Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Gość gość
Prof. Pawłowicz konstytucjonalista. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igulka777
I coraz bardziej wychodzi szydło z pisowskiego worka... Już nie 500 zł na dziecko a 320 i to nie wiadomo kiedy, miesięcznice jako święta narodowe, krzyż przed pałacem, olewanie konstytucji i trybunału. Tworzenie prawa"pod siebie" a to niespełna miesiąc rządzenia. Aż mnie ciekawi co będzie dalej. A jakaś menda ukradła mi nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hasło: „Byłeś w ZOMO, byłeś w ORMO, teraz jesteś za Platformą” zyskało całkiem nową jakość. Dzięki Henryce Krzywonos-Strycharskiej – poseł PO – która w jednym z kolorowych pism opowiedziała o swoim mężu. Okazało się, że Krzysztof Strycharski ma za sobą zaskakującą przeszłość – był zomowcem. Robi się coraz ciekawiej. Niedawno pisaliśmy o tym, że w 2009 r. 56-letnia Henryka Krzywonos uzyskała od Donalda Tuska specjalną, dodatkową emeryturę, która w sumie wyniosła ponad 6 tys. zł. – Żadnemu z prawdziwych działaczy i twórców „Solidarności” nie przyznano nigdy tak wysokiej emerytury, wielu z nich żyło lub żyje do tej pory w nędzy. Widocznie tyle wynosi opłata za granie legendy „Solidarności” pogodzonej z tajną policją Kiszczaka – komentował ten fakt były opozycjonista Krzysztof Wyszkowski. x Z kolei inni uczestnicy wydarzeń Sierpnia 1980 r. są zbulwersowani wykorzystywaniem i zakłamywaniem przez obecną posłankę Platformy Obywatelskiej historii pierwszej „Solidarności”. – Przede wszystkim, co należy podkreślić, Henryka Krzywonos nie zatrzymała żadnego tramwaju. Pojazd stanął, gdy już wszyscy dołączyli do strajku i postanowiono odciąć prąd – podkreślał stanowczo w rozmowie z „Gazetą Polską Codziennie” Karol Krementowski, przewodniczący Komitetu Założycielskiego w Gdańskich Zakładach Elektronicznych UNIMOR, doradca Solidarności w ponad stu zakładach na Wybrzeżu. – Nigdy też niczego nie drukowała, nie chciała się angażować nawet w kolportaż naszych ulotek – dodawał. x Teraz okazało się, że mąż Krzywonos Krzysztof Strycharski – wzięli ślub w 1987 r. zaledwie po trzech miesiącach znajomości – był w ZOMO. Opowiedziała o tym sama poseł Platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor Marek Chmaj współautor niezgodnej z Konstytucją ustawy o Trybunale Konstytucyjnym uchwalonej przez PSL i PO wypromował na doktora prawa znanego aferzystę Józefa Jędr***** który dopuścił się malwersacji na około 430 mln zł – dowiedziała się „Gazeta Finansowa”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod Pałacem Prezydenckim pewna krewka Babcia rzuciła się na dziennikarza TVP Info i Zetki. Nic się chłopakowi nie stało ale media peowskie zrobiły z tego atak terrorystyczny. W necie rozgorzała wojenka, obie strony przerzucają się epitetami. I po hooj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba się spytać babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Lider KOD: Nie zawahamy się przed zastrzeleniem Jarosława Kaczyńskiego”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kurdupla ciężko trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ gość wczoraj Myrevin - tępy propagandysta PiS } o Oczywiście każdy może uważać że jestem tępy, na pewno są ludzie, przy których jestem tępy, ale oni zazwyczaj takich ocen nie wygłaszają, co nie znaczy że im się nie zdarza. No ale PiSowski propagandysta? :D o A ja właśnie miałem wszedłem tu z zamiarem skrytykowania PiSu i się zastanawiam czy się nie rozmyślić. :P o Całe to zamieszanie z trybunałem.. PO złamało prawo, larum nie było, PiS kontynuował jest wielki rwetes. To wygląda tak jak by PO wlazło na ring, dostało po mordzie a teraz płacze, ale.. Najgorsze jest to że to temat zastępczy. PiS nie musi nic robić, zawsze powie, PO i jego TK, nas blokują. Ambiwalentne też odczucia mam jak słyszę, czy tam czytam że ma być asysta wojskowa przy jakiś uroczystościach rocznicowych katastrofy smoleńskiej.. No ale jak sobie przypomnę że bandytę Jaruzelskiego pochowano z honorami wojskowymi w niby wolnym państwie to i nad tym się przestaję zastanawiać. A jego córka, MOnika chyba teraz ze trzy książki wydała. :D Oczywiście nie czytałem więc nie oceniam. Itp... Itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po hooj??? X Po hooj, to pingwin w wodzie stoi. Iftara, ponawiam pytanie, Ty zawsze byłaś taką idiotką, czy dopiero teraz Ci się odmieniło? A może to już jednak menopauza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe to zamieszanie z trybunałem.. PO złamało prawo, larum nie było, PiS kontynuował jest wielki rwetes. To wygląda tak jak by PO wlazło na ring, dostało po mordzie a teraz płacze, ale.. Najgorsze jest to że to temat zastępczy. X Znowu temat zastępczy? Matko, Ty faktycznie Jesteś tępy jak niezbędnik. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mądrości otulonej tutaj brakuje, ale to nie jej pora. Najpierw trzeba wyleczyć kaca. :D :D :D Btw. Nie jestem Shatynem. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
ha ha ha. Anulowano wyrok TK. niekonstyjucyjny skład sędziów. Wychodzi na to że ci sędziowie sami nagieli prawo. Teraz to już całkiem cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gaajowy dziś ha ha ha. Anulowano wyrok TK. niekonstyjucyjny skład sędziów. Wychodzi na to że ci sędziowie sami nagieli prawo. Teraz to już całkiem cyrk. X Kto anulował i w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiesz w ogóle o co chodzi? Czy tak sobie bzdurzysz od rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kancelaria premiera odmówiła publikacji. Dostrzegasz różnicę pomiędzy tymi bzudrami, które wypisujesz? Ludzie, czy mam mózg zabrali, czy o co chodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szefowa Kancelarii Premiera ocenia zgodność z Konstytucją. Bua ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko wina Tuska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no...odmowa publikacji w Monitorze to już grubo....jadą chłopaki z działaczami poprzedniej władzy bez trzymanki. x i znów, żeby nie było: uważam, że się systemowcom Tuskorepubliki należy. Ale tez uważam, że w tym kraju są ważniejsze sprawy do załatwienia. Te partyjne rozgrywki, z punktu widzenia przeciętnego Polaka, są zupełnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś No dokładnie teraz to się totalny cyrk zrobił. Ja proponuję anulować wszystko za jednym zamachem. A co X A Ty w końcu Jesteś za, czy przeciw, bo się chyba pogubiłaś. Ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Dzienniku Ustaw jeżeli już, ignorantko. A Szefowa Kancelarii, to może odmówić... różaniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×