Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaka firma oferująca szkolenia bhp

Polecane posty

Gość gość
Jeśli szukacie sprawdzonej firmy to dobre, fachowe szkolenia z pierwszej pomocy organizuje http://www.biurokadrmed.pl/ z Katowic. Mają nawet zaawansowane szkolenia dla personelu medycznego. U nas w pracy oni organizowali szkolenie, bardzo profesjonalnie, potrafią się dzielić wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję sprawdzić http://synergiagroup.eu - firma mega profesjonalna, szkolenia kompleksowe, złego słowa nie można powiedzieć. DO tego ceny są naprawdę dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapoznać się z ofertą tej firmy www.e-behapowiec.pl prowadza świetne szkolenia ppoż oraz BHP. Wszelkie info znajdziesz na stronie, polecam, sama byłam na takim szkoleniu i było naprawdę ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W firmie http://demos.pl/ można uzyskać bardzo fajne szkolenia dla pracowników firm jak i osób prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilary6
Jak szukacie doświadczonej firmy, która organizuje szkolenia BHP oraz wykonuje audyty systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy, sprawdźcie sobie Seka - https://www.seka.pl/oferta/uslugi-bhp-i-ppoz/audyty-systemow-zarzadzania/ Firma godna polecenia, mają bardzo duże doświadczenie, znajdziecie ich oddziały na terenie większych miast na terenie całego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszej firmie, szkolenie z zakresu bhp i ochrony przeciwpożarowej przeprowadziła dla naszych pracowników firma www.paradowski-bhp.pl która ma niezbędne doświadczenie i wiedzę w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w firmie szkoleniami wstępnymi i okresowymi z zakresu BHP zajmuje się firma www.wroclawbhp.pl. Posiadają wykwalifikowanych specjalistów potrafiących przekazać swoją wiedzę. Myślę, że będą w stanie Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja7

Ze swojej strony mogę Ci polecić firmę Maciołek i Wspólnicy. Organizują na prawdę bardzo ciekawe szkolenia na których pracownicy o dziwo się nie nudzą a słuchają z ogromnym zaciekawieniem i zainteresowaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miso

Również polecam Maciołek&Wspólnicy szczególnie za szkolenie z HR. Świetnie przekazana wiedza z zakresu rekrutacji osób do firmy. W pełni korzystam z tego co przekazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

A co myślicie o BHP dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Ja zawsze polecam: https://safety-service.pl/

Zawsze jestem zadowolona z ich szkoleń. Można je robić na miejscu ale też online lub skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia

Jeżeli szkolenia dla firm to tylko z firma Fundacja Fortis z Katowic.  Firma oferuję szkolenia z zakresu różnych  dziedzin i wszystkie szkolenia są na topie i warto z nich korzystać. Ja byłam ostatnio na szkoleniu  nauczycielskim z tematu “ innowacja w nauczaniu języka angielskiego dzieci 3-8 lat”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiomm

Dobrej jakości szkolenia bhp będziecie mieć we wrocławskim wroclawbhp.pl Prowadza tez szkolenia przeciwpożarowe, dla hakowych, wykonują instrukcje stanowiskowe. Firma jest mega solidna, ma dobrych instruktorów i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Z Krakowa z kolei taką firmą solidną i sprawdzoną jest www.szkolenia-bhp-krakow.pl Bardzo dobrze się u nas spisali, 100% profesjonalizmu i przyjazne ceny. Przeprowadzają szkolenia wstępne i okresowe a także szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek

Zasady BHP miałam w przysłowiowym małym paluszku od niepamiętnych czasów. Chciałam iść dalej i zostać audytorem wewnętrznym systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Mówisz – masz. Polecam szkolenia e-learningowe od Centrum Doskonalenia Meritum, to, z którego ja korzystałam, idealnie przygotowało mnie do przejęcia nowego stanowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 23.08.2019 o 10:01, Gość kwiatuszek napisał:

Zasady BHP miałam w przysłowiowym małym paluszku od niepamiętnych czasów. Chciałam iść dalej i zostać audytorem wewnętrznym systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy. Mówisz – masz. Polecam szkolenia e-learningowe od Centrum Doskonalenia Meritum, to, z którego ja korzystałam, idealnie przygotowało mnie do przejęcia nowego stanowiska

Zgadzam się- firma świetna.Bez pracowników nie istnieje żadna większa działalność. To oni pomagają nam w rozkręceniu biznesu, a później sprawiają, że wciąż się kręci i kręci. Ich bezpieczeństwo to też bezpieczeństwo firmy – wyobraźcie sobie, że nagle Wasza prawa ręka musi zrezygnować z pracy przykładowo na pół roku? Znajomość BHP to podstawa, bez niej ani rusz. Jeśli ktoś chce ją płynnie i szybko wdrożyć, polecam szkolenia od powyższej firmy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Kursy BHP organizuje też Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łodzi www.zdz.lodz.pl/ Solidni są, mają dobrych szkoleniowców i korzystne stawki, także warto im się przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk Topol

Jak powinno wyglądać porządne szkolenie BHP, a jak wygląda wszyscy wiemy mhsr.pl warto poczytać i się udoskonalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek Zawko

Możesz sobie zerknąć na aktualne zestawienie polecanych film w Polsce rafbhp.org.pl ja zadzwoniłem ze szkoleń jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zorganizowałem szkolenie dla moich pracowników przy współpracy z firmą SETI z Poznania, byłem z niego bardzo zadowolony ponieważ podeszli do sprawy merytorycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam szkolenia BHP przez  edu-pasja.pl/bhp/, bo wychodzi tanio. U mnie w firmie redukcja kosztów i oszczędność czasu po prostu ogromna. A wszystkie kursy zgadzają się z aktualnymi normami prawnymi. Niczego nie trzeba później uzupełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×