Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Gość Myrevin
{ Nie. Lepper mówił, że "mudżachedini" wylądowali w Klewkach i przywieźli wąglika. A nic takiego się nie zdarzyło. Radze poczytac o temacie o którym się chce napisać. } o Pewno było wiele jego wypowiedzi na ten temat. Ja słyszałem niewielką jakąś ilość.. mówi tam że widział talibów.. Mógł widzieć. A że wtedy gdzieś tam rozsyłano wąglik pocztą, stąd może wypowiedź Leppera o tymże. Osobiście nie przypominam sobie jednoznacznie głupiej wypowiedzi Leppera, ale media zrobiły swoje. Tak jak i z Korwinem. Cytaty powyrywane z kontekstu, zmanipulowane interpretacje i mamy efekty. Lepper nie żyje, Korwin nadal nie może wejść do sejmu. A człowieka z doopy, Swteru będą niedługo pytać jak się powinni czesać polscy Politycy, czy jaka herbata jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Shatyn tymczasowy wczoraj To pis szefem sejmowej komisji sprawiedliwości uczynił komuszego prokuratora skazujacego w stanie wojennym. } o No tak.... prokuratorzy są od skazywania, orzekł wybitny znawca prawa Shatyn. No i to dobitnie pokazuje kto powinien się jednak do edukować. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest panie Myrevin tzw skrót myślowy, czytelny dla, jak nazwa wskazuje, myślących. Trafiło na kogos kto z myśleniem nie ma nic wspólnego, jak widać. Ów skrót, jest wg mnie uprawniony, bo w czasie stanu wojennego, wskazania prokuratora były de facto wyrokiem, który jako taki był tylko "przyklepany" przez sąd. I nie jestem wybitnym znawca prawa. Rozumiem również twoje wątpliwości co do mojej wiedzy ale jeśli zrozumiałeś co napisałem, to wątpliwości powinny być wyjaśnionymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn broni mafii bo mial obiecana sokowirowke ? I dostal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Przyjdzie Balcerowicz z Petru, naobiecuje złotych gór i zrobi wam Polskę” – powiedział Andrzej Lepper z mównicy sejmowej w 2005 r. Z wypowiedzi Andrzeja Leppera wnioskujemy, że w 2005 roku był plan awaryjny z udziałem Ryszarda Petru na wypadek, gdyby Platforma Obywatelska się rozsypała. x x Taki wniosek może wyciągnąć ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o polityce. x buaahah shatyn jak zwykle na cos madrego nie wie co ma napisac frajerzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekordowym pod tym względem był rok 2014, kiedy Polską rządziła koalicja PO-PSL. Wtedy nie wykonano aż 15 orzeczeń TK. Wśród nich znalazły się decyzje dotyczące niezgodności z konstytucją „podwyższenia wieku uprawniającego do emerytury” oraz „określenia katalogu zbieranych informacji o jednostce za pomocą środków technicznych w działaniach operacyjnych; zasad niszczenia pozyskanych danych”. Były również decyzje ws. prawa łowieckiego, rent rodzinnych, emerytur służb mundurowych, prawo przewozowego. Co ciekawe, termin „wykonywanie orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego” nie został zdefiniowany w obowiązujących przepisach prawnych, jego sens normatywny w zasadniczym stopniu jest rezultatem ustaleń nauki prawa i pozaorzeczniczej aktywności samego TK. Ogółem od 9 maja 2006 r. do 28 października tego roku nie wykonano 49 orzeczeń TK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ To jest panie Myrevin tzw skrót myślowy, czytelny dla, jak nazwa wskazuje, myślących. } o Ja bym mógł się posunąć do tego co ty i napisać że skłamałeś pisząc o mudżahedinach tak jak ty to robisz. Zawsze czepisz się jakieś drobnej nieścisłości. Itd, itp. Natomiast "skróty myślowe" to specjalność dzisiejszych mediów, z pod jakiej gwiazdy by one nie były, czy czerwonej, czy Dawida. Więc nie napisałem że skłamałeś żeby nie zniżać do twojego "poziomku". o {W ocenie NIK nie wszystkie zbadane prywatyzacje zostały przeprowadzone w sposób właściwy. W czterech przypadkach Ministerstwo Skarbu Państwa w dążeniu do zawarcia transakcji prywatyzacyjnych doprowadziło do sprzedaży akcji czterech spółek (za łączną kwotę 1 020,9 mln zł) po cenach nieoddających ich faktycznej wartości. Istotne nieprawidłowości NIK stwierdziła w następujących procesach prywatyzacyjnych: - sprzedaży na Giełdzie Papierów Wartościowych 37,9 proc. akcji Ciech S.A. (w trybie odpowiedzi na wezwanie do sprzedaży); - sprzedaży 85 proc. akcji Kopalni Węgla Brunatnego Adamów S.A. (w trybie negocjacji na podstawie publicznego zaproszenia); - sprzedaży 85 proc. udziałów spółki Meble Emilia Sp. z o.o. (w trybie negocjacji na podstawie publicznego zaproszenia); - sprzedaży 86,92 proc. akcji Zakładów Górniczo-Hutniczych Bolesław S.A. (w trybie negocjacji na podstawie publicznego zaproszenia)} Państwo made in PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Ludzie w Olecku boją się też o swoje dzieci, zwłaszcza że położenie ośrodka - jak już wspominaliśmy - będzie fatalne. Do tego dochodzi uzasadniony strach przed terroryzmem: zamachy w Paryży przeprowadzili właśnie rzekomi uchodźcy z Syrii, a ostatnio w Ostrołęce - o czym pisaliśmy - grupa Syryjczyków ćwiczyła na strzelnicy...} o Ludzie uciekający od wojny ćwiczą sobie na strzelnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziadyga zawsze tak krakowska dzialala,u niego skroty myslowe u innych klamstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mógł się posunąć do tego co ty i napisać że skłamałeś pisząc o mudżahedinach tak jak ty to robisz. Zawsze czepisz się jakieś drobnej nieścisłości. x x Może tak jest w omamie w którym żyjesz ale w rzeczywistości forumowej nic takiego sie nie zdarzyło. Zawsze jednak możesz uzasadnić swoje słowa podajac odpowiednie cytaty z moich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srało nie okazało frajerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie konsekwencje może przynieść dla naszych portfeli pomysł PiS, żeby opodatkować nam kredyty? Pierwszy bank już ogłasza solidną podwyżkę marż kredytów hipotecznych x x Co było do przewidzenia. I tak będzie tez z podatkami od hipermarketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były prokurator opowiadał, że w najgorszych czasach komunizmu pomagał aresztowanym działaczom "Solidarności". Jednemu z nich przyniósł nawet do aresztu... spodnie. I - jak twierdzi - omawiał z jego obrońcą strategię, jak uratować go z więzienia. Innemu aresztowanemu opozycjoniście miał napisać zażalenie na własną decyzję prokuratorską. - Ryzykowałem bardziej niż ci, którzy roznosili ulotki - mówi dzisiaj poseł PiS i dodaje, że wielu ludzi jest mu wdzięcznych. x - Żeby on tam komuś szczególnie pomagał to ja nie słyszałem, chociaż byłem wtedy w centrum opozycyjnych struktur - twierdzi jednak adwokat Karol Heliński z Krosna, obrońca w procesach politycznych stanu wojennego. - Nie znam żadnej osoby z ówczesnej opozycji, która by wiedziała o pomocy ze strony pana prokuratora - dodaje. x Całość: http://skroc.pl/d944c x x A ty Myrevin cały czas bronisz tego komucha. Tylko po co? Rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyższa pora ,wydać wyrok na Dyrdymał Konstytucyjny, który uzurpuje sobie uprawnienia Sądu Ostatecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- W tamtym czasie ponosiłem większe ryzyko pomagając tym, którzy roznosili ulotki niż ci, którzy te ulotki roznosili - mówił kilka dni temu w programie "Piaskiem po oczach" poseł PiS, Stanisław Piotrowicz, o swojej przeszłości w PZPR. Polityk był członkiem egzekutywy partii w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie. Reporterzy "Czarno na białym" TVN 24 na Podkarpaciu, gdzie obecny poseł pełnił funkcję prokuratora, pytali byłych członków "Solidarności" o jego działania. (http://www.tvn24.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ja sobie nie przypominam takich przypadków, gdzie by w tym czasie pan poseł Stanisław Piotrowicz pomagał w jakikolwiek sposób ludziom „Solidarności” - opowiadał kolejny ówczesny związkowiec, Zygmunt Błaź, członek zarządu „Solidarności” regionu Podkarpacie, potem przewodniczący regionu, internowany w stanie wojennym. x Sam poseł Piotrowicz nie chciał w rozmowie z reporterem zdradzić, komu z opozycjonistów pomagał w tamtym czasie. (http://www.tvn24.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Podczas rządów poprzedniej koalicji także dochodziło do łamania prawa, do łamania obyczajów politycznych, także, po części, łamania zasad wolności słowa - mówił Marek Magierowski w rozmowie z dziennikarzami. Nie widzicie w tej wypowiedzi nic szczególnego? To zwróćcie uwagę na słowo "także". x x I jemu także zdarza się powiedzieć prawdę....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0,4% to solidna podwzka? :D to idź do innego banku albo nie bierz kredyty jak cie nie stać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek Antoniego Macierewicza sparaliżował prace nad powołaniem w Polsce Centrum Kontrwywiadu NATO. Szef Centrum płk Krzysztof Dusza alarmuje w tej sprawie prezydenta i sejmową speckomisję. x Chodzi o decyzje Piotra Bączka, jednego z najbliższych współpracowników Macierewicza i działacza Klubów "Gazety Polskiej", który od 19 listopada pełni obowiązki szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego. "Działania [szefa SKW] łamią zapisy memorandów zawartych między 10 państwami Sojuszu, a także porozumienia podpisanego pomiędzy MON Rzeczypospolitej Polskiej a Ministrem Obrony Republiki Słowackiej. Jest to sytuacja krzywdząca dla Rzeczypospolitej Polskiej i jej wizerunku na arenie międzynarodowej, opisane działania godzą również w wizerunek i wiarygodność naszego bliskiego partnera, jakim jest Słowacja i jej wojskowa służba specjalna" - napisał płk Dusza. x Wcześniej bezskutecznie próbował skontaktować się z Bączkiem. Jedną z pierwszych decyzji Bączka było odwołanie posiedzenia komitetu dziewięciu państw, które na początku grudnia miało zainaugurować prace nowej struktury. x Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,19315219,demolka-kontrwywiadu.html#ixzz3tq6ebs26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulubieniec Myrevina... x Piotrowicz: Orzeczenia TK bez związku z dokonywanym wyborem sędziów x Trybunał Konstytucyjny uznał przepisy nowelizacji ustawy o TK autorstwa PiS za częściowo niekonstytucyjne. - Orzeczenia TK nie pozostają w związku z dokonywanym wyborem sędziów TK. Ten rozdział jest zamknięty - powiedział Stanisław Piotrowicz (PiS). Jeszcze przed rozprawą prezydent Andrzej Duda odebrał ślubowanie od Julii Przyłębskiej. To piąty sędzia Trybunału Konstytucyjnego wybrany przez Sejm głosami PiS. (http://www.tvn24.pl) x x :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezgodne z konstytucja jest to ze kilkoro uboli przebranych w togi dziala na niekorzysc panstwa polskiego. :classic_cool: 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś 0,4% to solidna podwzka? smiech.gif to idź do innego banku albo nie bierz kredyty jak cie nie stać x x Napisałem, że biorę jakikolwiek kredyt? Wyjdź z omamu i porozglądaj się po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaś do reszty twojego p********ia,to możesz mnie pocałować w du/pę dziadziu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Niezgodne z konstytucja jest to ze kilkoro uboli przebranych w togi dziala na niekorzysc panstwa polskiego. x x O niczym takim nie ma w Konstytucji. To tylko pisiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głęboko w d***e powinien tak Prezydent Duda, PiS mieć w d***e tę stolzmanowską prestytutę postżydobolszewicką, robić to co nakazywał J. Piłsudski, bić do ostatniego złodzieja i ku.wy, nie zwracać uwagi na kwik, wycie tej zbieraniny, to okazja ostatnia, by Polska była Polską a Polacy żyli i decydowali sami o sobie, dopust Boży by Polska i Polacy żyli godnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Henryk Kowalczyk uważa, że osoby, które zdecydują się na wcześniejsze przejście na emeryturę mogą otrzymać nawet o 30 proc. niższe świadczenie, niż gdyby pracowały do 67. roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, banki w ubieglym roku wywiozly z Polski 16 mld zlotych zysku... Oplaty w bankach w POlsce naleza do jednych z najwyzszych w UE. Przewidywane wplyw z podatku bankowego to ok 5 mld zl... Biorac pod uwage eldorado, jakie bankom stworzyla PO przez lata funkcjonowania, to nie ma co rozpaczac... i tak zostanie duzo w wypchanych kieszeniach bankowcow, a Polska przy okazji na tym zyska. Na marginesie, SKOK Stefczyka tak niszczony przez poprzednia wladze miomo podatku bankowego obniza oplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn na niezaleznej
norge | 09.12.2015 Słusznie, szacunek wzajemny większości Polaków sięga języka spod budki z piwem. x jako norge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dobre, banki w ubieglym roku wywiozly z Polski 16 mld zlotych zysku... Oplaty w bankach w POlsce naleza do jednych z najwyzszych w UE. Przewidywane wplyw z podatku bankowego to ok 5 mld zl... Biorac pod uwage eldorado, jakie bankom stworzyla PO przez lata funkcjonowania, to nie ma co rozpaczac... i tak zostanie duzo w wypchanych kieszeniach bankowcow, a Polska przy okazji na tym zyska. Na marginesie, SKOK Stefczyka tak niszczony przez poprzednia wladze miomo podatku bankowego obniza oplaty x x Polska zyska ale w kieszeniach bankowców pozostanie tyle samo jeśli nie więcej. Bo te nowe podatki zapłaci klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×