Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adelapoz

Jaki warto kupić materac?

Polecane posty

Witam, Chciałabym kupić dobry materac i proszę o pomoc w wyborze. Jaki polecacie i dlaczego? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna67545
Jedno jest pewne na pewno nie warto oszczędzać. Kupiłem raz na allegro chyba za 240 zł i wytrzymał mi 6 miesięcy po czym był do wyrzucenia. Jedno jest pewne za dobry materac który ma posłużyć kilka lat trzeba trochę zapłacić a jaki niestety Ci nie pomogę. Najlepiej idź do jakiegoś sklepu i porozmawiaj ze sprzedawcą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że okazje na allegro są czasami chińskimi tanimi podróbami. Chciałabym kupić porządny materac i najlepiej polskiej produkcji, tylko jak kupić na allegro polski produkt? Moja mama kupiła w Ikei i też długo nie wytrzymał. Podobno ta szwedzki firma produkuje tzw jednorazówki. Może ktoś gdzieś widział jakiś fajny materac>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli liczysz się z ceną to najlepiej kupować od polskich producentów. Poszperaj na allegro, tam ich trochę znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę, ale te co oglądałem są bardzo miękkie i aż ciało się zapada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomi chwalili,firma optimum ,ale warto szukać na allegro,bo bywa,ze tam jest kilka stówek taniej niz w sklepie firmowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę boję się kupować na odległość, czyli na allegro. Przy zakupie, to zawsze lubię towar dotknąć namacalnie. Ciekawa jestem, czy ktoś korzystał z materaca lateksowego? Ciekawe jak się sprawdza w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam, że nie spotkałem materacy z samego lateksu, ale mam na łóżku taki topic (cienki materac na materac). Kupiłem go w IKEI w cenie normalnego materaca. Sam materac kupiłem w JYSK-u i jestem z niego też zadowolony. Są produkowane w Polsce i dają na nie gwarancje 15 lub 25 lat. Idealnym wg mnie rozwiązaniem, jest dość twardy materac sprężynowy i lateksowy topic. Materac ogólnie układa się do ciała, a lateksowy topic dokładnie. Przy okazji doskonale odprowadza wilgoć :). Polecam wszystkim osobom z bólami kręgosłupa lub cierpiącym na częste skurcze. Przy takim zestawie te rzeczy nie grożą :). Materac powinien być kieszeniowy i mieć jak największą liczbę sprężyn. Materace ze sprężynami bonelowymi są dobre do sporadycznego spania i wykańczają się dużo szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy te materace faktycznie są takie dobre jak zachwalasz? Sprężyny hałasują? Pytam, bo dzieci czujnie śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katjusza Konspirjalska
ja kupilam w IKEA i mam go juz 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popodskakiwałem :D i sprężyn nie słyszę :). x Trzeba tylko pamiętać o regularnym przekładaniu na drugą stronę. Ja ważę b.dużo i swój wygniotłem w czasie gwarancji. Niestety podczas mojej choroby, leżał przez kilka lat na dywanie, bez zmieniania. Strona od dywanu, nie odprowadzała wilgoci i uległa wyraźnemu uszkodzeniu. Dlatego nie poszedłem wymienić. Ale jak zaproponowali w sklepie, mogłem spróbować to zrobić. Teraz mam zamiar kupić taki sam. Mój ma 224 sprężyny kieszeniowe na m kwadratowy i jakieś tam strefy zgniotu. Kosztuje chyba 900 za 160cm. Są takie, które mają po 450 sprężyn i cienką lateksową wkładkę z wierzchu. Kosztują trzy razy więcej. x Tych lateksowych topiców nie było przez dłuższy czas w IKEI, ale ostatnio wróciły chyba do oferty. Cena zbliżona do ceny materaca. Są doskonałe, bo powierzchnia łóżka jest sucha nawet, gdy bardzo się spocisz :). Same materace w IKEI, mają wg mnie za mało sprężyn i nie są produkowane w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie kanapy i siedliska z IKEI są nieergonomiczne i niewygodne :(. Moim zdaniem mają tam fajne drobiazgi, wykończeniówki i część szafek. Tego lateksowego topiku, nie oferuje nikt więcej na polskim rynku. Pewnie dlatego, że lateks jest diablo drogi. x Szczerze odradzam też kupowanie w JYSK-u foteli biurowych. Osobiście "doprawiłem" sobie na takim kręgosłup :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W JYSKU oglądałam szafki i szafy i załamałam się jak zobaczyłam grubość sklejki. To wygląda jak tektura. A cała reszta to szkoda gadać... chińszczyzna. Może lepiej poszukać renomowaną firmę lub producenta. Znacie takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieci liczy się wygoda, nie kupuj taniego materaca bo dzieci w ciągu jednej nocy wykonują tyle ruchów ile dorosła osoba w ciągu całego tygodnia nie wykona. Najlepszym wyborem będzie tu materac THERMO - PIANKOWY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thermopiamkowy? Jak ne wyglądaj i są tak mocbe? Moje dzieciaki jaktycznie zasługują na wygodę i nie zamierzam na ich skąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 92174
Widzę, że na forum odbywa się straszne zamieszanie odnośnie zakupu odpowiedniego materaca . Jeśli chcecie na ten temat porozmawiać i uzyskać trafny wybór zakupu to podaje wam nr. infolinii, na której warto jest złożyć swoje zamówienie i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy odnośnie wygodnego wypoczynku przez lata . (42) 30 70 601. Życzę miłych przedświątecznych zakupów. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Bardzo dziękuję za namiary na firmę. Zadzwoniłam na infolinię i okazało się, że to polski producent, który ma pełną gamę materacy i nie tylko. Dowiedziałam się bardzo dużo ciekawych rzeczy związanych z wyborem materaca. Podali mi też stronę internetową gdzie można cały asortyment obejrzeć. To wygląda rewelacyjnie!! Oferty na allegro wyglądają przy tej ofercie blado. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodkaxx
Co do wyboru takiego materaca, to bardzo przydatne są tego typu portale- http://www.idealnymaterac.pl/ Znajdziecie tam artykuły i asortyment, na który warto zwrócić uwagę. Wiadomo, że każdy z nas jest inny i wymaga innego materaca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kieszeniowy, wtedy sprężyny się nie stykają się i nie ma hałasu. jest taki test, kładziesz się na nim na plecach i dasz radę bez problemów włożyć dłoń pod kręgosłup. i żadne tam strefowe, bo to kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie najlepszy materac to materac kieszeniowy bo równomiernie rozkłada ciężar ciała i idealnie dostosowuje się do jego kształtu. Sama taki mam, kupiłam go w sklepie www.bjas-design.pl w bardzo dobrej cenie i jestem z niego zadowolona. Śpi mi się na nim bardzo wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba się dobrze wysypiać. Wiem sama po sobie - spałam wiele lat na rozkładanym tapczanie i przypłaciłam to bólami pleców i kończyn...Dopiero niedawno ktoś mi podpowiedział, że materac może wiele zmienić. Kupiłam łóżko drewniane(żeby nie przepłacać), zainwestowałam w nowy materac Art Medic- jest super, ponieważ chyba jako jedyny na rynku ma coś takiego jak zmienną twardość - więc mogę go używać w różny sposób, w zależności od samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupując materac najważniejsze jest, żeby posłużył przez kilka lat, nie odkształcał się i żeby komfortowo i wygodnie się na nim spało. Mając to na uwadze, polecamy ekologiczne materace PlantPur, które są bezpieczne dla użytkownika. W piance znajdują się oleje roślinne, co zminimalizowało użycie substancji toksycznych do produkcji i pozwoliło wyeliminować nieprzyjemny zapach pianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowałam się na materac z sypialniaplus.pl - bardzo wygodny, plecy świetnie leżą no i ja doskonale śpię! także jestem mega zadowolona z zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×