Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati938

Co powinnam zrobić?

Polecane posty

Gość Nati938

Witam, od 3 lat jestem w związku. Mam 19 lat i bardzo kocham mojego chłopaka, ale czasami mam wrażenie jakbym była w związku z dziewczyną. Otóż mój chłopak przesadnie dba o siebie i często czuje się źle przez to, że on jest taki zadbany, a ja jak normalne dziewczyny zwyczajna. Znajomi mówią mi że mój chłopak bardzo dziwnie się zachowuje tzn krytykują to że chodzi on na solarium i do kosmetyczki. Zawsze tłumacze go tym że jest bogaty i skoro go na to stać to czemu nie. Tylko że on bardzo dużo czasu spędza przed lustrem i kiedy ja jestem gotowa po 15 min do wyjścia to muszę czekać na niego kilka godzin. Zapytacie, co on tyle tam robi? No więc on zawsze musi mieć perfekcyjnie ułożone włosy plus używa on pudru, ale po prostu uważam że on chce dobrze wyglądać. Moich znajomych dziwi też to że on co chwile sprawdza w przednim aparacie telefonu jak wygląda i ewentualnie coś poprawia. Ostatnio mi powiedział że za kilka lat zrobi sobie jakoś zabieg jak będzie miał zmarszczki bo to go brzydzi co mnie trochę zdziwiło. Dodam że posiada on owiele więcej kosmetyków i to w dodatku za takie pieniądze ze aż mnie w sercu łapie plus on tyle pieniędzy wydaje na markowe ubrania i buty, że aż szok, ale tutaj też tłumacze to mówiąc że skoro go na to stać to czemu nie. Zawsze jak z nim rozmawiam to on musi wejść na temat siebie i mówi jaki to jest piękny, jest atrakcyjny ale on tak się tym chwali nawet w towarzystwie, a przed lustrem potrafi siebie cały czas podziwiać i opowiada jaki to nie jest wspaniały. Ostatnio zarzucił mi że nie dbam o siebie co mnie bardzo urazilo, bo było to przykre. Znajomi mówią mi że on jest zakochanym w sobie narcyzem i tak naprawdę mnie nie kocha i jest ze mną tylko dlatego bo jestem ładnym dodatkiem do całej reszty. Najbardziej przeszkadza mi to że potrafi być bardzo wredny dla innych osób tylko dlatego bo nie mają zbyt wiele pieniędzy albo są mniej urodziwi, uważa się za lepszego od innych i ich poniża. Nie rozumiem czasami jego zachowania więc jak myślicie co powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płytki narcyz pół strony opisu a nic o jego charakterze i zainteresowaniach dowiedziałam się jedynie że jest bogaty i mega próżny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co powinnaś zrobić ? zostawić go sam na sam z jego lusterkiem, kolekcją kosmetyków i markowych ciuchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati938
To jest moja pierwsza miłość więc chyba wiecie co teraz czuję. Jeżeli chodzi o charakter to ja go w pełni akceptuje, chociaż są rzeczy które mi przeszkadzają. Bylyscie kiedyś w związki z takim chłopakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×