Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Emigracyjne przygłupy, oto rachunek za zakupy na niedzielny obiad w PL.

Polecane posty

Gość gość
ja też myślę, że był że w UK ale go w/y/j/e/b/a/l/i szybciutko z roboty i musiał wracać - stąd ta nienawiść - no bo jak mogli się na takim geniuszu nie poznać nie zauważyliście że on bardziej siebie usiłuje przekonać że w PL jest cudownie niż was! w kółko pieprzy to samo jak mantrę - Goebbels kiedyś powiedział "kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą" więc on w kółko powtarza coś w co sam chce uwierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tobie beda zapalac znicze na grobie i klasc piekne kwiatki w PL, a ty jako trup bedziesz o tym wiedzial psycho Dddddddd No i zobacz ściero sama, jakie wyniosłas wychowanie ze swojego patologicznego domu. Owszem, że nie będę o tym wiedział, ale śmierć, pochówek i pamięć najbliższych jest jedną z tych rzeczy co nas odróżnia od zwierząt. Pieprzony polglowku ludzkie życie, nie polega tylko na tym by się najeść, wysrac i pokopulowac z jakimś Timorem. Nawet George Best pozostawił po sobie jakiś ślad w życiu i bal się zapomnienia. Co pozostanie po Tobie Ty pieprzona, bezwartościowa suko. Kilka zdjęć z tanich wycieczek do Egiptu. To zostawisz swoim potomkom? Posrana ściera. Gnij w uka i niech cię walą Timory, aż c***isda pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skremuja i rozsypia na morzu. Pisała w jakims poscie, że takie ma właśnie marzenie. Co się dziwić, jak to z daleka widać, że to chodząca idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisalam o tym, nie wiem o czym gadka,; Ja patologicznej rodziny nie mam, moi rodzice to wyksztalceni ludzie, a pochowek we Francji jest godny, widziales tutejsze cmentarze? Lepsze od polskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, na zachodzie mają ładniejsze cmentarze, ale nie o tym jest mowa zdziro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzony polglowku ludzkie życie, nie polega tylko na tym by się najeść, wysrac i pokopulowac z jakimś Timorem. Nawet George Best pozostawił po sobie jakiś ślad w życiu i bal się zapomnienia. Co pozostanie po Tobie Ty pieprzona, bezwartościowa suko. xxx a po tobie paroowo co zostanie? bluzgi w sieci i kawalerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowa kutafonie jest o tym ze jestes totalnym debilem, zdechniesz na raka, bo cie NFZ nie wyleczy na czas, pochowaja cie pod plotem bo ksiadz bedzie chcial za duzo za miejsce na cmentarzu; Pis odwola zasiłki pogrzebowe , wiec rodzina cie pochowa w samym przescieradle i nawet na nagrobek nie styknie wal sie psie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po mnie plugawa swinio zostanei dwojka inteligentych dzieci, ktorym zapewniam wyksztalcenie, start i zycie w lepszym kraju niz ty a ty jesli masz dziecko to na pewno ohydne i z genami psychopaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja patologicznej rodziny nie mam, moi rodzice to wyksztalceni ludzie Ggghhhhh Właśnie widać jacy sa wykształceni, skoro takie wartości ci wpoili i jeszcze w świat wygnali. Ty przebrzydła kreaturo człowieka. Siedź w tej Francji, aż ci dopa zgnije, tylko na tyle zasługujesz, ty pieprzona, życiowa niemoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francja to niby lepszy kraj, widać to po ostatnich zamachach. Hahahahah Weź mnie dopomyju nie ośmieszaj. Ty swoje bekarty wychowasz na takich samych półgłówków jak ty i to jest właśnie tragiczne. Po mnie szmato zostanie pamięć wsród moich podopiecznych, których trenuje, zostaną wartości, które przekaże im i swojej córce. Na pewno nie będzie taka pusta, skundlona i zdegenerowana ścierą jak ty, przebrzydła łachudro emigracyjna. Gnij w uka smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popier/doleniec. Dobrze ze juz nie marnuje zycia w tym samym kraju co to cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj po mnie plugawa swinio zostanei dwojka inteligentych dzieci, ktorym zapewniam wyksztalcenie, start i zycie w lepszym kraju niz ty xxx jeszcze wczoraj miałeś tylko córkę teraz już masz dwójkę "inteligentnych" dzieci i całe to towarzystwo mieszka w kawalerce??? już się bidulko pogubiłeś we własnych kłamstwach biedny chory złamasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ty wartosci mozesz komukolwiek przekazac? Chyba tylko polaczkowa nienawisc do wszystkich i wszystkiego i zazdrosc. Brak slow na tego cwela. 2000f to ty widziales, najwyzej w necie na moim payslipie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ja zawsze mówiłam, że w PL jest bardzo tanio. Mieszkania, ubezpieczenia i komunikacja zą za bezdurno. A zarabiamy przecież coraz lepiej więc nie rozumiem po co ci ludzie wyjeżdżają? Miejsce prawdziwego Polaka jest w Polsce u polskiego pracodawcy. Polak ma pracować a nie bełkotać o zachodnich stawkach. xxxxx Pokaż mi ilu jest w Polsce polskich pracodawców... a co zostanie po tym tumanie? z pewnością żółte papiery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach ni i zapomniałam - grudzień, chemiczna sałata, pomidor, MARGARYNA! o zgrozo - cięzko o jedzenie gorszego syfu, no, ale margarynka tania co nie? smacznego:) Żywię 3 osoby za 100-120f tygodniowo i takiego syfu im nie daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezusie ale was boli prawda. Facet prawdę pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pofopieczni? No naprawde to ma sens , trenowanie dla trenowania, dziwne ze o cotce nie pisze, ale wiadomo jak tu zieje jadem to rodzina a przesrane z debilu jaki poziom myslenia, zamachy we Francji to da idioty temat do zartow, czuj sie bezpiecznie w swoim grajdole, zebys sie nie pomylil cheliczne jedzenei tez jest w Polsce, tylko tobie sie wydaje ze ejst cacy, nawozy gdzie sie da, spraowadzane owoce i warzywa w sklepach, wedliny i mięso to totalna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski języka, trudny jezyka. Co za gamoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahaha, ale mi niedzielny obiad: kotlet, kartofle i sałata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo, debil wpierdsla gowno i ma gowno we lbiw.ale wydał 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz szmaciuro do tego obiadu. Zwykły, normalny polski obiad. Ty syfie przebrzydły, pochwal sie co ty pegerusie wperdalasz w tym swoim uka. Pyerdolone antypolskie skurfysyny. Wiedziałem ze wysmiejevie schabowego. Skurfiale, spocone lochy. W*****iac z polskiego forum, imigracyjne przybłędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty w*********j polski prxyglupue, bo to forum dla osób które mieszkają za granicą. S ty tu ludzi którzy wyjechali niedawno przekonujesz że warto wracać do Polski bo jest tanio.o co ci wogole chodzi ? Z kasa zabroniona za granicą to może warto ale to i tak bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie kurfo przebrzydła, polskie forum, a wy z Polska nie macie nic wspólnego. Dla was nawet schabowy, to powód do wyśmiania polskości. Pyerdolone antypolskie skurfysyny, w*****iac na fora krajów gdzie mieszkacie. Tam smiecie kozaczcie w jakim to dobrobycie mieszkacie. Yebane przygłupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wydaje w tygodniu 200 euro na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jak co ale ten obiad to szczyt biedoty. Marne wartości odżywcze, nie ma się co chwalić. Skoro tak biedujesz w niedziele to nawet nie chce myśleć co jest w ciągu tygodnia. Nie ma się cz chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*****iac z polskiego forum, imigracyjne przybłędy." Czytac dobrze nie potrafisz wiec napisze Ci duzymi literami : TO JEST FORUM : "POZA POLSKA: PRACA, STUDIA, ZYCIE"... Na szczescie (dla nas ;) ) ty sie do emigrantow juz nie zaliczasz ;) XXXX A co do niedzielnego obiadu... Ja wczoraj mialam faszerowane serem papryczki, duszona cielecine z warzywami, ryz, a na deser lody Häagen-Dazs. Do tego butelka wina, chilijskie Gato Negro, zadne cudo, ale bardzo go lubie :) Nie mam pojecia ile mnie ten obiad kosztowal, nie liczylam, nie musze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schabowy z kartoflami i sałatą to szczyt delicji kulinarnych ale gdzieś w okolicach dziur zabitych dechami - w każdym razie daje to konkretną wskazówkę skąd wuefista pochodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście że to nie forum dla pahacow którzy siedzą w Polsce i zazdraszczaja! Ten pahac wina dobrego nie pihe bo to nie ta kultura. Debil wali browxe i czyscioche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak polskie jedzenie. Jest kilka potraw które Polacy uznają za polskie, ale to nieprawda. Schabowy, ziemniaki, pierogi są albo niemieckie albo rosyjskie. Polacy nigdy żadnego dobrego jedzenia nie wymyślili. Polska kuchnia nie ma dobrej opinii zagranicą. Żadna Polska książka kucharska nie jest tłumaczona na obcy język, bo polskie jedzenie uważane jest za ciężkostrawne i tłuste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×