Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile w obwodzie maja wasze uda ?

Polecane posty

Gość gość
to też sie tyczy charakternej :) dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo namietna , on tez chce sie kochac ale to moja wina bo jak go poznalam nie patrzylam na to czy jest mi dobrze z nim w lozku, chvialam z nim byc bo byl dobry a teraz mamy problem z tymi sprawami ale jesli mam kogos obwiniac to tylko siebie. Jednak gdy poznajemy kogos tez musimy patrzec na te sprawy, bo to jest wazne jednak. Nie mam slubu z nim, wiele razy chcialam odejsc ale nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są ważne sprawy, a łóżko łączy i tego się nie zmieni. Ja też jestem w podobnej sytuacji, jak Ty ale odwrotnie i mam częste niedobory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wszyscy macie szczuple uda a ja kurcze musze schudnąć , cwicze sobie codziennie w domu na podlodze swoje leniwe cwiczenia ale uda mam ostro pojechane :( zazdroszcze Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:40 a ja mam duzy problem bo mimo woli trace zainteresowanie do mezczyzny po 2 latach , jakby cos sie wypala i tesknie wtedy za innym ;( nie potrafie tego zmienic, to jest mimo woli, zamykam sie wtedy, blokuje i ktos pomysli ze jestem zimna oziebla a ja po prostu mialabym ochote na innego , tzn nie sxukam innego i nie ma zadnego takiego konkretnego ale ze swoim mezczyzna nie potrafie juz kochac sie, tylko nie oceniajcie mnie prosze bo to mimo woli jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz mierze.ogolnie jestem szczupla, tylko te uda!jak chudne to wystaja obojczyki, a uda nadal masywne i do tego krociutenkie nozki. 51cm, waze 55 kg przy wzroscie 1,68.jak 54 moze byc za malo!chyba przy wzroscie 1,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.44 to ogólnie Cię w nim nic nie pociąga czy w ogóle faceci ? Ja nie wiem, ale chyba bym Cię mógł obudzić z tego snu :) Z jakiej części PL jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:46 masz dobra wage :) ja tez mam taki problem ze jak chudne to gora i te obojczyki a przy moim wzroście tez 169 i gdy mislam wage 55 to wygladalam zle , za szczuplo i moja kobieca sylwetka traciła na kobiecości, nawet mezczyzna moj mowil ze trace figure. Musze wazyc przy wzroście moim minimum 64 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:50 zachodniopomorskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny region to zach.pom. Szkoda, że nie bliżej to byśmy może sobie uzupełnili braki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:56 :) dziekuje za mile slowa od Ciebie na tym temacie ale nie umawiam sie poprzez takie fora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj przewaznie sa osoby z południowej Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej normalne, że się nie umówimy, ale możemy sobie pogadać co też jest ... Załóż może inny temat i sobie pogadamy nie zwracając na nikogo uwagi. Możesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:05 zdziczalam przez ostatnie lata, tylko praca dom, teraz mam urlop to wchodze czasem na kafe :) z mężczyznami raczej nie pisze, mam swoje tematy tutaj, ktore juz dlugo trwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bywaj bo jesteś za bardzo tajemnicza. Ja jestem otwartym facetem i nie chciał bym Ci przynudzać.Lubię świntuszyć i to często robię tu i w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha no widzisz , masz racje jestem tajemnicza i swintuszyc nie lubie . Milego dnia ci zycze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba raczej ja bym tobie przynudzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.13 nie powiem ta panienka jest zgrabna i ma wszystko na miejscu. Uda i łydki są do schrupania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znow wysylasz youtube prawiku , wyslij zdjecie bo mi sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az sobie zmierzylam 56 w tym najszerszym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze ! Takie powinny być ! Miał bym za co potrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite 152 dziś mysle ze jakies 50-52, figura beznadziejna, nogi krotkie,uda troche za wielkie, ramiona szerokie.jestem podobna, tyle ze nie mam biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×