Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Emigracyjne przygłupy, oto rachunek za zakupy na niedzielny obiad w PL.

Polecane posty

Gość gość
Wsb to znaczy wyższa szkoła pasenia byków. Jakie dał wam możliwości, swinio? Przecież musieliście emigrowac świnie, ponieważ w PL nikt po takich śmiesznych studiach nie przyjmuje do pracy. Swinio nie ośmieszą mnie. Absolwentami AWF są największe autorytety w polskim sporcie, a jaki autorytet jest po WSBzdecie, świnio? Te studia są wytwórnia bezrobotnych i emigrantów. Liz jaja świnio swojemu chłopowi, to ci wychodzi najlepiej, świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsb to znaczy wyższa szkoła pasenia byków. Jakie dał wam możliwości, swinio? Przecież musieliście emigrowac świnie, ponieważ w PL nikt po takich śmiesznych studiach nie przyjmuje do pracy. Swinio nie ośmieszą mnie. Absolwentami AWF są największe autorytety w polskim sporcie, a jaki autorytet jest po WSBzdecie, świnio? Te studia są wytwórnia bezrobotnych i emigrantów. Liz jaja świnio swojemu chłopowi, to ci wychodzi najlepiej, świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się odniosę do pierwszego posta, w tym temacie, bo całości czytać nie mam ochoty (szkoda czasu ...) autorze, jak tak kochasz złotówki... to Ci napiszę ile ja wydałam na dzisiejszy niedzielny obiad w UK, w złotowkach. otóz wydaliśmy mniej więcej 80 złotych na trzy osoby... pewnie dużo co, bo ciebie nie stać na taki obiad :P Aha, i skoro tak kochasz złotówki, to teraz napiszę ile zarabiam w tych super złotówkach - otóż ok 6400 zł netto na miesiąc. no i druga z tych trzech osób, dla których był obiad, też oczywiście zarabia. trzecia osoba- bo może się nie domyślisz - to dziecko. pozdrawiam !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy to jedzenie w mcdonaldzie anzywasz obiadem? 80zł za obiad he he, za tyle to w PL jest zarcie na 3 dni i wiejskie przysmaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja wuefista. nigdy wam tego nie mowilem ale uwielbiam zajadac kupe znajomych. uki jepane wy nie macie swinie takich przysmakow w ukeju! ani znajomych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idioto, 80 zł to jest ok 16 funtów. za to kupisz spokojnie w UK mięso na 3 osoby, do tego ziemniaki i jakies warzywa np brokuły albo brukselkę, lub kalafiory, co kto lubi. ale Ty się nie znasz to co tu pisac z Tobą :O ale do zarobków tej kobiety to się nie odniosłeś a wiesz czemu?? bo to nie o to chodzi, że 6000 zł to w UK bardzo przeciętna pensja. tu chodzi o to, że Ty w zyciu nie miałeś i nie będziesz miał nawet razem ze swoją żoną takiej pensji . koło 6 tys zł pensji to Ty nie stałeś nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do tych 80 zł w Polsce - żarcie na 3 dni, piszesz/ faktycznie, to musi być żarcie, bo na pewno nie jedzenie. byłem w Polsce ostatnio w lipcu. poszedłem do Piotra i Pawła - i za takie produkty jak jakieś jogurty, ser, soki, pieczywo, orzechy, czekolada itp dałem włąsnie coś około 80 zł. więc co Ty jesz, że masz 3x śniadanie, 3x obiad i 3x kolację w tej kwocie?? strach się bać. ale cóż, po takim tanim żarciu to nie ma się co dziwić, że Ci mózg siadł już dawno i wypisujesz farmazony i debilizmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinio poza miastem wszystko jest tansze, nie wiesz o tym bo gnijesz w swoim zapijaczonym miescie i przeplacasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialem dodac ze ubostwiam lizac jaja chlopom i wkladac jezyk w 0dbyty kupy znajomych kumpli, niezapomniane smaki i aromaty z mojej wielkiej, niepokonanej Polski a wy swinie w ukeju nie macie takich rozrywek. /wasz na zawsze, wuefista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
axsvq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracacie do pl cwele, brexit dziala :D jxddf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk powiedział "polskosc to nienormalnosc". Niech przyjmie obywatelstwo niemieckie buahahahhahahhaha :D cebni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ładnie tak rodaków wyzywać, to jest szkodzenie Polsce dlatego ja serdecznie pozdrawiam każdego uczciwi pracujacego Polaka, gdziekolwiek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL rzadzi. Brytyjczyki to dno. Ciagle dwa kurki uzywaja. Co za dno i wstyd na Europe. Tfu ! hemmf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
et

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
il

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×