Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tu w ogóle faceci?

Polecane posty

Gość gość
gaska b dostrzegam, że latasz za najem i pewnie masz z nim priva, ale też z nim miałam priva to wyrażam swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:49 slodka nie zyje czy żyje? wiesz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytajcie z kim Naj nie ma priwa, krocej bedzie:D ze zona jeszcze jego kolekcji nie znalazla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest Androgen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 999
Na teksty Koke można się było nabrać. I myślę że trochę prawdziwych emocji było w tym co pisał. Ale dało się też wyczuć kiedy ściemniał..;) Oj dało;) A ściemniał baaardzo często;) Ale ogólnie - sympatyczny nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystają panowie z tego, co ero daje.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Privovałam z koke w czasach bodyguard story.Całkiem sympatyczny gość , niechętny na szybką randkę poza siecią ale fajna wymiana erotycznych treści:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
Brunet, przystojny 23 latek pozna starszą od siebie kobietkę do popisania, a później może coś więcej ;) wiktorbartosz69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci dwaj chyba niezłą karierę tu robili Reszta chyba nudna, skoro nikt o nikim innym nie wspomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nieee.Nie na koke się tu świat skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobili karierę na falszu i niezlej bayerce. Tfu w te dwa parszywe pyski falszywe}czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie korzystać, skoro tak się tu proszą o chwilę choćby wirtualnej uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygląda świstak? i ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj wypłynął na takim zblazowanym stosunku do kobiet , Koke na Opowiadaniu Erotomanki.Wykorzystali famę , laski pisały zauroczone do kafeteryjnych roochaczy a rochacze korzystali.I tyle w temate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne "tfu" gość :d Trzeba zawsze pamiętać ze forum to zabawa, a nie później fochy i bzdyki. Nie wiem, jak można dać się uwieść na forum... Na forum mozna sie poznać i ewentualnie kontynuować znajomość poza forum poznając się. Ale tak? Kto wierzy w bajki które tu się pisze? Kto się tymi wpisami i dialogami podnieca? Chyba tylko pomarańcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet w sobote obgadujecie :O litosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w sobote jest czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nikogo nie obgaduje, to jedynie wymiana poglądów. niestety stanęło na dwóch nieistniejących już a chciałabym się dowiedzieć, jacy są ci, co jeszcze istnieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są normalni i zajęci. Tak kiepsko z tobą że na forum o kupie szukasz męża? No litości :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny to tutaj jest gość. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy są zajęci. Czyli nie tak zle z nimi skoro żony sobą zainteresowali:) jedynie chyba widmo jest wolny ale tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych nicków na forum to Widmo i Martha są wolni. Reszta ma rodziny i po kilkoro dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj kazdy kogos ma a forum traktuje sie jako zabawe, ale tym katolom tego nie wytlumaczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki się składa że wrodzone poczucie przyzwoitości przypisane jest ogółowi społeczeństw a nie tylko katolom.W przeciwnym razie żył(a)byś w świecie w którym pedofilia czy zoofilia a z lżejszych kalibrów zdrada jest czymś normalnym. I ciesz się że żyjesz w takim "katolskim" kraju , bo w takim Afganistanie połowa kobiet stąd byłaby skazana na publiczne kamieniowanie ,natomiast panowie nie ponieśliby kary tylko kamieniowali.Jeśli natomiast nie znasz historii to podpowiem Ci że w latach tzw komuny to te katole walczyły o to żebyś dziś plótł/a co Ci ślina na język przyniesie bez konsekwencji linczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak się składa, że poczucie przyzwoitości nie jest wrodzone a narzucone. w dodatku jest wbrew naturze, tak samo jak choćby monogamia. w dodatku każesz się cieszyć, że żyjemy w takim "liberalnym" kraju, a faktycznie jesteśmy niczym innym jak skajdanionym bydłem. morał z tego taki, że jeśli tak źle Ci z tym, że z ludzi wyłażą instynkty na durnym forum to proponuje zakupić maść na ból odpowiedniego otworu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:13 ból otworu to ty masz i uczulenie na "katoli" A gośc 17:48 ma rację. Ty zaś kup sobie podwójna dawkę maści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki1981
Ja jestem facetem. Mam 34 lata i jestem z Łodzi. Pozdrawiam milutki1981@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl który idiota ogłasza się o 5 rano:P:D:P:D Spać nie mogłeś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teamt o facetach skonczyl sie jak zwykle na koke, katolach i umoralniajacych tresciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testosteron wyparował w oparach pomarańczowego absurdu :O I nie będzie już dzikiego, zwierzęcego seksu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×