Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

haha teraz niewiadomo czy bogatsi tez dostana 500 zł na dziecko

Polecane posty

Gość gość

1. Pomoc, ale dla kogo? Poza terminem wejścia ustawy nie wiadomo, czy w obecnym kształcie pozostanie lista odbiorców pomocy. PiS coraz częściej mówi o dodatkowych warunkach, które będzie trzeba spełnić, by otrzymać 500 zł. Co jednak wiadomo do tej pory? Według autorów ustawy, świadczenie wychowawcze ma przysługiwać na drugie i każde kolejne dziecko. Na pierwsze dziecko świadczenie będzie przysługiwało tylko wówczas, kiedy dochód rodziny w przeliczeniu na osobę nie przekracza 800 zł. Świadczenie będą mogli pobierać rodzice, opiekunowie prawni bądź opiekunowie faktyczni dziecka. Będzie ono też przysługiwało do czasu ukończenia przez dziecko 18. roku życia. Dodatek ma przysługiwać także dla dziecka niepełnosprawnego, ale tylko w przypadku, kiedy dochód rodziny w przeliczeniu na osobę nie przekracza 1,2 tys. złotych netto. Nie wiadomo, jednak czy z pomocy będą mogli skorzystać najbogatsi, o czym mówiła we wtorek premier Beata Szydło. Czy bogatsi też powinni dostawać dodatek, czy - jak zastanawiała szefowa polskiego rządu - "powyżej pewnego poziomu może trzeba zrezygnować z tego programu"? Na razie więc nie wiadomo,czy wszyscy będą mogli skorzystać z obiecanego 500 zł na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu tak zrobią żeby nikt nie dostał, tzn.będzie przysługiwało ale nie będzie się opłacało, no i co? Dalej wam tak wesoło, rozpłodówki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieli dużo czasu, aby się nad tym zastanowić. Okłamali ludzi startując w wyborach, ciekawa jestem, jakie jeszcze kwiatki wyjdą w najbliższych tygodniach, bo ich zagrania robią się coraz bardziej obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu bogatsi są w mniejszości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ,że dla nich bogatszy to taki który ma 800 zł na osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wali mnie to. Nie dostaję zwrotu z podatku na jedno dziecko, nie dostanę 500 na drugię które za chwilę urodzę i co z tego? Mam się pociąć z tego tytułu. Z resztą. Będzie ustawa to przeczytam. Teraz póki co to jest kłapanie w mediach i tyle wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinno być kryterium dochodowe i to koniecznie. Taki co ma 100tys miesięcznie ma dostać jeszcze 500 zł na drugie dziecko, a samotny rodzic z dochodem 1601 zł i jednym dzieckiem nie dostanie nic. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co idioci na nich głosowali - wierzyli w bajki he he choc bajki zawsze dobrze sie koncza ta zakonczy sie morałem : nie głosuj na PiS CUDA SIE SKONCZYŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tych bogatych to Pis liczy na to ze oni wcale sie po te 500 zł nie zgłosza . ale znajac zycie to oni beda pierwsi po kase .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co idioci na nich głosowali - wierzyli w bajki he he choc bajki zawsze dobrze sie koncza ta zakonczy sie morałem : nie głosuj na PiS CUDA SIE SKONCZYŁY x Jeżeli uważasz, że wygrali z powodu 500 pln na dziecko to wytłumacz mi dlaczego wygrali również za granicą? Gdyby platforma nie dała d**y to i ppis by nie wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej.. straszne. Ale mnie to wkurza, ze wszyscy czekaja na dodatkowe siano od panstwa.. Bedzie to bedzie, nie bedzie to tez zadna masakra.. A jak az tak malo zarabiacie - zmiencie prace i miejsce zamieszkania (np. inne wojewodztwo)...;/ Teraz sa wazniejsze problemy, a nie "wyciaganie" reki po siano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zastanówcie się nad tym, że ISIS nam wczoraj wypowiedziało wojne... A nie jakimiś pierdołami się zajmujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten rząd wprowadzi nas do hadesu i tyle i wcale nie chodzi mi o to 500 zł bo i tak nie dostanę i nie wiadomo czy ktokolwiek dostanie tak więc nie cieszcie się jeszcze , będziemy pracować do śmierci bo nie będzie na emerytury. Opodatkują sklepy -będzie drożej , najwięcej mają ci na górze bo to złodzieje i tyle. A z ISIS możemy walczyć ale najpierw niech Szydło swojego synka wyśle na nich z kropidłem. Przynajmniej australijczycy maja jaja Muzułmanie, którzy żyją zgodnie z prawami muzułmańskiego (szariatu), zostaną wydaleni z Australii - zapowiedział ostro były premier Australii Kevin Rudd. Były premier Australii, Kevin Rudd, wywołał burzę protestów ze strony muzułmanów, gdy powiedział, że popiera agencje wywiadowcze sprawdzające i śledzące to, co dzieje się w każdym z meczetów w kraju. Oto jedne z wypowiedzi Rudda: „Dostosowywać się powinni imigranci, a nie Australijczycy. Zgódźcie się z tym albo stąd wyjeżdżajcie Tak jak powiedział premier Australii to jest jedyna mądra i słuszna zasada, powinny ją stosować wszystkie kraje Europejskie i kraje o kulturze chrześcijańskiej. Narody mają prawo żyć bezpiecznie w swoich krajach. Władza państwowa nie ma prawa sprowadzać narodowi zagrożenie spokoju i bezpieczeństwa do wewnątrz granic państwa. Naród jest najwyższym suwerenem w swoim kraju. Władza, która zawiera z innymi krajami lub organizacjami miedzynarodowymi porozumienia niezgodne z interesem swojego narodu jest władzą popełniającą przestęptwo konstytucyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że tak nie postapiono z aborygenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×