Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boje sie powiedziec rodzinie, ze jestem w ciazy

Polecane posty

Gość gość

Mial ktos podobnie? Mam 36 lat, 5-letniego synka, fajnego meza... Planowalismy tylko jedno dziecko ale stalo sie i bedzie drugie, na 99 proc dziewczynka (pierwsza w naszej rodzinie wnuczka, jest juz 3-ech chlopakow) Nie palilo mi sie do slubu ani do macierzynstwa, matka polka nie jestem i nie bylam, zawsze podkreslalam, ze chce tylko jedno dziecko i bron mnie panie boze przed kolejnym! A teraz klops, jestem w 16 tc****anicznie boje sie powiedziec rodzicom, ze jestem w ciazy. Uwazam ze jestem juz troche stara na mame. 40-cha bedzie odbierala dziecko z przedszkola. Masakra. Boje sie "gadania". I powtarzam, j.w. czy ktos mial podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D padłam co za durnota :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to dziecko dziadków będzie czy jak? Pogadają i tyle. Weź przestań. To twoje życie. Nie zachowuj się jak dziecko. A poza tym, faktycznie strasznie stara jesteś. Kładź się do trumny. Ostatnio koleżanka mając 40 lat urodziła 2 dziecko. Nie słyszałam, aby ktoś stwierdził, że jest za stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co ja mam 33 lata i nie nie jak będę miała 36 nie uznam się jeszcze za babcie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz że za stara. Ja mam dwoje po dwóch latach. Mąż mnie mocno zawsze wspiera jest podczas każdego badania ginekologiczne go pochwy i wspierał porody.Bo jak można być tępo i wstydzić się męża a całkiem obcego faceta ginekologa nie ciemno gród. Mamy prawo do obecności osoby boskiej nawet w szpitalu podczas badań nawet zabiegów decyduje Pacjent nie personel medyczny. Ust 2008r art 21 Prawo Pacjenta! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo witamy także w tym temacie zbonczeńca psychopatę co to ma obsesję na temat badania ginekologicznego:) Ignorujmy go to sobie gdzieś indziej pójdzie;) X A co do tematu: sorry autorko, ale to czy jesteś stara zależy wyłącznie od stanu Twojego umysłu i od Twojego podejścia. Wiek który masz teraz to wcale nie taki starczy wiek, sporo osób w tym wieku ma dzieci. Wyróżniać się więc jakoś specjalnie nie będziesz, bo będziesz w normie. No ale jeśli będziesz miała podejście, że jesteś za stara, że nie dasz rady, do tego nie zadbasz o siebie i ubierzesz się w "ciuchy starej baby" to faktycznie będziesz postrzegana jak stara baba. Ale nie ze względu na wiek, ale ze względu na mentalność. Co do rodziny: współczuję Ci, jeśli masz rodzinę, która będzie Cię dobijać tekstami o starości zamiast wspierać. Ja bym się tam takimi tekstami nie martwiła i miała na nie sporo odpowiedzi, ale to dlatego, że sama nie uważam macierzyństwa w tym wieku za wyjątkowo późne macierzyństwo. I moje odpowiedzi wynikałyby z moich przekonań. Tobie będzie gorzej, jeśli sama uważasz, że inni (dogryzający Ci) mają rację. A co możesz odpowiadać jeśli ktoś Ci powie, że jesteś za stara na dziecko? Najprościej, że to chyba nie jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zobaczyłam temat to byłam pewna że masz 15-16 lat i wtedy bym się nie dziwila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady...po pierwsze 36 lat a boi się rodziców??? Po drugie mój mąż jest w Twoim wieku i to będzie nasze pierwsze dziecko a chcemy jeszcze jedno za 2,3 lata. Moja szwagierka urodziła w tym roku pierwsze dziecko mając 37 lat a planuje jeszcze jedno. Autorko naprawdę to juz nie te czasy żeby po pierwsze przejmować się co ludzie powiedzą a po drugie nie masz 50 lat więc się nie postarzaj bo dopiero pól życia za Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty dobrze masz poukladane w głowie? Co ma rodzina do zycia osobistego w Twojej rodzinie.Na jakim swiecie zyjesz?!😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nienormalna po prostu, szkoda dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma 36 lat i w czerwcu urodziła synka po 13 latach (pierwsza córka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z biologicznego punktu widzenia to "stara" byłaś już przy pierwszym dziecku. Z punktu widzenia społecznego mieścisz się w normie, więc się nie przejmuj. Kochaj to dziecko, bo jest darem od Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 35 lat i pierwsze dziecko urodziłam w tym roku, a drugie planuję za dwa lata. Absolutnie nie uważam, że jestem za stara ;) i Tobie autorko też radzę tak nie myśleć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odoowiedzi. Co maja dziadkowie...ano opiekuja sie dzieckiem jak trzeba. Dziecmi brata tez. Wszyscy maja lekkie adhd. Rozpieprzaja caly dom. I bedzie kolejne do opieki. A ledwo sie trzymaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×