Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Emigracyjne przygłupy, oto rachunek za zakupy na niedzielny obiad w PL.

Polecane posty

Gość gość

Pół kilo schabu (5 kotletów) kosztował 7,2 zł, 2,5 kilo ziemniaków kosztowało 3 zł ( ziemniaki zostaną jeszcze na kolejny obiad), dwie glowki sałaty na targu kosztowały 4 zl, śmietana 2 zl. W sumie za obiad zapłaciłem 16 zl, czyli 3 funty niecałe. Spróbujcie w uka za tyle ugotować obiad dla trzyosobowej rodziny, wy antypolskie skurfysyny. Co wy smiecie wiecie o życiu i cenach w PL, jak wy tylko ukowskie dopy zmywacie. Gnijcie w uka imigracyjne przybłędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ci tlumaczylem przyglupie a ty nadal swoje. Niewazne co i jak policzysz, zawsze wyjdzie na kilkukrotna korzysc zarabiajacego funty. Porownaj jednostki a nie przeliczaj tepa nieudaczna qrwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotlet z kartoflami jest! Nic więcej Polakowi do szczęścia nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pół kilo schabu (5 kotletów) kosztował 7,2 zł, 2,5 kilo ziemniaków kosztowało 3 zł ( ziemniaki zostaną jeszcze na kolejny obiad), dwie glowki sałaty na targu kosztowały 4 zl, śmietana 2 zl. W sumie za obiad zapłaciłem 16 zl, czyli 3 funty niecałe. Spróbujcie w uka za tyle ugotować obiad dla trzyosobowej rodziny, wy antypolskie skurfysyny. xxx ASDA - kilo schabu (10 kotletów) na tacce 3,50f - czyli 5 kotletów 1,75 f - ziemniaki 2kg 1 f, sałata 49p, śmietana 69p RAZEM 3,93 F I CO TY NA TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź sobie teraz 2 tys funtów i zrób zakupy w uk, a następnie spróbuj kupić zbliżone produkty w Polsce za 2 tys zł. Wtedy zobaczysz różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze mówiłam, że w PL jest bardzo tanio. Mieszkania, ubezpieczenia i komunikacja zą za bezdurno. A zarabiamy przecież coraz lepiej więc nie rozumiem po co ci ludzie wyjeżdżają? Miejsce prawdziwego Polaka jest w Polsce u polskiego pracodawcy. Polak ma pracować a nie bełkotać o zachodnich stawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zobaczysz roznicy, bo za polskie ceny nie kupisz takiej jakosci produktów w uk, NIE MA SZANS. W uk wydajsz WIECEJ. W PL wyrwanie zeba to koszt 100zł max ze znieczuleniem. Gdzie w uk zrobia ci to za 20f? NIGDZIE! Tu za wyrwanie zaplacisz >90funtów! TAKIE SA CENY USŁUG ! ! ! Jedynie kurs funta sprawia obecnie ze wiecej ci w kieszeni zostanie jak zarabiasz w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak ma pracować a nie bełkotać o zachodnich stawkach. Tak tak , najlepiej za 5 zł/h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5zł/godz to zupełnie niezła stawka, bo w PL wszystko jest takie tanie. Ja się martwię, że Polacy zarabiają za dużo i to niszczy rynek pracy. Przez takich buców, którzy chcą zarabiać więcej my pracodawcy musimy podnośić ceny i zwalniać ludzi. A przecież pracodawca nie może pracować na zatrudnionego. Wy robole macie pracować na to żeby nam było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezly debil powyzej :D miejmy nadzieje ze wszyscy wyjada i sam bedziesz musial zje/bie zapier/dalac :) zobaczymy wtedy szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nie wyjeżdżajcie, bo kto będzie na nas pracodawców zapiertalał? Wy emigranci macie wrócic do PL i tutaj ryć za grosze na nas. A w ogóle powinni odebrać wam te paszporty bo w dooopach się wam przewraca z tego polskiego dobrobytu. Za komuny to był spokój. Zapiertalaliście za 20$/mies i wszyscy byli zadowoleni. A teraz to każdy bełkoce o zachodnich stawkach. Tfu! Patrioci zasrani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o zesz ja p*****le k***a amc§ Ales ty oszczedny robotniku po awf! To zes mnie wonski zaimponowal! a gdzie takie niskie ceny w Krakowie czy w gdyni bo nie nadazam; Poza obiadami dolicz jeszcze sniadania , kolacje, alkohol w litrach bo chlejesz , o innych kosztach nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten obiad jest bardzo niezdrowy, nie doliczyles tez bucu jajka do panierki, bulki tartej, przyprw do niezdrowej salaty w smietanie ja zeba wyrwe za darmo bo place ubezpieczenie we Francjia ty masz darmowa sluzbe , nooo jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wam smiecie pisałem ze nie możecie porównywać jednostek, ponieważ mało kto z was zarabia dwavtys funtów, a w PL 2 tys złotych to normalne zarobki. Gdzie wy widzieliście schab za 3,5? Posrane smiecie z uka. Pisz tym tępym palom, podawaj cyfry, statystyki a te skurfysyny ciagle swoje, ze dwa tysiące funtów to to tyle co dwa tysiące złotych. Pieprzone nieudaczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makaron, ryz, kasze, kurczaki, owoce, warzywa, jogurty, oleje, kawy, mleka, woda, napoje itp itd tyle samo kosztują co w PL na zachodzie wino tansze we Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja glupota jest nieopisana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiscie do trolla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kurfo tylko obiad, dolicz chleb za 2 zł, wędlinę, powiedzmy pół kilo szyneczki za 10 zł, wodę mineralna za 5 zł, pół kilo pomidorów z targu za 2 zł, margarynę za 3,5 zostaje jeszcze 1,5 na piwko. Oczywiscie margaryna zostaje ci na pózniej, woda także i nie musisz jej kupować następnego dnia. To sa tylko przykładowe zakupy, bo wychodzi jeszcze taniej gdy kupujesz w większych ilościach. Ty pokurfiona szmato nie mów mi co ile kosztuje w PL, a co w uka. Żyłem w Jukeju i wiem, ze codzienne zakupy zamykały sie nam grubo ponad 20 funtów dziennie, co tygodniowo daje 140 funtów. W PL na żywność wydajemy około 50 funtów. Pieprzone niemoty, co macie do schabowego, pierogów, gołąbków czy bigosu? Jestem Polakiem i gustuje w polskiej kuchni, a nie jak wy ściery udajecie zacjodnioeuropejczykow. Przebrzydle imigracyjne przybłędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego ze ceny zywonsci podobne? Wynajmiesz kawalerke w Uk za 1000zł? Zalozysz plombe w uk za 100zł? taaa juz to widze wynajmiecie, zalozycie, ale jak zamienicie po cyferkach "zł" na "f" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21 37 hahahaha, byłes w uk cwelu ale cie wywalili i wrociles z podkulonym ogonem to katolandu i teraz placisz na kler w zgniłym polaczkowie hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ma być obiad i to niedzielny??? Te schaboszczaki to były bez żadnego tłuszczu, żadnej panierki, nawet nieotoczone w mące? Zero przypraw, nawet sól? Sałata ze śmietaną (o tej porze roku!) bez nawet cebulki czy szczypioru, bez przypraw?? Mogłeś chociaż ogórka dokroić za 50 groszy. Ziemniaki też bez soli gotowałeś? Niby wszystko ok, ale za 16 zł można zrobić naprawdę bardziej wyrazisty i przede wszystkim bardziej odżywczy obiad (np. kasza gryczana, wspomniany schab na łyżce smalcu z pieprzem lub majerankiem, surówka z kiszonej kapusty lub np. typu colesław, albo kapusta modra z jabłkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja plomb nie wymieniam syfiarzu bo mam zdrowe zeby a ty po tym polskim zarciu uwazaj zebys raka jelita grubego nie dostal pomidory za 2 zeta w Polsce w listopadzie? Toc to chemia , bo juz dawno tam nie rosna a poza tym jak gdzie indziej kupie margaryne i olej to mi tez wystarczy na dluzej i nie ma znaczenia czy wydam 1000 na zarcie jak ty czy 2000 , bo i tak mi zostaje a tobie debilu nie, Ty sobie tylko po wyplacie schaboszczak kupisz, a potem kupujesz ogony swinskie, kosci dla psa na zupke prawda?? Cwok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowe zeby moze masz ale mózgu juz nie cebulaku siedzacy na kasie w tesco buahahahaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu kurfo co wpiedlasz w tym Jukeju. Fasolkę i pomidory z puszki oraz najtańsze ciastka deratives z Lidla. Pieprzona niemota. Wole pyszna Polska zupkę na kościach niż śmierdzące owoce morza badz tak popularne kebaby w Jukeju. Gnij tam ty przebrzydła, śmierdząca dziuro z wielkim śmierdzącym dzyndzlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasnowidz? ja p*****le jasnowidz? U nas Tesco nie ma , ale skad ty mozesz wiedziec skoro dla ciebie Europa sklada sie z Polski i UK idz spac i zanuc sobie piosenke Miala matka syna , syna jedynego, chciala go wychowac na pana wielkiego ale tot byl debil wiec nic jej z tego nie wyszlo neich zyje wolnosc nananana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co sprzeczacie się z debilem? żeby się kłócić to trzeba mieć z kim! po tych jego durnych obliczeniach obiadowych jestem na 100% pewna że paroowa wuefista nigdy w życiu nie mieszkał w UK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mnie nie wywalił, tylko sam sie smieciu zwolniłem. Zostawiłem prace za ponad 2 tys funtów, bo miałem dosyć tego syfiastego Jukeju i patrzenia na takich emigracyjnych śmieci jak ty. Było mi tam po prostu wstyd, jak na was patrzyłem, ze z tego samego kraju pochodzę. Sprzedajne, umorusane ukowskim gownem smiecie, bez honoru, wartości, kultury i wychowania. Antypolskie skurfysyny, dobrze wam, ze tam gnijcie. Obyście juz tam zdechli i zostali pogrzebani jak psy pod płotem, zapomniani, niechciani i nielubiani. Tubylcy bedą oddawać mocz na wasze groby, ale wam to i tak zwisa, bo jesteście bezwartościowymi skurfysynami. J/e/b/al was ukowski pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mysle ze mieszkal ale przegral zycie bo to patalach, trzeba mec cos w glowie a on ma tylko sznurek kup sobie kilbase z biedronki i zgriluj na swoim z******tym podworku, do tego zubr i ça va

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam w niedziele jadam pizzę. Komu by się chciało gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie beda zapalac znicze na grobie i klasc piekne kwiatki w PL, a ty jako trup bedziesz o tym wiedzial psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×