Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Gość gość
Byłem dziś na anty-demonstracji KOD. Zanim mogłem dotrzeć do anty-demonstracji. Musiałem prosić ok. 5 barykad Policji by mnie dopuścili. Jedni pozwalali mi dalej przejść inni nie pozwalali. Ludzie którzy znaleźli się już na miejscu również zgłaszali takie ograniczenia. Tym bardziej że na jednej z "barykad" panowała zasada że do KOD można przejść a do Anty-Demonstracji nie można przejść. Śmiało można powiedzieć że Anty-Demonstracja była ograniczana przez Policję. W Marszu KOD szli ludzie z czapeczkami reagge, kobiety obwieszone biżuterią w ultra modnych ciuchach. Widać było że po prostu są to zamożni ludzie ... Żebyście mnie jednak nie zrozumieli ŹLE bo nic do takich ludzi nie mam ale moje odczucia były takie że są to beneficjenci IIIRP. W anty-demonstracji nie brakowało okrzyków "lemingi", "targowiczanie", "komuniści" natomiast z demonstracji KOD były tradycyjnie okrzyki "Faszyści" oraz leciała muzyka "John Lennon Imagine" mimo tak pogodnych nastrojów KOD z bliska był wyjątkowo agresywny wiele osób chciało przerwać kordon z Policją i było rozwścieczonych. Sytuacja z KOD wynika z tego że MEDIA należą do IIIRP a więc można mobilizować takich ludzi całymi dniami ... Media mówią o marszu na 20 000 ludzi a na moje oko było ich 5 -7 tyś ... Osobiście uważam że nazwanie tych ludzi "Medialnymi Lemingami" oraz przejawem "Medialnej Tresury" jest tu jak najbardziej na miejscu gdyż przypominam że Ci ludzie uczestniczą w Manifestacji Politycznej a nie IDEOWEJ oni nie protestowali przy 49 złamaniach Konstytucji w ciągu 8 lat Rządów czy też przy 42 Aferach PO-PSL. Manifestacja miała bardzo dużo obcokrajowców oraz pojawiały się tez flagi ukraińskie. Jutro zamierzam być na Marszu PiS bo może nie zgadzam się ze wszystkim co PiS mówi ale czuje w sobie dużą potrzebę powstrzymania powrotu IIIRP do Władzy która zalej Nas muzułmanami która będzie szturmowała domy internautów Policją oraz będzie dyskryminowała wszystkich którzy nie są za nią. Ludzie którzy dziś byli na Demonstracji KOD nie rozumieją że nie realizują jakieś wielkiej Idei Demokracji a jedynie wspierają interesy odpowiednich grup polityków i korporacji i tak w całym zamieszaniu o Trybunał Konstytucyjny chodzi tylko o to by mieć większość w TK by móc odrzucić każdą flagową ustawę PiS a później przez swoje media informować o nieudolności PiS ... To tylko gra ... to nie żadna idea ... Wstyd wspierać "szczurków" i być jak w tym Wierszu J.Tuwima "Do Prostego Człowieka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, wszyscy łgają, jakie bidulki. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
to nie zadna demonstracja tylko spetryfikowany tlum :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oficjalnie podaję że liczono wszystkie członki ( prawdziwe, sztuczne oraz przyszywane ) takich mnfestantów ...i stąd ten dwucyfrowy wynik w telewizorni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dzisiaj był ten gorszy sort, jutro prawdziwi Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
garstka żydów krzyczała, że nie dadzą się wyrzucić z Europy ! ...i ja to właściwie rozumiem , ale to powinna być jakaś ich inna manifa - powiedzmy w jakąś rocznicę wyganiania żydów z anglii albo z hiszpanii ale ja się pytam ,co to ma wspólnego z nami normalnymi, szarymi ludżmi z Bolandii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami się wyprowadzajcie na ulice! A gdzie byliście, kiedy PO zawłaszczało nasze składki z OFE? Gdzie byliście, kiedy podpisywano porozumienie ACTA? Gdzie byliście, kiedy rząd olał 3 mln obywateli będących przeciwnych posyłaniu sześciolatków do szkół? Gdzie byliście, kiedy PO chciała przyjmować imigrantów wbrew woli większości narodu? Gdzie byliście, kiedy wyszły na jaw afery taśmowe i zamiast aferzystów ścigano kelnerów? Gdzie byliście, kiedy podwyższano podatek VAT uderzając w budżety wielu obywateli? Można tak wymieniać i wymieniać. Ale wtedy wam pasowało, bo pewnie były układy, układziki i różnego rodzaju szemrane interesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, Ciebie naprawdę nie powinno to obchodzić, już wybrałaś mycie szwabskich mogli, po chuj się wtrącasz w polskie sprawy? Siedzisz na zasiłku, to zamknij ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W platformie są dwie katergorie ludzi .Złapani na przekrętach i druga, jeszcze nie złapani...." Panie Petru!! Wy dla utrzymania skorumpowanej, nepotycznej władzy jesteście w stanie zrobić rzeczy obrzydliwe, wykorzystując i manipulując Polakami. Niech Pan weźmie polityków PO, PSL i "Nowoczesnej" oraz koniecznie Pana Lisa, Michnika, Żakowskiego, Wałęsę i pozostałych bankrutów politycznych i idźcie na ulicę. Ale Wy się boicie reakcji przeciętnych obywateli, że Wam garnitury za 7 tysięcy poszarpią. I nie zapomnijcie o Pani Olejnik, Kolendzie-Zaleskiej. A poza tym! Jest chyba paragraf na podżeganie do nienawiści i zamieszek.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie są frajerzy (może jakaś jedynie grupka tzw. ogłupionych pożytecznych idiotów ) , tylko benificjenci systemu żydopostkomuno-mafinego -tego tałatajstwa jest w chaaj i jeszcze wiecej i to jest właściwie dopiero przerażające :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prezydent i premier to gdzieś wyjechali, czy co? Miesięcznica była, a oni gdzie w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już rozumiem pojęcie odpolitycznienia mediów... to przejdzie zastępcy redaktora naczelnego Wprost do ministerstwa pracy.... Buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demonstracje w obronie demokracji odbyły się nie tylko w Warszawie, ale i w innych miastach Polski PiS od początku swoich rządów, demontuja , niszczy co się da, a z premier i prezydenta RP Kaczyński zrobił sobie marionetki. Butę i arogancje widac gołym okiem. A to dopiero początek rządów PiSu, co bedzie dalej - kto wie ? Dlatego obywatele mowia NIE Kaczyńskiemu i jego ekipie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demonstracje w obronie demokracji odbyły się nie tylko w Warszawie, ale i w innych miastach Polski PiS od początku swoich rządów, demontuja , niszczy co się da, a z premier i prezydenta RP Kaczyński zrobił sobie marionetki. Butę i arogancje widac gołym okiem. A to dopiero początek rządów PiSu, co bedzie dalej - kto wie ? Dlatego obywatele mowia NIE Kaczyńskiemu i jego ekipie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W samej W-wie w demonstracji wzięlo ponad 50 000 ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zablokowany topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do frajera od 50 tys
Dane o ilości POdał ratusz HGW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mieliśmy przegląd ilu tych drani w Polsce jest. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(No to mieliśmy przegląd ilu tych drani w Polsce jest.) x Kolego nie wolno zapominać o nocnej zmianie. Po rozbiciu piątej kolumny szechtera i antypolskich polskojęzycznych mediów oraz przeprowadzeniu Naprawy Rzeczpospolitej przyjdzie czas na osądzenie wykonawców nocnej zmiany włącznie z królem europejskim od liczenia głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pokazała TV demokracji broniła w marszu żona generała WSI Dukaczewskiego ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za idiota z tymi linkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×