Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu w ogóle faceci?

Polecane posty

Gość gość
A może nie mają ochoty wyrywać z jakiegoś powodu konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe faktycznie 34 lata poczta fm :classic_cool: Kokos to się leczy:D:P:D:P >>tak od bladego świtu na dooopach:classic_cool: W Wawie tudzież Sopocie. hehe nawet w Łodzi są chyba seksuolodzy:P:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten milutko to Kokuś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe faktycznie 34 lata poczta fm :classic_cool: Kokos to się leczy:D:P:D:P >>tak od bladego świtu na dooopach:classic_cool: W Wawie tudzież Sopocie. hehe nawet w Łodzi są chyba seksuolodzy:P:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wawie, Sopocie, Łodzi i Krakowie :-P Kokos tylko terapia może ci pomóc Dicku Tracy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wam ten Koke zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 30 skąd wiesz, że naj rozmawia tylko z tymi, którym ufa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mistrz oszustwa , człowiek o stu twarzach;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z kim ma gadac :D z tymi co raz wywleka wszystko na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mistrzami oszustwa są ludzie którzy najpierw zdobywają zaufanie by potem wywlekać prywatę na forum. Jak inaczej nazwać kogoś kto najpierw zdobywa zaufanie a potem je beszta z błotem w tchórzliwy sposób zamieszczają na forum powierzone informacje. Ludzie macie coś do siebie to z klasą załatwiajcie sprawy. Tutaj najwyraźniej jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to logiczne, że rozmawia tylko z tymi, którym ufa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawi mnie czy wątek dwóch magicznych kiedyś się zakończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zaciekawiony
Ludzie dobrze robią.Siedzi------- tam po drugiej stronie----- facet na stu nickach , na każdym "nadaje " z innego miasta i nawija pannom a szczególnie mężatkom makaron na uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przepraszam ja was bardzo, ale jeśli mężatka, to chyba dorosła, jeśli dorosła to chyba wiec co robi, a jeśli wie co robi, to niech się potem nie dziwi, że ją facet wydymał i olał. no skoro same się o to proszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy wywlekania prywaty nie można nazwać dobrym działaniem zjawiskiem. To jest najgorsze najpodlejsze z ludzkich zachowań. Zdrada zaufania. Owszem w przypadku przestępstw takie kroki są uzasadnione ale nie w sytuacji gdy jakiś zazdrosny facet czy kobieta nie może przeboleć życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie nie wszyscy nie dojrzeli do dorosłości, baa nie dojrzeli nawet do pisania na ero forum bez żadnych zasad. jestem kobietą, ale naprawdę nie dziwię się tym dwóm, dziwię się pannom, że dały się omotać. i żeby nie było, nie znam, nie znałam i nigdy nie miałam z żadnym z nich do czynienia, dziwi mnie tylko ludzka naiwność i głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem leży w tym że tu nie ma żadnych dowodów na to co się mówi. Są tylko niepoparte niczym anonimowe posty pod którymi może się kryć zarówno kobieta jak i facet. Dowody na poparcie zarzutu że ktoś pisze na kilku kontach to np maile w których wiele nicków używa tego samego zdjęcia. Podpisanego zdjęcia. To są dowody reszta jest niczym innym jak zwykłym plotkarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ero forum. w dodatku mało wyrafinowane. jeśli miałaby mnie spotkać jakaś z sytuacji tutaj wymienionych to mogłabym mieć pretensje tylko do siebie. ale może to ja dziwna jestem. że nie privuje, że nie podsyłam fot swojej piczki do oceny. być może nawet kompletnie tu nie pasuję. ale naprawdę nie szukałabym tu ani zaufania, ani przyzwoitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj jest łatwo kogoś oszkalować dajmy na to podpisuję się jako gosćDorota mówię że jestem mężatką z Gdańska z dziesięcioletnim stażem potem wspominam że miałby mnie uwiesić PSuj2015 . Nie podaję żadnych dowodów. To jest stek bzdur ale poszło w eter. Tak się pomawia ludzi. Ludzie którzy takimi zachowaniami się parają nie mają choćby krzty przyzwoitości najpewniej działają pod wpływem zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje ze to wywalanie pirivow na tych dwoch to jest zemsta kogos kim oni nie byli zaintersowanie. tak to z boku wyglada. na kazdym temacie koke zly, naj zly . nikt nie podaje dowodow tylko wrzuca plotke ktora potem rozpowszechnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć winę trzeba najpierw udowodnić. inaczej to wszystko brzmi jak zabawy dzieci w piaskownicy. bo ten a tamten miał fajną zabawkę ale się nie podzielił, albo nie chciał się ze mną bawić. wydawało mi się, że dorosłość polega na tym, by z takimi sytuacjami sobie radzić. dwa by do takich sytuacji nie dopuszczać, ale mam wrażenie, że zbyt wiele osób zbyt wiele bierze tu na poważnie. tylko nie wiem po co. zazdrość? o co? o kilka literek jakiegoś kolesia? serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to dobry trop. Prawdopodobnie osoba która zabiegała o ich względy a ich nie uzyskała teraz się mści ze zwykłej zazdrosci i mściwości. Niektórzy ludzie tacy są w życiu realnym więc i tu przenoszą te zachowania. Schemat jest ten sam ktoś zakłada temat szkalowanie zero dowodów. Tak można z każdego zrobić choćby przestępcę fikcyjna sytuacja zamężnej 38 letniej Doroty i PSuj2015 jest dobrym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego slowa goscia ktory oczernia powinno dzielic sie nie przez 2 ale przez 10. gdyby ktos faktycznie zostal skrzywdzony to nie balby sie napisac tego jako niebieski zeby to uwiarygonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to już chyba pod manię prześladowczą podchodzi. a wydawało mi się zawsze, że najlepiej unieść wysoko głowę i odwrócić się na pięcie. czy ci ludzie życia osobistego nie mają czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze winę trzeba udowodnić i ten obowiązek spoczywa na barkach oskarżyciela. Podejrzany czy tez oskarżony nie ma obowiązku udowodniania swojej winy. Może zachować milczenie to oskarżyciel musi uwodnić każdy zarzut. Musi mieć na to dowody bezstronne obiektywne. Jeżeli ich nie ma to jest oszczercą. Tutaj mamy do czynienia z przejawem zazdrosci. Umiejętność radzenia sobie z niskimi pobudkami jaką jest zazdrość to cecha dojrzałych ludzi. Nie każdy potrafi sobie z tym radzić. Na pewno donosy do skarbówki są Ci nie obce. To też zazdrość. W życiu zdarzyło mi się widzieć zazdrosnych ludzi którzy uciekali się do najcięższych przestępstw , powodem była zazdrość np o kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś został faktyczni skrzywdzony i byłaby to para kochanków to załatwiliby sprawę w cztery oczy. Zakładam że taka relacja dwojga poważnych ludzi zobligowałaby ich do ujawnienia swoich danych imię i nazwisko podania numerów telefonów. Ewentualnie załatwiliby to na priv. Tutaj ktoś za dużo siedzi w internecie stracił kontakt z rzeczywistością żyje plotkami no i ta zazdrość która nie pozwala nawet w niedzielę pójść z przyjaciółmi do pubu i wyluzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszytsko bardzo fajnie i trafnie opisane. najbardziej przykre jest to ze doszlo do tego ze tutaj nikt nie ufa nikomu. trzeba uwazac by ktos ci nie wbil noza w plecy za chwile. do tego doprowadzilo to wszystko. a szkoda bo bylo tutaj kiedys bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowody nigdy nie istniały. To taka metoda, żeby obrzucić kogoś gównem. Zawsze trochę się przylepi. A nawet największa bzdura powtórzona ileś razy staje się dla niektórych prawdą. Na tej zasadzie na forum latają opinie o *****czach, brudasach, zdradzaczach, pedofilach, Sopotach itp. To tylko hasło z d**y skopiowane wystarczającą ilość razy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak dystansu do świata doprowadza do zachowań odbiegających od normalności. Tutaj jest tego idealny przykład gdzie pomówieniami zniszczono atmosferę miejsca. Nikt nie chce brać udziału w spędzie ludzi którzy codziennie czerpią przyjemność rzucania fałszywych oskarżeń a już na pewno z takimi ludźmi mieć cokolwiek do czynienia. Ale wszystko można naprawić każdy może się zmienić wystarczy odrobina chęci i działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawa dyskusja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×