Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

wiekszej bzdury dawno nie czytalam,po pierwsze taki Trybunal musi byc niezalezny od swoich politycznych mocodawcow,a w PL nie jest i orzekac faktycznie bezstronnie,- a nie orzeka-pierwszy przyklad z brzegu OFE,emerytury i zasada ochrony praw nabytych (zasada nie działania prawa wstecz)-TK mial orzec czy to jest zgodne z zasadnicza( a zgodne nie bylo)xxNapisałas , że zgodne nie było...:DOd tego jest TK a nie ty. Skoro on orzekł, że jest zgodne to jest zgodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Demokracje mają swoje sposoby na utrzymanie w ryzach wariatów. Jednym ze sposobów jest właśnie Trybunał Konstytucyjny. } o W Polsce wystarczy że "wariatów" będzie w sejmie 60%, czy może nawet mniej, nie pamiętam teraz ilu musi być posłów obecnych podczas głosowania za uchwaleniem nowej konstytucji i można w ogóle zmienić konstytucję. IMHO to chory twór, jest obsadzany przez polityków a więc nie ma mowy o bezstronności. Raz już uznał za konstytucyjne odebranie mi praw nabytych (emerytura 65 lat). o { A do czego ten wrak? Tak konkretnie? } Nawet Tusk go chciał, chciały go rodziny ofiar, wiem że nie wszystkie.. ja osobiście nie wierzę że jak były jakieś dowody na inny przebieg zdarzeń to jeszcze by tam były. Może badania wykazały by jednoznacznie że samolot jednak zarył w ziemię, to też pewne spekulacje by ukróciło lub odwrotnie, w Polsce wszystko jest możliwe. O 11 policjantów na Stan zatrudnienia na dzień 1 stycznia 2015 r. Policjanci: • Stan etatowy - 102 309.. Phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czysto teoretycznie-ciekawe jakbys pial,jakby ci nagle na latanie dziury budzetowej rencine obcieli,alebo zabralixxByłbym ZA tym bardziej, że jej nie posiadam. Niech zabierają:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce wystarczy że "wariatów" będzie w sejmie 60%, czy może nawet mniej, nie pamiętam teraz ilu musi być posłów obecnych podczas głosowania za uchwaleniem nowej konstytucji i można w ogóle zmienić konstytucję. xxMusi być tzw większość konstytucyjna czyli chyba 3/4 posłów i senatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś i jakby rzeczywiscie TK byl wybierany w wyborach powszechnych i odpowiadal przed swoimi wyborcamixx:DBzdura. Idąc twoim tokiem "rozumowania" po takich wyborach powinny nastąpić wybory lekarzy w przychodni NFZtowskiej...Itp, itd.Jak można wybierać wysokiej klasy specjalistę w swoim zawodzie nie znając sie na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet Tusk go chciał, chciały go rodziny ofiar, wiem że nie wszystkie.. ja osobiście nie wierzę że jak były jakieś dowody na inny przebieg zdarzeń to jeszcze by tam były. Może badania wykazały by jednoznacznie że samolot jednak zarył w ziemię, to też pewne spekulacje by ukróciło lub odwrotnie, w Polsce wszystko jest możliwe. xxxTak. Żeby z niego pomnik zrobić może by sie przydał.Do badania przyczyn wypadku nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Od tego jest TK a nie ty. Skoro on orzekł, że jest zgodne to jest zgodne. pBoze widzisz i nie grzmisz xxxBóg nie grzmi bo wie (jeśli istnieje), że od ustalania zgodności z nauką kościołą są wyodrębnione grona specjalistów w tym temacie.I tylko oni mogą orzekać tak jak TK i ich wykładnia jest obowiązująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej niech ci bedzie,ze nie masz to w takim razie inny twoj dochod,ktory przez lata uczciwie odkladalesxxTo właśnie się dzieje bo chcą opodatkowac banki a banki ten podatek zrzucą na klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś jezeli ty madsz jakikolwiek problem z wyborem,to jest to twoj problem,bo ja jakos bym z tym zadnych dylematow nie miala-podobnie jest z wyborem poslow i senatorow xxMam tak jak 90% ludzi nie znających tej dziedziny i fachowców od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym lekarza tez sobie wybieramxxA tu za ciebie wybierali by inni. I np wybraliby pana KAzia bo on jest taki fajny. Że leczy kiepsko to nie ma znaczenia. Jest fajny no i przystojny...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
A teraz kto wybiera członków TK? Znawcy prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś nie wypowiadaj sie za innych i nie szafuj procentami,ewentualnie podaj linki do tychze kretynow liczacych 90% co to nie umieja zadbac o swoj interes spoleczny i wyborxxTy nie reagujesz na moje prośby no to "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom"...To nie chodzi o zadbanie o swój interes tylko o wiedzę.Jeden dba o swój interes zabijając innych a inny ciężko pracując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do czego ten wrak? Tak konkretnie? x bo jest nasz ruski gałganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ty nie rozumiesz po polsku no mowie-wybierani w wyborach powszechnych by byli,ale nie z ogolu( chryste takie rzeczy musze tlumaczyc) tylko z okreslonej grupy prawnikow,profesorow prawa np wystawianych przez organizacje spoleczne,rektorow uniwersytetow,inne twory prawne-teraz zakapowales?xxTylko jak ma zdecydowac o kompetencjach murarz tynkarz albo księgowa czy rolnik skoro nawet nie słyszeli o takich funkcjach jakie ci ludzie piastują czy mają pisatować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A do czego ten wrak? Tak konkretnie?xbo jest nasz ruski gałganiexxTo, że jest nasz w żadne sposób nie zmienia sprawy badania przyczyn wypadku a o tym była mowa, matołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś ich kandydatury bylyby prezentowane w ogolnopolskich debatach,ich dorobek naukowy rowniez-i tak by bylo uczciwie,ale jak mowie w wazkich sprawach spolecznych jestem za ogolnopolskim wiazacym referendumxxDorobek naukowy? Myślisz, że murarz tynkarz zroz8umie o co chodzi? Obawiam się, że nawet nie zna okreslenia "dorobek naukowy".Ci ludzie posługują się specyficznym językiem prawniczym, którego nie zrozumie większość słuchajacych i przełączy na "taniec z gwiazdami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś tak jak terasz decyduja o wyborach innych-na tym polega tam ukochana przez ciebie demokracja-jakos w SZwajcarii pieknie sie sprawdza,xxSzwajcaria posiada obywatelskie społeczeństwo. To zupełnie co innego niż polskie.Mojego przedstawiciela so Parlamentu mogę wybierać sam bo tu chodzi o reprezentowanie mnie a nie rzeczy na których się nie znam.Ale wybaczcie szanowni rozmówcy.Musze przerwać na pół godziny może godzinę dyskusję bo dostałem wiadomość, że bliski człownek mojej rodziny włąśnie sie wybudza po operacji nowotworowej.Ale tutaj wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie o co krzyk
Sprawa jest prosta jak dwa metry sznurka w kieszeni. Odsunąć polityków od wyboru sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Określic jakie kryteria powinien spełniać sędzia trybunału i z tej grupy np. 300 może 400 sedziów o odpowiednich kwalifikacjach wylosować 15-stu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro cała PO mówi, że w Polsce mamy niezawisłe prokuratury niezawisłych sędziów to jaką im robi różnicę czy zostanie wybrany ten sędzia czy inny? Przecież Ci sędziowie będą Polskimi sędziami a więc niezawisłymi. Odpowiedzcie sobie na pytanie dlaczego obsadzili TK swoimi sędziami? Czyżby sędziowie wybrani przez PO byli bardziej niezawisłymi sędziami niż inni? Skoro tak to nie można mówić, że wszyscy sędziowie w Polsce są niezawisłymi orzecznikami. Jak już przeanalizujecie mój komentarz może dojdziecie do wniosku, że PO miała jakiś cel w wyborze 5 sędziów TK. Szkoda, że w czerwcu media tak nie interesowały się majstrowaniem PO przy TK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz takie dojście to jestem zainteresowana. możesz dac namiary czy sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trybunał Konstytucyjny jako najwyższy organ sądowniczy w Polsce powinien być wybierany głosem narodu w wolnych wyborach. Każde województwo wybiera jednego sędziego a sam trybunał orzeka tylko czy dany przepis jest zgodny z konstytucją i NIE MA PRAWA SWOIM WYROKIEM ZATWIERDZAC PRAWA niezgodnego z konstytucją. Przepis taki winien natychmiast przestawać obowiązywać, pokrzywdzeni otrzymać zadośćuczynienie a twórcy stanąć przed trybunałem stanu za naruszenie konstytucji. Dlaczego np niejaki Pan Petru nie jest za takim trybunałem tylko wybranym przez PO! Bo sam jest beneficjentem tego układu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To debil spamer. On ma dostęp do klozetu. Tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D Już tworzy się podziemna, poza oficjalnym obiegiem sieć informatyczna, której nie będzie mógł pis zablokowac. Dostałem zaproszenie do udziału w forum politycznym i będe mógł tam zaprosić dwie osoby. Reszta czyli hołota nie będzie miała tam dostępu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×