Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kolejny salon fryzjerski

Polecane posty

Gość gość

poszukuje drugiej lokalizacji marco aldany w wawie, ktoś wie może, gdzie sie otwarają i jaki jest termin ? nigdzie nie moge znaleźc info :( a chcialabym sie juz na sylwka zapisać poki jeszcze beda terminy heeeelpppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina32
Trochę późno, ale może faktycznie jeszcze Cię gdzieś "wcisną". Teraz mają salon z CH Blu City - tutaj http://www.marcoaldany.pl/ szukaj dokładnego adresu. Często przechodzę obok tego salonu i nawet zastanawiałam się czy nie wpaść tam na jakieś cięcie i koloryzację. Często korzystasz z ich usług? Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karina no wlasnie chce trafic na otwarcie drugiego, żeby móc się zapisać na ten oblegany termin, bo obstawiam, że w blue city juz nie ma takiej opcji a bardzo bym chciała... mam pozytywne zdanie o nich, bo mają przeszkolonych fryzjerów profesjonalistów i dobre kosmetyki wiec no zależy mi bo im ufam po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda333
To prawda, o MarcoAldany słyszałam tylko pozytywne opinie. Sama jestem zapisana na zabieg keratynowy w BlueCity właśnie. Pytałaś o terminy? Na E.Romera 10 jeszcze widzę, że mają salon. Dzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinakorcz
w marco aldany nie ma zapisów :) to ich odróżnia mocno od reszty, nie wszystkim klientkom się to podoba ale jak dla mnie ma to swoje plusy bo można na spontanie isć na wizyte i są duże szanse, ze znajdzie sie wolny fotel :) fajnie, że się "rozrastają" )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia900
Ja także należę do grona zadowolonych klientek salonu marco aldany. Robiłam u nich właśnie zabieg keratynowy. Muszę przyznać, że efekty są super. Włosy miękkie, odżywione i przede wszystkim świetnie się układają. Żadne odżywki czy maski do włosów, nigdy mi tak nie pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia001
profesjonalne kosmetyki najlepiej kupowac u danej marki, nchociaz wiadomo, ze w hurtowniach jest taniej. w Marco aldany maja te linie profesjonalna wella, nawet wczesniej nie wiedzialam, ze wella takie kosmetyki produkuje z wyzszej półki a tu prosze, mile zaskoczenie. Bardzo ladnie po nich wlosy wyglądają, od razu wydają się zdrowsze. Warto wybierac salony, w ktorych fryzjerzy stosuja te lepsze kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godula
Musiałam zregenerować swoje włosy, jednak miałam problem z samodzielnie. Udałam się do www.salonmagia.eu w Poznaniu i moje włosy są jak nowe. Cieszę się bardzo, że znalazłam kogoś, kto pomógł odbudować mi moje zniszczone włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, kup efektowne lampy - np w stylu industrialnym albo kryształowe. Ja ostatnio zakupiłam taką do swojego salonu przez sklep Milemaison.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×