Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proste jak jajka byka

Wiecie dlaczego buce i prymitywy mają fajne laski a normalni nie

Polecane posty

>>>Czyli wg ciebie, normalny to aspołeczna pierdoła, bez życia towarzyskiego i poczucia własnej wartości<<< x Też tak ten temat odbieram :D. x >>>Faceci prawie nigdy nie patrzą na urodę,byle by kobieta nie byla obrzydliwa<<< x To najwyżej ci, co z 10 lat w więzieniu odsiedzieli :P. Ale gdy tylko wytrzeźwieją, zaczynają rozglądać się za tymi, które im się podobają :P. x W swoim życiu byłem z kobietami w różnych rozmiarach i kolorach włosów i zawsze moja dziewczyna, była dla mnie NAJPIĘKNIEJSZA :). x Nie dziwie się, że z Twoim podejściem do kobiet, jesteś sam (i będziesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że piękne, inteligentne kobiety intrygują prymitywne, żywiołowe buce. Tak samo kręci je siła goryla :P. Tyle, że jakoś nie widziałem kobiet, żyjących z gorylami :P. x Ja też oglądam się na ulicy za wulgarnymi, prostackimi kobietami. Nie idę z nimi do łóżka, bo nie chcę syfa złapać :P, a już zupełnie nie wyobrażam sobie życia z kimś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Iza, mam 18 lat, ale jestem tutaj ze względu na coś innego. Mianowicie, dziewczyny, fajny konkurs można wygrać sporą ilość kosmetyków, ja kiedyś wygrałam, dawno temu i dalej próbuję sił, jakby którejś z was się udało to dawajcie znać! :) diamondmakeup.pl/A1/be417e6cb9/ usuńcie spację bo widzę, że nie można i korzystajcie 8-) 8-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ty ja uważałeś za atrakcyjną to nie znaczy ze taka była Tak działa psychika mężczyzn -oni nie patrzą na urodę bo dla nih kobieta nawet brzydka staje sie najpiękniejszą jak mu na niej zależy Pozatym ty nasz fetysz spasionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna z kobiet, które za piękne uważałem, otrzymała tytuł wicemiss naszego kraju :), więc nie była to moja subiektywna ocena :). x Pani, która w tym roku, poświęciła mi kilka miesięcy swojego życia, jest byłą modelką, za którą ogląda się większość mężczyzn i... kierowców (nawet kierowca miejskiego autobusu, pomylił przez nią skrzyżowanie i wjechał w starówkę :P ). x Ja nie mam fetyszu spasienia ale uwielbiam krągłości :). To jest duża różnica, dla nierozgarniętych niewidoczna :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mitoman jesteś Zawsze jak coś ktoś napisze przeciwko tobie to masz wymyśloną ripostę z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny nick słabszej genetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprzeczasz sam sobie-to właśnie modelki nie maja krągłości a tylko kobietom sie wydaje ze są seksowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tak samo tepe ;) tandetnie i tanio wygladajace, z petem w mordzie, spalone utleniaczem blond kukly, najtansze kosmetyki, torebki z plastiku, buty z bazarku, jak cos drozsze to i tak potrafia z tego zrobic najwieksza tandete.... Glupiutkie lub cwane, ale nie inteligentne. Masz gust stary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Zaprzeczasz sam sobie-to właśnie modelki nie maja krągłości a tylko kobietom sie wydaje ze są seksowne<<< x Nie zaprzeczam. Misska miała spory biust i całkiem solidne nogi. Prowadziła nawet znany zespół taneczny i własną szkołę tańca. x Moja ostatnia Pani, przytyła 7kg, by mi się bardziej podobać (tak twierdziła :) ). Modelką była naście lat temu. Teraz miała najpiękniejszą pupę na świecie :) i zauważałem to nie tylko ja :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda w teren
gość wczoraj Wiedza czerpana z internetu, a potem się dziwią ze żadna nie chce. Podpowiem: zeby spotkać dziewczynę trzeba wyjść z domu zxxxxx tu akurat ma problem wielu prawików i samotników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiu mitoman i tyle,zawsze dostosowuje swoje historie do potrzeb rozmowy Pewnie nowe pseudo słabszej genetycznie Nie trzeba było sie puszczać i odrzucać faceta za to że miał za brzydką twarz tłusta dupo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie mają oporów żeby skreślać laskę za takie drobne szczegóły jak wąskie usta więc wypad hipokryto bo sam oceniasz po wyglądzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój lewy but
Faceci tylko odbierają to co kobiety już robią, chyba że jakiś debil się przyczepia do wyglądu, albo chce aby baba cycki sobie zrobiła itd. ale kobiety SAME na ryja tapete i makijaż walą i się stroją aby złapać jelenia, a po złapaniu dalej się stroją bo a nóż lepszego i zaradniejszego trafią, takie są kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jedna z kobiet, które za piękne uważałem, otrzymała tytuł wicemiss naszego kraju usmiech.gif , więc nie była to moja subiektywna ocena usmiech.gif . x Pani, która w tym roku, poświęciła mi kilka miesięcy swojego życia, jest byłą modelką, za którą ogląda się większość mężczyzn i... kierowców (nawet kierowca miejskiego autobusu, pomylił przez nią skrzyżowanie i wjechał w starówkę jezyk.gif ). x Ja nie mam fetyszu spasienia ale uwielbiam krągłości usmiech.gif . To jest duża różnica, dla nierozgarniętych niewidoczna jezyk.gif . " Haha, już naczelnego mitomana kafe wyobraźnia poniosła, długo nie było trzeba. Wy też z tego zlewacie ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla ograniczonego intelektualnie, a często i fizycznie debila, wszystko jest mitem. Przecież on tego nigdy nie doświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez stad s********j amebo bez czerwieni wargowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabsza genetycznie nie pyskuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryk dziewicy buca
buce nie myślą tylko działają, dlatego mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×