lato.Już przy rozbieraniu komentowali mnie. Siostra np pytała go, czy mój cycek by jemu dobrze mieścił się w dłoni i czy chętnie by się przekonał , czy w mojej piczce by było mu lepiej.Mówiła, moją przyrżnęłaś na wszystkie strony a w nią byś pierwszy raz nurkował.Tak przedrzeźniając się poszliśmy spać.Ale oni zaraz całkiem ostro zaczęli się pieścić.Leżałam na skraju a siostra w środku, po kilku minutach oni zdjęli majtki i zaczęli robić sobie dobrze rękami, przy tym się całując.Ja zaczęłam czuć się podniecona całą sytuacją.Wtedy siostra powiedziała do szwagra , zerżnij mnie, bo nie wytrzymam a mała niech się uczy .Byłam już kilka razy z kolegą wcześniej, ale nam się rozwiało.To szwagier w nią wszedł , ja leżałam odwrócona do nich plecami.Siostra jęczała, tylko och, och,złapała mnie pod kołdrą za tyłek i go gładziła.Potem puściła, chwyciła go za barki a nogami trzymała go w pasie i tylko dyszała a on ją posuwał ostro aż unosił i potem się w nią spuścił z jękiem.Jak leżeli spoceni to czułam że wilgoć ze mnie wypływa na majtki.Potem ona powiedziała, mała to wszystko i tak słyszała i zerkała, połóż się w środku.Po jakimś czasie zaczęła go pieścić znowu , wzięła moją rękę i położyła na jego k****a.On znowu urósł a ona trzymając mi dłoń robiła mu dobrze razem ze mną.Mój chłopak z którym kiedyś byłam to miał dużo mniejszego.Porem siostra powiedziała do mnie, mała nie krępuj się, ja mam dość a on cię z chęcią bzyknie, co w rodzinie to nie zginie, tylko trzymaj gębę na kłódkę.On przekręcił się do mnie, położył rękę na cyckach a ja nawet o tym nie myślałam jak nogi same mi się rozłożyły.Uniósł się nade mną , pogłaskał cipkę a ona była tak mokra, że wszedł bez oporu.Potem jak wsunął się cały i zaczął posuwać to dopiero poczułam, że jest naprawdę duży w środku.Nogi miałam bardzo rozłożone a on trzymał mnie za tyłek, rżnął raz za razem bez oddechu i oboje dyszeliśmy.Siostra trzymała mnie za cycki lub głaskała mu tyłek.Powiedziała, tylko małej nie lej w środku. Ja już nie mogłam wytrzymać, dostałam gęsiej skórki i wbijałam mu w barki paznokcie ale moje ciało nadal chciało seksu aż zaczęłam się drzeć i padłam spocona i zadyszana a szwagier go wyjął i nachylił się i oblał mi spermą cycki i twarz.Tak wyglądał mój pierwszy orgazm w życiu.Potem dwa dni bolało mnie podbrzusze od jego dużego k****a.Jak do nich przyjeżdżałam potem albo oni do mnie, to zawsze w troje się seksiliśmy.Teraz to nic przy nich się nie wstydzę.Jestem już mężatką od kilku lat, ale jak mojego nie ma a jesteśmy we troje, to z przyjemnością to powtarzamy.Mój nic nie wie, chyba by szoku dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się naprodukowałaś.Tylko ciekawe czy to prawda czy tylko twoja fantazja i marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.30 przykre że jesteś z patologii i brak kultury w twoim zachowaniu. Poniekąd ma rację bo każdy sposób jest dobry by oswoić partnera z nietypową sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekologiczny fetyszysta się odnalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.38 fantazje waligruchy-na 75% - albo opis z życia patologii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzy nam sie taki sex 1k+2m tylko zonka ma obawy czy by sie przelamala do obcego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat ja z chłopakiem bym się pisała mamy ponad dwadzieścia lat. Nigdy ani ja ani chłopak nie mieliśmy współżycia z innym a chłopak z inną. Chodzi mi by spróbować z facetem o dużym k***skiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat ja z chłopakiem bym się pisała mamy ponad dwadzieścia lat. Nigdy ani ja ani chłopak nie mieliśmy współżycia z innym a chłopak z inną. Chodzi mi by spróbować z facetem o dużym k***skiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona ma 32 ja 36 i mam dość sporego a twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko musimy jeszcze przedyskuto to z zonka a wy skoda jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak ma długiego i ciężkiego. Szukamy grubego i myślimy w obie dziurki ze mną a i z twoją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj @ to sie wymienimy fotkami a nawet filmiki mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam spore rozmiary dl 19 ob 8 a glowka ob 11 chcesz takiego zona czasem ucieka z d**eczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 22 na 10 lecz nigdy się nie cofam lecz napieram na k***ska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiego miasta jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jakas chetna parka na spotkanie z parka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynaliśmy z chłopakiem od seksu w trójkącie z kolegą. Przy drugim razie uczestniczyła jego dziewczyna i doszło do wymiany między nami. Był troszkę problem z moim chłopakiem bo się w nim zakochała dziewczyna kolegi po tym seksie chciała by jeszcze raz ją zerżnął i wtedy cały czas była napalona na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez chcemy sie pobzykac z inna para ale niema chetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para szuka pani
My z lubelskiego szukamy parki lub pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ze Śląska pani by chciala k...sa giganta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też szukamy pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×